Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je to private video , které jsem na YouTube nepustil i přes pozvánku od EA ? .....
    No překvapil Sims Medieval ( Že by konečně posunutí hratelnosti i u Sims ?) a minimálně video z Mass Effect 3 zaujalo (Když už s koridorem u mne nemá šanci ). Alice je zatím mimo můj zájem a DA2 jsem už odepsal .....
  • jedine na co sa mozme tesit je Alice
  • To SIms Mediavel se mi zdá dosti nereálné a dětinské prostě to bude zase nudná hra nereálně zhnusená.... ale jinak se máme naco těšit!
  • Amylee.Anderson
    A video je kde?
  • DA2 vypadá opravdu hnusně a neuvěřitelně nezajímavě, ze všech videí a screenů co jsem zatím viděl. Ale kdo ví, třeba klamou.
  • je to jenom můj dojem nebo DAII vypadá šíleně?
    • No já mněl DA a k tomu procitnutí úplně bestová rpg ale to DA2 bude dosti odflinknutá hra moc ani dlouho netrvá její vývuj o proti DA1 je vývoj o dost kratší podle toho to bude asi taky vypadat!
      • Mně vždycky nejvíc bavili lidi, kteří vůbec nevidí do vývoje hry a rovnou mají verdikt - bude to odflinknutá hra. :D Když pominu fakt, že se o toto dílo starají mistři z Bioware, tak je třeba uvést že poslední internetové předběžné recenze - nevím jak to líp nazvat - jsou víc než optimistické a když k tomu přidáme poslední video ukázku z hraní pc verze, je jasné že DA2 bude minimálně stejně dobré co do hratelnosti možná i lepší, původní koncept je upravený ale v jádru zachovaný včetně možnosti pauzy a rozdělení úkolů a taktiky v boji. Tak se Tě příteli musím zeptat odkud jsi vzal ten Tvůj verdikt odflinknutá hra, na základě Mass Effect kolečka pro výběr odpovědi???? *3*
      • a jak vsichni vime, cim dele vyvijena hra = tim lepsi hra!
        • V tom případě bude takovej Duke Nukem Forever nejlepší hrou ever! *1*
    • taky me prijde ze to vypada hur jak jednicka .... no porad se to do vydani muze zmenit
  • Rozhodně se máme na co těšit. *4*
    • to urcite... ea slo posledni dobou hodne nahoru *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit