Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* Super geniální strategicko - válečná hra, k dnešnímu datu dá se /i když pořád v betě / říct, že z převážné většiny vyladěná. Hraju ji tak 2, 5 roku, takže ji velice dobře znám a kladně hodnotím. Mínus je, že je velmi málo otočných map. *14* *14*
  • presne souhlasim taky nechapu lidi co to zapnou a chteli by hned vsecko sou lini jak ves jeto uplne normalni ze si nato musej videlat hranim jako u spoustu her treba lol tam taky hned nemate postavy hned musite nahrat spoustu her nebo chost recon online a spoustu dalsich her kdiz nchcete hrat je reseni dej prachy xD
  • hele nevim jak ty ale hral sem to vcera sem na levelu 2 a mam zakladni zbran a hral sem na mape kde sou tanky sel sem do baraku a hele bedna z bazukou nazemi nebyl problem ji sebrat a sestelit tanka takze nevim ocem mluvis
  • Nahodou je to zadara, z druhe svetove, da se hrat za Nemce ,ja si nestezuju.
  • Tak jim to navrhni, urcite te vyslisej kdyz svuj navrh podporis par melounama na jejich uctu ... ale rek bych, ze budes tak jedinej, tohle nikdo hrat nebude ani zadarmo.
  • Mno ... zkusel sem to uz kdysi, ted sem to jen tak pro zajimavost nahodil ... a zaznamenal sem vyhradne zmeny k horsimu ... z takticky akce udelali dalsi COD. Kdyz sem to zkousel pred tim rokem, tak zasah enemaka = z 80% jeho smrt, vyjimecne potreboval druhej. Tentokrat se mi za celou bitku (cca 1/2 hodiny) povedlo (se zakladni zbrani) sejmout jedinyho a to po cca 2 zasobnicich do nej nasmazenych ...

    Jakejkoli pohyb je naprosto nesmyslne rychlej (vojaci v realu bezne sprintujou rychlejs nez bolt ...), o technice ani nemluve - motorka dela manevry ze by se nad nima podivoval i profi akrobat, otoci se v plny rychlosti na fleku ...

    Takze jednoznacne dalsi shlt kterej de z disku do stoupy. (navic to jeste instaluje nejakej posratej plugin do prohlizece ...)
  • Proč já si to stahoval?!?
  • driv sem to hral castejs pak me to prestalo bavit nove veci moc nepridavali maj tam porad slabi sortiment zbrani asi po roce tam pridali jen 2 nove kulomety. a ten jejich posledni update zabavu ubralo, na sebrani nepratelseho tanku potrebujete schopnost krast tanky a u jednoho domu kde se skvele strilelo zabednili okna a zvysili zivoti hracu nebo ubrali ucinost zbrani ted musim udelat vic ran driv stacila 1 dobre mirena a lehl
  • Dogkiller
    Tak to pardon chlape, nemůžu sloužit, nejsem žádný trailerový expert, nevzpomínám si názvy všech trailerů. Každopádně videí podobného ražení jsem viděl dost na to, aby mě zrovna u tohohle překvapilo slůvko "prazvláštní"... protože mi připadá vlastně úplně obyčejný. Co třeba tohle? Asi 100x prazvláštnější... *4* https://www.youtube.com/watch?v=KPJ6J2Pu88E
  • Jack1947
    To si mně teda fakt pobavil... *15* křečka nemám jen kocoura a ten by mi s tím asi neporadil hlavně kdyby bylo radit s čím. *4* Každopádně, jsem se k tomu nedostal nebo mně hra odradila nečím jiným. Nevím.
  • wenceslaus
    Jasně. To jsem tím ale nemyslel (zpomalenej záběr). Spíš to studiový provedení, nasvícení, skoro až divadelní kulisy... a symbolika nad realističností (skákající voják na konci).
  • davidBray
    buďto ikona na ploše nebo ten soubor co končí *exe. Pokud stále nevíš zeptej se svýho křečka, bude chytřejší než ty.

    *muselo to ven*
  • Dogkiller
    https://www.youtube.com/watch?v=EGYrm9kRzWs#t=142
  • wenceslaus
    Nemůžu si na žádný podobný vzpomenout. Můžeš prosím nějaký postnout?
  • Dogkiller
    Aha... a to má být prazvláštní? Vždyť takhle vypadá každý druhý trailer v dnešní době. *4*
  • Pete.palis
    ohledně velkého skoku...nevím nevím...
  • wenceslaus
    To, že vypadá jako klip alternativní rockové skupiny z 90. let...
  • Kozy
    Fakt jo? Já to hrál taky tak někdy před rokem a třeba co se týče optimalizace udělali velkej skok dopředu i toho obsahu dost přibylo. Akorát mapy, ty se asi nezměnili a jejich málo. Mám ale pocit že týhle hře f2p nesluší, líp by udělali kdyby to vydali normálně.
  • Pete.palis
    já jsem ji zkoušel cca před rokem a nainstaloval včera znova....a moc změn jsem nepocítil po té době...nejvíc mi asi vadí celkový zvuk hry...jako z devadesátek ;)....vojáci nevypadají špatně ale celkově okolí a hlavně vegetace je bída...chybí tomu feeling...je toho hodně dohánět no ;)
  • Všechno stojí hodně, ale dá se na to vydělat, když to člověk hraje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit