Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už z toho traileru je na hony cítit stejnost a podobnost s předchozími díly předskriptovaných bezduchých rubaček. Ty unuděné "mazácké" hlasy doprovázející tzv. heroický příběh mě krkají...vábí zobáky a odrazují mazáky ...a to jsem hrál všechny předchozí edice !!! No, na druhou stranu to bude určitě pompézní podívaná :-D ... no a kdyby bylo alespoň trochu pointy z příběhu The Line, tak by to zas nemuselo být tak na...
  • Co takhle, že americká vláda podporuje tyhle hry, aby lidi chodili do války, protože to je úplně COOL?
    • USER47
      Proč by je vláda měla podporovat? Tyhle typy her si na sebe vydělaj s přehledem i bez státních dotací a podpor.

      Není potřeba za tím hledat nějaký rafinovaný propagandy a konspirace. Střílečky se prostě dobře prodávaj, tak je velký firmy vyráběj. Nic víc, nic míň. Až se budou stejně dobře prodávat simulátory farmaření, Activision/EA budou cpár miliony dolarů do nich.
    • Caincz
      Na tohle téma jsem onehdy četl zajímavý článek od jednoho z nejpovolanějších, nicméně možná už i silně senilního. To si každý musí přebrat sám :) http://www.globalresearch.ca/accurate-satire-henry-kissinger-if-you-can-t-hear-the-drums-of-war-you-must-be-deaf/28610
  • To uz neni smiesne, ani smutne, to uz je trapne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit