Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Náhodné pořadí nebo ne, Life is Strange na prvním místě mě potěšilo. Ta hra si to zaslouží.
  • Na jednu stranu nesouhlasím s Life is Strange na 1. místě ale na druhou jsem zase rád, že se tam vůbec nedostal ten nedodělaný Fallout
  • up_er
    Teda musim rict ze me games TV bavi cim dal vic.....Lukas to dela dobre, ma skvelej a originalni vyber her...a to vytroleni vsech casualu na konci me totalne rozsekalo :D:D
    super dil, diky *2*
  • eStar
    Klobouk dolu. Life is Strange na první místě bych opravdu nečekal, ale rozhodně nemůžu říct že si to ta hra nezasloužila.
  • slušný výběr. Potěšilo první místo i poslední desáté v podobě Everybody's Gone to the Rapture. U mě je trojka Ori, Life is Strange a Bloodborne, pod bednou pak těsně Metal Gear, kde mě vadilo pár mušek. Tady tyhle ankety obecně ovládne asi Zaklínač, který je určitě fajn a navíc za ním stoji slušná reklama, takže tu hru hráli letos asi úplně všichni.
    • fallanga
      Když tyto ankety ovládne Zaklínač, tak se zlobit nebudu. Ta hra je úžasná. Pro mě je hrou roku Life is Strange, ale chápu proč to bude Zaklínač vyhrávat (nebo, proč to už vyhrával).
      • Já to zase úplně nechápu, je to dobrá hra, ale po příběhové stránce je to nic moc, herně taky žádná sláva. Navíc to jsem to dohrál a neměl jsem z toho žádné emoce a osud postav mi byl taky celkem putna. Pillars má v RPG lepší příběh a RPG systém, Bloodborne má lepší svět, atmosféru, combat, má i propojení snu a reality, je tam pro hráče více přesahu, naopak Zaklínač v ničem neexceluje, vše děla fajn, ale mně to nestačí.
        • fallanga
          To já měl po dohrání naprosto jiné pocity. V životě jsem nečetl ani jednoho Zaklínače, takže jsem se se Ciri potkal až zde, ale hned se mi zalíbila a mohu říci, že je to jedna z nejlépe napsaných postav jaké existují. A to platí i o zbytku postav ze Zaklínače. Mají pěkně propracovaný charakter.
          • safra ty budeš asi mladší ročník, ale Ciri je špatně napsaná už Sapkowskim pro mě, ale tady byla snad ještě protivnější, jelikož i když byla dospělá, tak se pořád chovala jako třináctka, která neprocestovala x světu.
  • Vojta_Ilavsky
    Za mě Crypt of the Necrodancer, The Swindle a Ironcast, hry které mě tento rok bavily nejvíce. Rád bych tam zařadil i Underrail, Sunless Sea a Hard West, ale na ty jsem ještě nenašel čas, žel bohu. Edit: Nebo spíš tolik času, kolik bych chtěl.
    Jinak Oriho, Bloodborne, Zaklínače a Sunless Sea ve zdejší top desítce schvaluju a rád bych podotkl, že jsem rád za absenci špatných AAA titulů. Střízlivá top desítka.
  • Kde je Pillars of Eternity, vy lamy?
    • Tenhle díl je nazván "Herní pořad Games TV vybírá 10 nejlepších her roku 2015 ", takže POE tam vážně nemá co dělat.
      • když to říkáš ty, triple fukere. Pochybuju žes tu hru dohrál ty nebo ti, co sestavovali ten žebříček. A samozřejmě vím, že žebříčky jsou subjektivní, proto je nesmysl tvrdit, že jde o nejlepší hry. Jde o nejlepší hry pro pár jedinců, co dělali ten žebříček.
        • Tak je logické, že jelikož jsem POE nedohrál, protože mě to nebavilo, asi to nebudu zařazovat do žebříčku nejlepších letošních her, které jsem dohrál, protože mne bavily, že?
  • Ten výběr mě fakt trochu zaskočil, protože si nemyslím, že by polovinu z těch her lidi hráli nebo v některých případech dokonce znali. Chybí mi tam hry jako SOMA, naprosto vynikající The Talos Principle, Pillars of Eternity (i když jsem nehrál, tak ohlasy byly veliké) nebo třeba Dying Light. Za absenci Fallout 4 jsem velmi rád. Za mě osobně z téhle nebídky vyhrává Witcher 3.
  • dobrý výčet her, škoda že chybí SOMA ale i tak dobré
  • Life is Strange jsem s nadšením zkusil a se zklamáním přestal hrát. Podle mého názoru si titul nezaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit