Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už z toho traileru je na hony cítit stejnost a podobnost s předchozími díly předskriptovaných bezduchých rubaček. Ty unuděné "mazácké" hlasy doprovázející tzv. heroický příběh mě krkají...vábí zobáky a odrazují mazáky ...a to jsem hrál všechny předchozí edice !!! No, na druhou stranu to bude určitě pompézní podívaná :-D ... no a kdyby bylo alespoň trochu pointy z příběhu The Line, tak by to zas nemuselo být tak na...
  • Som zvedavy ci tam zasa supnu nejaku UAV/ vrtulnik vsuvku, tie ja rad.
  • Co takhle, že americká vláda podporuje tyhle hry, aby lidi chodili do války, protože to je úplně COOL?
    • USER47
      Proč by je vláda měla podporovat? Tyhle typy her si na sebe vydělaj s přehledem i bez státních dotací a podpor.

      Není potřeba za tím hledat nějaký rafinovaný propagandy a konspirace. Střílečky se prostě dobře prodávaj, tak je velký firmy vyráběj. Nic víc, nic míň. Až se budou stejně dobře prodávat simulátory farmaření, Activision/EA budou cpár miliony dolarů do nich.
    • Caincz
      Na tohle téma jsem onehdy četl zajímavý článek od jednoho z nejpovolanějších, nicméně možná už i silně senilního. To si každý musí přebrat sám :) http://www.globalresearch.ca/accurate-satire-henry-kissinger-if-you-can-t-hear-the-drums-of-war-you-must-be-deaf/28610
  • poslední Medal of Honor mě nepřesvědčil a ani tenhle to nedokáže, přeci jen padající mrakodrap v CoD je honosnější než nákladní jeřáb v přístavišti :)
    • A stejne se mi zaryl do pameti vic padajici mrakodrap :-) nedavno sem zjistil, ze si vubec mw3 nepamatuju
      • Teda, padajici kontejner, sem deb*l :-)
      • dafuq I've just read :D
      • no pokud si ho nepamatuješ, jak je možný že si vzpomínáš na padající mrakodrap? :D
        • Možná proto, že si jej zmínil?
  • usa usa usa usa usa *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Danny28
    Je to prostě Codko...Říkejte si co chcete ale nic světobornýho to prostě není a nebude.
    • oktavius66
      Strč si COD někam. Tato diskuze je o MoH a kdyby něco...COD se inspirovalo u MoH takže COD je vlastně kopíračka, která to bohužel dotáhla dál.. Když byl Medal ještě ve II. světové tak to byla nepřekonatelná hra. Ještě tedka věřím v to, že se mu to snad někdy povede.
    • MOH byl dřiv než CoD
      • Caincz
        To byl, než ho začal kopírovat moderním válečnictvím. Kéž by zas někdo udělal dobrej oldschool Medal...
        • No kdyby zase vyšel nějaký "oldschool Medal" tak by se to neprodávalo, protože pro americké děti by to bylo moc těžké *3*
  • Je neetické když hru stáhnu a zahraju si SP když mi HW nestačí na MP kvůli vysokému poklesu FPS ??
    • Je neetické, když ukradnu závodní auto a budu na něm jezdit jenom 90tkou, protože při vyšší rychlosti oddělám tlumiče?

      já vim, "Apples and oranges"...
      :)
      • Tak přece nezaplatim 100% ceny za 20% výrobku (6h kampaň)
        • Caincz
          A co třeba naprosto jednoznačné "nemám na to (peníze, HW), tak to nemůžu mít"? To už se dneska ve společnosti moc nenosí, že? Nemám na to, tak to ukradnu, nebo nemám na to, tak si na to půjčím u Providentu. Ach jo, ach jo...
          • Omyl, já mám peníze dokonce i HW ale ne tak dobrý abych se mohl rovnat lidem na nějaké úrovni v multiplayeru, ale na to abych si zkusil kampaň mi HW stačí. Za to přece nebudu hned platit ne ?
    • Magister_Peditum
      Vážně se musíš ptát? *15*
  • the_pps
    Medal of Honor značka pro mně byla a taky i vždy bude WW II. Tyhle rádoby Modern Warfary mi už opravdu lezou krkem. Možná jen dobře, že už na to nemám HW.
    • *14* Puvodni medal... Jako pubertak jsem byl uplne odvarenej z toho ze jsem prevlecenej za nácka, jdu nejakym tim podzemnim bunkrem a strazny u stolu na me: Papiere bitte! Joo to byla hra...ani nam nevadilo ze nepritel podle dopadajicich kulky v tele roztaci prapodivny break-dance... zakloneni,zakloneni,spadnuti *1*
      • Z toho som bol aj ja odpálený. :D
        To nemalo chybu, odvtedy sa to nebojavilo uz nikdy. :d
      • Ano a potom nasledovalo: Achtung, achtung, es befindet sich ein Saboteur im Stutzpunkt, er tragt wahrscheinlich eine Offiziersuniform, geben sie acht auf jeden den sie nicht kennen. *3*
  • To uz neni smiesne, ani smutne, to uz je trapne...
  • už tu chybí nějaký nástupce "No ane live forever", něco co se nechce brát tak moc vážně
    • Caincz
      Jooo, návrat Kate Archer, to bych podpořil všema deseti klidně i na Kickstarteru :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit