Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gert
    Takhle by měl vypadat trailer. :)
  • No, nic.. Napíšu svůj názor, než se naběhne halda bezmozků a budou se sr_t do EA. VYPADÁ TO VÁŽNĚ DOBŘE!
  • the_pps
    Medal of Honor značka pro mně byla a taky i vždy bude WW II. Tyhle rádoby Modern Warfary mi už opravdu lezou krkem. Možná jen dobře, že už na to nemám HW.
    • *14* Puvodni medal... Jako pubertak jsem byl uplne odvarenej z toho ze jsem prevlecenej za nácka, jdu nejakym tim podzemnim bunkrem a strazny u stolu na me: Papiere bitte! Joo to byla hra...ani nam nevadilo ze nepritel podle dopadajicich kulky v tele roztaci prapodivny break-dance... zakloneni,zakloneni,spadnuti *1*
      • Z toho som bol aj ja odpálený. :D
        To nemalo chybu, odvtedy sa to nebojavilo uz nikdy. :d
      • Ano a potom nasledovalo: Achtung, achtung, es befindet sich ein Saboteur im Stutzpunkt, er tragt wahrscheinlich eine Offiziersuniform, geben sie acht auf jeden den sie nicht kennen. *3*
  • První video z tohohle MoHu, které mě aspoň trochu zaujalo a na které to nevypadá jenom jako střelnice z bodu A do bodu B.... ale i tak tomu moc nevěřím!
  • Ronox
    Kéž by to dopadlo jako černý kůň The Line. Kdyby tam byla pořádná surovost války, intimní příběhy vojáků místo Bayovský akce, tak bych se vůbec nezlobil. Počkám si na pořádný recenze a kdyžtak sjedu pro edici se steelbookem, ale zatím spíš čekám zklamání, ale doufám že se pletu.
    • USER47
      Tohle vypadá spíš jako přesnej opak The Line:).
      • Ronox
        No když by tam hodně hráli na tu strunu s rodinou doma, možná jako cutscény nějaký videocally s dětma a zbytkem rodiny a pak drsnost pasáží, když se nebude střílet, které by to doplňovaly, tak by to bylo fajn.
      • Mato1987
        ani si to nehral, a už vyplakávaš a hodnotíš.
        Ty mi vieš vždy vyčariť úsmev na tvári tvojimi simplexnými drístami.
    • No ja myslim ze pokud se ti libi CoD tak nakupem MoH nemuzes prohloupit.
      • Ronox
        Nejsem právě vyloženě fanboy CoD kvůli tý Bayovský akci. MW3 jsem si koupil hlavně kvůli MP svižnýmu stejně jako BF3. Pro mě je CoD něco jako blockbuster v kině. Vypnu mozek a držím levý tlačítko myši spolu s W. Proto bych spíš požadoval surovost kterou nám ukázalo The Line :)
        • No za The Line mluvit nemuzu protoze mi z videi moc nesedelo a tak jsem to nehral ale hral jsem posledni MoH a podle gameplay videa ktery ukazali ze soucasne verze to vypada presne jako CoD akorat tu a tam muzes ustrelit kuz zdi protoze to bezi na tom jejich frostbajtu.
          Nemuzu vyloucit ze se pletu ale prepokladam ze tim gameplay videem chteli ukazat kam miri a podle vseho to tedy vypada ze miri opet na milovniky CoD - http://www.youtube.com/watch?v=xu65gbc2Wow
          • Mato1987
            http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NOLygz0lPOk
            tu som našiel nejaké video z sp, nepozeral som to , kedže si to chcem zahrať sám :)
          • Ronox
            Jestli hledáš super temnej příběh a k tomu dost drastickej, tak určitě jdi do The Line. Až mě nasralo demo, který ukázalo vlastně to nejhorší ze hry a pak příběhově mě to úplně odrovnalo. Mrknu pak spíš na začátek od nějakýho warezáka na youtube, když už se nedělaj trial demíčka. Jestli ten nechytí, tak už nic.
  • Spíš než obrázky mě zaujala hudba, jelikož jsem zarytým fandou Thomase Bergersena a vlastně celých Two Steps From Hell. *4* Pokud by to někoho zajímalo, tak -- album "Illusions", skladba "Reborn" *3*
  • už tu chybí nějaký nástupce "No ane live forever", něco co se nechce brát tak moc vážně
    • Caincz
      Jooo, návrat Kate Archer, to bych podpořil všema deseti klidně i na Kickstarteru :D
  • Odulin
    Včera jsem u kolegy viděl a posléze si i zkusil kus z xkové warez verze. Celkově to na mě za tu chvíli stihlo zapůsobit dobře. Líbila se mi možnost vykukování zpoza překážek. I ten přístup k příběhu se zakomponovanou rodinkou mi sedl.:) No a ta honička v autech ve městě byla jako živá a dlouhá, až jsem si chvíli přál udělat takhle celý závody, tady se engine vycajchoval.:). Trochu se mi nepozdávaly chvílemi plošší zvuky, ale to nic. Jj počkám na první slevičku a půjdu do toho.;)
  • carlosac
    Jde v tom vidět kus kvalitní práce, kupuju.
    • dany_x360
      jaká kvalitní práce? hraju to a je to jak kdybych hrál battlefield akorát trošku víc bugů.. nebejt to ve frostbite pak bych řehl moh hurá. ale tím enginem mi to kazí dojem :/
      • dany_x360
        no jo trolí č.řáci mě minuskujou ze to srovnavat s tim stupidnim bf 3. najdite si poradnou hru a neee tady ty ultra mega kruty parby kde je singl dohranej pod 6 hodin.. jak kdybych to nerikal, bugu je zde plna pr.el viz zde! http://www.eurogamer.cz/articles/2012-10-23-bez-prvniho-patche-vam-nebude-medal-of-honor-warfighter-vbec-fungovat

        h.vada snad kdyz hru delam tak ju delam poradne a aspon to dodelam. *3* *10*
        • Ale joo... Pobavil jsi me, mamlasi..:-D
  • usa usa usa usa usa *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit