Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Náhodné pořadí nebo ne, Life is Strange na prvním místě mě potěšilo. Ta hra si to zaslouží.
  • eStar
    Klobouk dolu. Life is Strange na první místě bych opravdu nečekal, ale rozhodně nemůžu říct že si to ta hra nezasloužila.
  • "Herní pořad Games TV vybírá 10 nejlepších her roku 2015" -> Ten obrázek z Life is Strange je vtip? Jediný důvod proč je to ůspěšný, je ten, že nad těmi hipsterskými lesbami slintají nadržení hráči.
    • Ne to je jediný důvod, proč si ty myslíš, že to je úspěšný, ta hra by zdaleka neměla takový prodeje, kdyby neměla dobrý příběh. Jediná hipsteřina, kterou nesnáším a kterou jsem pod tlakem "martine zahraj si to, je to fakt bomba" ze všech stran koupil. Pro mě jeden z kandidátů na hru roku, kromě Z3 (u kterého jsem si ovšem koupil už i datadisk) jsem hrál prakticky všechny AAA tituly co vyšli na PC, žádná z nich na mě neudělala takový dojem, jako Life is Strange a pochybuju, že se to povede i tomu zaklínačovi
      • Dobrý příběh? Podstata konce byla odvoditelná hned po první epizodě. Dokonce jsem se i v nějaké diskuzi u článku k 2.-4. dílu v podstatě trefil jak bude vypadat konec. -> Napsal jsem v podstatě, že se na konci někdo objetuje pro větší dobro.
        • Nečtu po sobě... "ě" za "je"
    • Zkus si to zahrat, treba se ti rozsviti...
      • Hrál jsem první a druhou epizodu... Kdybych to nehrál nepíšu snad na to svůj názor, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit