Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U Strafe me nejvic bavi kresleny arty.

    Zneni TELEGLITCH kapitoly podepisu. Skvely! Jen umirani uz tak skvely neni, protoze boli ))
  • solomon.short
    schvalne jsem to zkusil a prehraje to v jejich prehravaci bez problemu. Reklama zadna (blokovace reklam na telefonu nemam). Android 6.0.1

    edit: browser Chrome
  • Já ano, ale vždycky zkouším ten jejich přehrávač s vírou, že mají více z reklamy. Když to drhne, jdu na YT.
  • BTW. vsimli jste si ze je v textu clanku odkaz na youtube?
  • S prehravanim videi bez ohledu na OS a hardware mam na Games problem snad od ty doby, kdy ty stranky vznikly. Na to se fakt neda bic rict, snad jedine CESKA klasika...
  • Paulcz
    Pokud to budou na YT utahovat příliš tak vyroste konkurence.

    Jinak co se týče práv.. furt mi na videa chodí hlášení, že někdo vlastní copyright na hudbu. Když jsem to pak zkoumal, přišel jsem na to, že např. nějaká dementní česká kapela, kterou nikdo nezná si nárokuje práva na svůj song. Samo jejich song jsem nepoužil, ale měli v něm část kde se přehrává hudba z hollywoodského filmu (pochybuju, že na to mají práva) a tato část se shodovala s tím co jsem měl ve videu.. A z toho filmu jsem to taky neměl :)
  • Mě na přehrávači vadí, že videa nejdou přehrát na mobilech s Androidem, zkoušel jsem na mobilu i tabletu v různých prohližečích, přehraje to reklamy a pak error, nikde jinde jsem na internetu na podobný problém s přehráním nenarazil, pouze tady
  • Jak se uz pise dole - YT vesele maze, banuje, atd.
    Nekdy kvuli (domnelemu) poruseni copyrightu, jindy snad ciste pro legraci.. *4*
  • Nevyznám se, ale také jsem nad tím přemýšlel a tipoval bych lepší příjmy z reklamy (tím, že to nejde skrze YT)?
  • Preed
    To že ten prehrávač je a vždy bol na kkt je pravda a ich neschopnosť, ako si my pamätníci pamätáme s tým niečo urobiť bola alarmujúca, ale na druhej strane je pravda, že mať všetko len na YT je cesta do pekla lebo YT si robí čo chce,deje sa to neustále, keď sa zajtra rozhodnú,všetky videá zmažú a čau.
  • souhlas úplný,,, rád bych v jednom z FC slyšel důvod, proč vše nemůže být jen na YT...

    Jediné rozumné vysvětlení mi připadá, že z reklam v GAMES přehravači dostávají více peněz
  • Slabsi videjko na jeste slabsi, ale tim lepsi hru. Tentokrate Lukas (opet) nezklamal? Minecraft se zbranemi? (Mozna). Snad bych jen podotkl, ze Dooma ani Quaka tohle prekonat nemuze byt sebelepsi. Posledni Doom jen tak neco neprekona a starsi hry uz prekonalo ledacos. Tak uvidime. Ja bych rekl ze ano...
  • Paulcz
    Je mi záhadou, co stojí za tím mít mermomocí vlastní přehrávač, který ani nestíhá streamovat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit