Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boze, nejdřív tvrdíš že to nehraješ každej den a pak předhazujes lidi co na tom dřepi pořád. Jasně že to jde, ale pak to hraješ prakticky nonstop. Nauč se česky, děcko.
  • Jack1947
    Di se bodnout. Určitě ti něco budu nahrávat *7* ještě s komentářem. Radši si mne přidej Kruger a zahrajeme něco spolu ale bez komentáře nemám mikrák. *3*
  • HotS hraju, ale tvůj gameplay bych viděl rád. Nahraj něco, pokud možno i s komentářem *1*
  • Jack1947
    Zase další veýnko co si myslí že kazím hry nebo co *7* , nehraje to neviděl to pomalu ale hlavní je že blbě kecá. To se kecá co...
  • Jack1947 je mozkem celé operace... tak už to dává smysl.
  • nejsem sam staci si naject na fb heroes of the storm do komunity a tam najdes stovku lidi co zacali hrat az od bety a maj vsecky postavy a ktomu je uz maj nalevelovane na zlate ??jak jeto mozne ?? ze timas alfu a jeste nemas vsecky postavy ??hmm to je divne co
  • panacku v hots sou dedly qwesty vis coto je nauc se pocitat odmeny treba 800g 300g 200g 600g kazdej den to asi nevis co a za levely sou dalsi goldy to si nevedel ?? lol a sakra hele kdiz mas hrdinu na 5 levelz jee co to je dalsi 500 goldu sakra toto leti co ? nejdrive si zjisti neco ote hre a pak tu mumlej
  • Jack1947
    Prd někdo to obhajuje a jiný nechápe neřikám že v pořádku ale tak hrozné to není... vždyt. Přeci, se dají všichni nalevellovat i zahrát hezky v rotaci ne?

    Balanc tam nebude leda že by se nějaci hrdinové schválně nerfnuli ale pak by ztratily jejich hlavní tahák že.
  • JohnyTheZik
    Nevim, jak muze bejt model, kde si nemuzu vybrat ze vsech hrdinu, naprosto v poradku. MOBA je hra (a obzvlast teda HotS vzhledem k tomu, ze tam nejsou itemy) o hrdinech a pokazdy by melo (a bude) platit, ze nejakej hrdina ma skilly, ktery alespon zcasti counteruje jinej hrdina (a nejde jen o classy). A jak sami vsichni zminujete, HotS je hra predevsim o teamplayi a spravne kombinaci hrdinu.
    Jak chces docilit spravnyho vyvazeni, kdyz nemas pristup ke vsem hrdinum? Logicky je pak ten, kdo ma nakoupino/vydelano, zvyhodnen. A nemluvim tu vubec o OP hrdinech nebo o necem podobnym, jde jen o tu moznost vybrat si z vetsiho hero poolu (nemluve o tom, ze vzdycky bude nejakej hrdina trochu silnejsi, proto se taky moba hry neustale balancuji a vyvijeji).

    Tenhle model byl spatnej uz v LoL a je spatnej i v HotS, nevim, proc to vsichni tak obhajujete.
  • Jack1947
    Pak nechápu proč to ta moc laguje *16* Když by nemělo.
  • Jasně ty chytráku... Hru jsem nafasoval když byla technical alpha, nehraju denně a mám ted 17 hrdinů a prd ušetřeno. Přestaň tady mektat blbosti. Mimochodem, ty píšeš jak nějakej blbej cigošík.
  • čichám čichám noskill nooba
  • Ted mi dava smysl proc jsou hraci Doty takovy vocasove oni hrajou tu nezazivnou pakarnu a myslej si ze ridej ferááári
  • Assassin
  • HoS je tříkolka (mega casual) , LoL šlapací motokára (casual) a DOTA nabušené Ferrari
  • Jenze DOTA je sracka, kterou hrajou tlustosi.
  • Protoze jses kreten, co hraje na ranku 48 uz 200 her.. .se nediv, tam se takovy zverstva deji furt.
  • jasně že to není konkurent Heroes je Mercedes a tomu Skoda/Kia/Hnujde (Dota/LoL/HoN) konkuruje těžko
  • Jack1947
    No a tak je tam rotace ve SMITE taky nemám žádného boha ale jo no asi 20 a nějaký grátis a mám 52mastery vypovídá to o hráči a hraní h-vno takže já klído počkám lool.

    Na tohle si stěžovat je fakt trapné...
  • Jack1947
    Zase se tam vrátím už kvůli tomuhle... snad těch dementů co kazí hru nakonec ubyde wannabe lol soloerů a jiných at táhnou do p*če... *16*

    Proč bych měl mít zkaženou hru kvůli pár trolzům ne, potom bezmozci. Kapitola sama osobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit