Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeR
    Nojo, proč ne. To cukroví vypadalo jedle, ba dokonce schopně. To poznáš už od pohledu. Chytrej tah, kvůli tomu si i odpustím kecy na panáčky ze Star Wars. *4*
  • Jack1947
    Cože ta teenagerská báchorka na 1místě? *1* *2* *15*

    (jo, aha no, to je důvod proč nemáte rádi Grygara co...) Sry.

    Jsem zvědavý na vyhlášení ankety na games heheheh... snad by mohl vyhrát ten Assassín zasejc *3*
    • Vojta_Ilavsky
      Jdi si vyprazdňovat bachor jinam, rozumbrado.
      • TheGGG
        upíráš mu snad právo na názor? Né každý je fanda hipsterské rozprávky o holkách v pubertě...
        • Vojta_Ilavsky
          Rád bych mu ho upřel, žel nemohu..
  • TheGGG
    no jo, na games to prostě normální hra vyhrát nemůže...
    • Vojta_Ilavsky
      Řekni svých výherních deset her.
      • TheGGG
        klidně chlapče.
        1. Witcher 3
        2. Bloodborne
        3. MGS V
        4. Batman: Arkham Knight
        5. Until Dawn
        6. Dying Light
        7. Rise of The Tomb Raider
        8. MK X dále 9. HALO 5 a 10. Mad Max a jako bonusové místo remaster Homeworldu...(konečně přijatelná grafika...)
        • Vojta_Ilavsky
          Inu, proti gustu žádný dišputát.. Aspoň jsou tady zastoupeni i kežl plejeři.
          • TheGGG
            BTW: né každý hraje hry z glitchstarteru od nějakých zasmrádlých hippíků..
            • Nehádejte se.. oba dva jste idioti..
          • TheGGG
            a to platí i pro tebe, doufám, že si připadáš jako správný alternativec, eště kérku s divným kruhem na ruku a svááž bradku a mužeš popíjet v čajovně...
            • TheGGG
              haha, prej klenot. Ty jsi vážně naprostý wanna be a neznalec... Hned mu narostou chlupy na pr*eli a myslí si, že pozná kvalitu...
              To mě spíš ty řekni, co tě na té hře tak bavilo... Stupidní příběh, směšné postavy, nuda a stereotyp, absolutně nezajímavá náplň, nula pořádných cutscen... otřesný voiceacting... prostě hra tak maximálně 5/10, zahrát a zapomenout... navíc nijak těžká nebyla, na střední jsem to tam pokosil, protože stealth tam byl dokonale nudný, tak alespoň pár hlav useknout, když už za to člověk vyhodil prachy...
            • Vojta_Ilavsky
              Rád jsem ti vyvrátil tvoje s r a č k y. :) Jo, dalo se čekat že Dishonored, vcelku lehká hra i na nejvyšší obtížnost, na tebe bude moc těžká, jinak nechápu co by se ti mohlo na klenotu posledních pár let nelíbit.

              Edit: Na Dishonored mě strašně bavil svět, bavila mě explorace, čtení knížek, vyzobávání run, amuletů a obrazů, stealth a combat, bavili mě nepřátelé a ability, příjemná nelinearita, srdce bylo ohromně fajn a neskutečně mě ho bavilo ho poslouchat. Postavy byly dobrý, příběh mi nevadil, ale v paměti mi neutkvěl, asi jako jediný z tý hry. Absence cutscén je u mě ohromné plus a nezaregistroval jsem nijak otřesný voiceacting. Líbila se mi taktéž hudba a celkově ozvučení, grafická stylizace byla pěkná a běželo to náramně. DLCýčka byla vyloženě super. Skvělý level-design. Jedna z nejlepších her za posledních pár let a srdcovka, navíc subžánr steampunku(whaleoilpunk, transpunk?) a dystopické neo-viktoriánské město.. Atmosféru, svět a perfektní hratelnost spolu s doopravdy skvělým level-designem jsem si vážně zamiloval.
            • TheGGG
              díky za absolutně nezajímavé informace o tvém životě... a za tvůj pomýlený názor, že dishonored je pecka LoL...
            • Vojta_Ilavsky
              Mám strniště, bradky nesnáším a kérky mě nijak zvlášť netankujou. Do čajovny chodím pouze pro uhlíky a pro tabák.
              Jen tak mimochodem, jediná hra kterou jsem kdy zabackoval je Triple X Tycoon a ta je ještě k tomu na IndieGoGo, ne na Kickstarteru. Jakožto alternativec bych si taky sotva užil takový pecky jako je Dishonored, Bioshock série, Wiedzmina etc..
  • hrůza.
    Tohle žádné "nejlepší hry roku 2015" není.
    Pravý název by měl být "pojďme udělat reklamu nějakým nízkorozpočtovým (indie) blbinkám."
  • Mart9
    Letos jasně NHL 16
  • Neodporúčam sledovať divakom mladšim ako 70 rokov. *1*

    šak ten moderator neni normalny, to propaguje GAY pomocky ?

    čista buzna, a potom sa čudujme ,že mladež si mysli,
    ze byt GAY/homoš/buzerant je COOL a IN *11* *11* *11*
    • Thorleif_cz
      Já se spíš velmi obávám toho, co začíná být na internetu pevně ukotveným jevem a to sice. že si poměrně široká skupina uživatelů zcela evidentně myslí, že být IDIOT/debil/vypatlanec je COOL a IN *9*
  • Nechci mu klikat views, hodte sem nekdo ten zebricek. Dik
    • Je tam Witcher, MGS V a pár dalších nějakých her, o kterých jsem nikdy neslyšel. Naopak tam chybí Pillars of Eternity.
  • TheGGG
    jinak ta cosplayerka meh, tento trash styl rozhodně není nic pro mě... Bíbr doesnt approve trash life style...
    .
    .
    .
    .
    kryptu bych ji asi přelifroval, to zas jo...
  • on je fakt gay?
  • Jako pillars of eternity je asi tak jediná hra která stála za to tenhle rok, pak možná Metal Gear a Witcher ale to je bohužel z kompletně všech her všechno. Špatnej rok pro hry a ještě horší pro strategie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit