Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gta se mi nelibi,odehrava se jen v teplich oblastech,ja bych chtel,aby se gta6 odehravalo nekde,kde se meni rocni obdobi a hodne pocasi.
  • Keyz
    To je hovadina.

    Zlatá video-recenze. Tam bylo více infa. Tohle je krátká sranda, pro nějakou skupinu, která ráda srandu a nic víc. Mnoho věcí okolo, nějaké to herectví / komedie a víme prd o nějaké hře, která se smázne názorem jednoho člověka (toho samého každý díl) v krátkém čase.

    U video-recenze (když to někdo udělá pořádně) víme info o hře, víme jaké jsou problémy a můžeme to dokonce vidět, vidíme jak to jede na max v 60FPS anebo jak to vypadá na minimum, je tam čas na srovnání atd. Prostě to splní to, co to má splnit a možnost videa se využije na max. Poradí to s koupí hry a přinese to rady atd. Také to nemá 5 minut, kde 1/3 jsou vtipy a nějaké srandy....

    Navíc ty vtipy jsou velice důležité, když se vždy hledají lidí, kteří se této komedie budou aktivně účastnit. *15* Ale proti gustu žádný dišputát. Někdo také sleduje kreace na popovém koncertě a myslí si, že herec co tam něco dělá skutečně zpívá a je to vůbec nejlepší a mega super.
    • Rejsek
      Vzpamatuj se. Asi neumis cist, nebo nechapes smysl videa. Je to rekapitulace herni serie, cili toho, jak se hra vyvijela, ne videorecenze. Videorecenzi mas na netu habadej. Fakt nechapu tu potrebu lidi do vseho rypat. Nicmene chapu to, ze tyhle stvury z vas nadelal internet a moznost vyjadrovat se uplne ke vsemu.
      • Vzdyt je nech ne ? Je to jedinych 5 minut za den, kdy se muzou alespon citit dulezite.
  • Pekne video. Ani jedna hra zo serie GTA nie je zla.
    Co ma dostalo, bol pribeh GTA IV. Ten problem z imigrantmi sa taha celou hrou a zaver so zaberom na sochu slobody je dost silny. Amici to asi velmi nepobrali, ked tam neboli "gangsta niggaz" a nedalo sa tam ovladnut cele mesto, ale take postavy co sa tam vyskytli mozu vymysliet asi len v R*.
    • Pro mě byl taky příběh GTA IV nejlepší. Většina lidí na to nadává ale mi to docela sedlo i co se týče Nika, Romana a dalších postav. Byla to oproti gangsta niggaz příjemná změna.
  • jindra.veliky
    to fakt nekoho bavi ten golf a tenis v GTA V? *1* *1*
    • Jo, me to bavi a stve me, ze je tam jen devitka...
    • jo
    • No jako upřímně... občas si tam ten golf jen tak ze srandy dám... a když prohrávám, tak holí umlátím soupeře a celý golfový klub, dám bitku s fízlama a pak si zahraju ještě jednou :D tajže jo, golf je dobrej *1* *1*
      • Ani jsem netušil jak může být tento sport skvělý :D
        • Hned by se na to v televizi koukalo lépe *1*
  • MickeyMutant
    GTA Výtoň
  • deathfish
    Vždyť přece rekapitulace série GTA bylo nedávno v RE-PLAYi. 2 nebo 3 díly zpátky. Proč jste nepřišli s něčím jiným?
    • janchor
      Protože Re-Play nesleduju.
      • Určitě *1* *1* *1*
  • Příšerný pořad, Games se jaksi sype poslední dobou.
  • Draken69CZ
    Tenhle pořad já bojkotuji, nemá čas na video recenze, ale na "tohle" jo, prej hipster hlavně že to sype tfuj *11* *12* *16*
    • Vogon
      Asi těžko to bojkotuješ, když se k tomu vyjadřuješ(Navíc přímo pod to co "bojkotuješ"). Zjisti si co znamenají slova, která používáš.
      • Draken69CZ
        Jsem rád že si tu a zvedáš místní IQ průměr, oooh kolik já se toho díky tobě teď naučil *7*
    • janchor
      Protože jde o podstatně menší objem práce, kterej se, na rozdíl od videorecenzí vyráběnejch kompletně mnou, dá vedle plnýho úvazku jakž takž stíhat.

      Ale sype to samozřejmě fenomenálně, Club-Mate mi doma teče proudem.
      • To musí být náročný život být svobodný a stíhat hrát hry. Videorecenze měly určitou kvalitu. Než tohle radši nic, hrozná zbytečnost, ale když tě to baví.
        • janchor
          Videorecenze měly určitou kvalitu, protože obnášely krapet víc legrace, než jen "hrát hry". Stíhal jsem je, když jsem byl na volný noze, což se před rokem změnilo a při současný práci už to nedávám. To je celý.
    • Sbohem. You wont be missed :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit