Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten clickbait obrázek je prostě super xD
  • Už aby se Lukáš vrátil do FC
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    *5*
  • BoB.2
    Bosáky jsem dal zatím jen dva,jsem v nějakým 60 tejdnu polehoučku pomaloučku.
  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
    Kdepak čipmank, ale křeček, Lukáši. Nicméně nejen z toho jsou patrné určité pokroky ve tvém chápání sebe sama, ty rozpolcený neštastníče. Již brzy pochopíš, že tvé kmenové zvíře je křeček, už brzy si pro tebe příjde doktor, odveze tě zpět na ostrov a zavře kam patříš - do klece.
    • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
      Ty už to nehul...
      • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK
        !PP!
        Jakože cože?
  • BoB.2
    Tahle hra mě prostě strašně bere. *1*
    • Já už to hrál ještě, než to bylo publik. Vymakal jsem cca 8-9 lidiček na 5 level + skilly i zbraně. Měl jsem z nich 2 party, který jsem používal na střídačku, aby si oddáchli. Na těžkou obtížnost nejsem schopnej porazit toho prasečího prince a jemu podobný bosse, co dávají plošný útoky *9* . Buď léčim nebo útočim, ale obojí ho je nedostatek na tu obtížnost. Boss má skoro 200hp a za pár kol na měl vykrvácim. Vydina toho ,že mi vyhasne moje parta, do který jsem ivestoval všechny prachy, mě trochu děsí. Tak se všichni válí v té vesnici a můj zájem upadá. *7*
      • Osvědčená strategie na prasečího prince je vzít alespoň 2 postavy, co umí dávat DMG debuff (Occultist, Vestal, Leper) a ten DMG debuff na něj nastackovat a udržet nad -100 %. Potom by jeho porážka neměl být žádný problém.
    • Sr_Lobo
      A mě zase hrozne se*e *15* *3*
      Zhruba takhle nějak:
      https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=604619630
      • Coffin.Corner
        Teda to mě rozsekalo *15*
      • holt špatná parta *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit