Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyť k ničemu ani nedošlo... tedy podle toho co se píše v článku.

  • Co je na tom závadného? Borka se nechal zvát a chlastala za cizí. Nechala se zlákat na pokoj a když mu jasně řekla ne, nechal ji být. To, že se občas někdo ožere a druhý den se stydí, je normální a stane se. Ale svádět svoji nestřídmost a ztrátu kontroly na druhé je ubohost. Její vyjádření, že nic nepamatovala je samo o sobě výmluvné. A ještě větší srágora je Avellone. Když nic neudělal a nikoho neznásilnil ani nenutil k "hrátkám", za co se omlouvá? 

  • Právě. Na těchto story je asi nejstrašidelnější to, jak moc to těm lidem změní život, před tím než skočí soud. To samý kevin Spacey kterýho vykopávali z filmů aniž by bylo cokoliv potvrzeno.

  • No, je podle me spis otazka, jestli se jednalo o sex v opilosti nebo opravdu o znásilnění. Protoze mu na to klidně mohla kyvnout, jen si to pak po vystrizliveni nechce pripustit. Kazdopadne za opiti do bezvedomi je zodpovedna sama a na to jsem hlavně reagoval

  • Grimsy

    Člověk by čekal, že se takovéto věci budou řešit soudem, ale Twitter je přece jen rychlejší a efektivnější způsob, jak se někomu pomstít a zničit život, bez soudu a důkazů.

  • Někdy mi vrtá hlavou, když sex v opilosti není chyba toho opilého a nenese svoji zodpovědnost za to, že na to kývnul, čí chyba je, když někoho srazím ožralej v autě?

  • Z prohlaseni typu "opil me do bezvedomi" mam spis pocit, ze ta zenska je nesvepravna a tak by ji mel soud ustanovit opatrovnika...

    A tahle je taky dobra:

    Chris byl jedním z „velikánů průmyslu“ a lichotilo mi, že se s někým takovým můžu přátelit. Takže jsem mu odpustila a zůstala s ním v kontaktu kvůli kariérním radám,“ dodala Collins s tím, že toho odpuštění zpětně lituje.

    V prekladu: kdyz jsem byla nula, tak jsem toho dobytka tolerovala, kvuli kariere. Ale ted, kdyz jsem velka sefka, mu to spocitam.... Cili se pani asi minula povolanim.

  • Presumpce neviny v praxi.....

    Zažaloval bych ji za křivou výpověď a za pomluvu 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit