Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    konečně pořádnej herní trailer
  • Uz je venku nejakej souvislejsi gameplay?
  • Super, bude tam i hrbáč z 300 *15* to nemůže bejt špatný *15*
  • Malleth
    Otravně sestříhaný, ale záběry ze hry vypadaj působivě.
  • Neviem co si mam o tejto hre mysliet. Pripomina mi to FALLOUT 3 bez RPG systemu s moznostou tunit kary a mat subojovy system ala batman. Je to ako mat hru ktora je ciastocnou kombinaciou uvedenej trojky. Uvidim ako to dopadne ale budem velmi opatrne skepticky.
  • Morraw
    Já vídim klasický open-world. Něco jako loňský Shadow of Mordor. S kárami, tuningem a akcí alá Batman. Doufám v akčnost, šílenost a nabitou hratelnost.
  • doufám že to nedopadne jako Rage *7*
    • rage byla zabavna strilecka, nechapu co na ni toliko kriklounum tak vadi, nebo vadilo. takze jestli to dopadne jak rage tak to bude fajn. nicmene tenhle trailer me v tom teda neujistil
    • RAGE měl svoje mouchy ale ve chvíli kdy spustili kvéry byli všechny neduhy zapomenuty, přestřelky byli famózní, kdejaká čístokrevná FPS by mu v tom mohla závidět. Jenže tohle vypadá na zcela odlišný šálek kávy a to je taky důvod proč v to moc nevěřím.
    • Jako velmi zábavná střílečka s dost nečekaně useklým koncem?
      • drasta
        Strileni v Rage nebylo spatny... Ale to jezdeni s buginou a backtracking... ja nevim. Nedohral jsem to a uz to pravdepodobne ani nikdy nedohraju.
        • Ježděni sem velmi záhy omezil jen na přesuny mezi jednotlivými lokacemi a i díky tomu sem si hru až na naprosto pitomé a odfláknuté finále a Carmackovi megatextury nakonec užil.
      • zabavne to velmi nebolo, skor naopak
        • Lukyz
          Rage jsem zkoušel na 3x a nikdy nedohrál, prostě mi to přišlo nudný *9*
          Už jen ten začátek - probereš se po x destiletích v postkapitalistickém světě, bez jakéhokoli vysvětlení nebo snad otázky od hlavního hrdiny dostaneš bouchačku a čau, jdi vystřílet tábor banditů, jo ? Díky!
          *7*

          EDIT: "postkapitalistickém" *1* Ať žije predikce na mobilech *1*
  • karlman.hajsky
    Podle videí ze hry to zatím vypadá na solidní akci a já jen čekám co ještě ukáže E3.
  • oktavius66
    Já popravdě nevím, co si mám o této hře myslet. Nový Mad Max jako film je nadupaná jízda a je něčím výjimečný. Jenomže když se dívám na ty trailery ze hry, tak mám obavy. Děsí mě už jenom to, že je to hra podle filmu. Navíc, když se pořádně zadíváte, nebo když si to pustíte dvakrát, tak nevím proč, ale působí to na mě moc arénovitě. Máte uzavřený prostor 10x10 metrů a tam se mlátíte s bandou nepřátel. Něco jako v Batmanovi. Ale jsem zvědavý na ty volné pasáže, kdy budeme jezdit tou písečnou krajinou. Nebo spíše, co tam půjde vše dělat. Pokud hra bude alespoň z půlky tak dobrá jako film, tak to bude úspěch.
    • To je podle filmu asi jako byl podle filmu Shadow of Mordor.
      A jestli bude aspoň z půlky tak dobrá jako film tak to bude jedna z nej her roku *1*
    • XorxoxTalarius
      No mne by stacilo kdyby hra mela aspon pulku atomsfery jako film a budu vrnet blahem *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit