Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vybíral buď někdo, kdo nemá vkus, nebo někdo, kdo nemá mozek. Osobně nesouhlasím s většinou her, co tam jsou a naprosto nesouhlasím s celkovým pořadím.
    • tak si stezuj u losovaciho zarizeni *15* *15*
  • "Herní pořad Games TV vybírá 10 nejlepších her roku 2015" -> Ten obrázek z Life is Strange je vtip? Jediný důvod proč je to ůspěšný, je ten, že nad těmi hipsterskými lesbami slintají nadržení hráči.
    • Ne to je jediný důvod, proč si ty myslíš, že to je úspěšný, ta hra by zdaleka neměla takový prodeje, kdyby neměla dobrý příběh. Jediná hipsteřina, kterou nesnáším a kterou jsem pod tlakem "martine zahraj si to, je to fakt bomba" ze všech stran koupil. Pro mě jeden z kandidátů na hru roku, kromě Z3 (u kterého jsem si ovšem koupil už i datadisk) jsem hrál prakticky všechny AAA tituly co vyšli na PC, žádná z nich na mě neudělala takový dojem, jako Life is Strange a pochybuju, že se to povede i tomu zaklínačovi
      • Dobrý příběh? Podstata konce byla odvoditelná hned po první epizodě. Dokonce jsem se i v nějaké diskuzi u článku k 2.-4. dílu v podstatě trefil jak bude vypadat konec. -> Napsal jsem v podstatě, že se na konci někdo objetuje pro větší dobro.
        • Nečtu po sobě... "ě" za "je"
    • Zkus si to zahrat, treba se ti rozsviti...
      • Hrál jsem první a druhou epizodu... Kdybych to nehrál nepíšu snad na to svůj názor, ne?
  • Souhlas, pro mě letos jednoznačně

    Life is strange
    Witcher 3
    Fallout 4

    Telltale games mají co dohánět.
    • 1 souhlas
      2 mám, zatím jsem nehrál, ale asi taky souhlas
      3 souhlas
      • to jako souhlasíš se Zaklínačem jen proto, že je na to obrovský hypeeeee, ikdyž jsi to nehrál? Tak takhle fungují masy? Jako pokud máš rád soap opery ve stylu Mass Effect, kde musíš ničit prastaré zlo a zachranovat svět, tak asi ano, ale i tak prvně zahraj, pak něco suď...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit