Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co vlastně znamená warfighter?

    jako že bojuje proti válce, nebo ve válce? :D
    • oktavius66
      v přesném překladu "válečený bojovník"
    • že budeš ve hře hustokrutej
  • Mato1987
    Hmm štve ma že nemôžem hrať ani kampaň kvôli nejakému potratovému release date check...neviete niekto ako to obísť?
    • carlosac
      Přes Korejské VPN. Jde od od včerejška a je to nepostihnutelné, hrál jsem tak dřív i BF3.
      • Mato1987
        hmm niečo som si vygúglil no aj tak mi to nejde, robil som to podľa
        http://www.gamepur.com/news/9538-how-unlock-and-play-medal-honor-warfighter-early-using-vpn.html
        ale nechce ma vôbec pripojiť , stále po mne chce nejakých 10$ za zakúpenie služby...
        nevieš mi poradiť ako to obísť prosím ťa?
        • carlosac
          Co jsem četl, tak lidi používají www.platinumhideip.com a Indonésii, podle tohoto návodu - http://www.youtube.com/watch?v=pQenYUxyQj4

          Já používám VPN placené, které mám i pro jiné účely.
          • Mato1987
            hmm nejde to ...tiež to po mne chce nejakú full verziu, asi si teda počkám do štvrtka teda
            • carlosac
              Když pogoogluješ něco jako "free trial VPN" nebo jen "free VPN", tak něco určitě najdeš.
  • jesusek
    Pokud by měl někdo zájem o slevový kód v hodnotě 300 Kč na tuhle hru (shop: jrc.cz), ať mi do reakce napíše mail. (Jen v případě, že má v plánu si hru opravdu koupit!) Je mi k ničemu, tak by ho mohl využít třeba někdo z lidí tady. Platnost je kdyžtak do 4. 11. 2012.
    • Já bych si to třeba vzal: stoneboy@seznam.cz
      • jesusek
        Máš to tam.
  • MarekDuris
    No vypada to ze je to stajna ptakovina jako SP v BF3...nicmene Frostbite2 je asi nejlepsi soucasnej engine...dnes a denne na nej koukam v MP v BF3 a porad ziram. Z toho co jsem hral jasne vede. Kuprikladu Cryengine3 na me v Crysis2 takovej dojem zdaleka neudelal....jestli teda nejsem lama a nebyla tam dvojka.
    • Frostbite je ta nejvetsi zhovadilost co dneska existuje.
      • MarekDuris
        Sajze...vsak je to jedinej engine kterej znam co umi znicitelnost prostredi (vim ze skriptovanou ale alespon nejakou) animaci, ktera je z toho co znam asi nejlepsi, umi velky rozliseni, velky plochy.....ja nevim kterej se tedka muze rovnat. Navic verim ze se da velmi lehko zmengelit na NXG. EA si si na nem asi potrpi a i pres to ze ulety jako NFS TR na to uplne nesedej kuprikladu CaC G mozna ukazou jak moc NXG je.
      • carlosac
        A to prosimtě soudíš podle čeho?
  • dobrý lidi už jsem skoro v pulce doporučuju :D nechtěl bych až 25.10 :D
    • Jsi hlavně teplouš.
      • S VPN už klidně v půlce být může, takže WTH?
        • WTH? Já ti řeknu, co je na tom WTH ... nikoho to nezajímá, že je nějakej mamlas v půlce.
  • Som zvedavy ci tam zasa supnu nejaku UAV/ vrtulnik vsuvku, tie ja rad.
  • Byl jsem natesenej od doby, co WF oznamili. A vlastne jsem furt, akorat se bojim, ze se neco nekalyho deje, nebot EA posunula verzi pro recenzenty az na den vydani a pak jeste psali, ze si vsichni budou muset stahnout nejakej obrovskej patch, ktery doladi veci, ktery nesedeli ci co... Zkratka jako ostatni, krome tech co to nezajima nebo si to uz "koupili" zadarmo, cekam na recenze, jestli se do toho vyplati investovat.
    • sleepless
      Uprimne, ono je to lepsi, ze hru muzeme hrat az nyni, protoze pak budeme psat o stejnem produktu, ktery dostanou hraci a navic bude mozne poradne otestovat multiplayer v ostrem prostredi.
  • Je neetické když hru stáhnu a zahraju si SP když mi HW nestačí na MP kvůli vysokému poklesu FPS ??
    • Je neetické, když ukradnu závodní auto a budu na něm jezdit jenom 90tkou, protože při vyšší rychlosti oddělám tlumiče?

      já vim, "Apples and oranges"...
      :)
      • Tak přece nezaplatim 100% ceny za 20% výrobku (6h kampaň)
        • Caincz
          A co třeba naprosto jednoznačné "nemám na to (peníze, HW), tak to nemůžu mít"? To už se dneska ve společnosti moc nenosí, že? Nemám na to, tak to ukradnu, nebo nemám na to, tak si na to půjčím u Providentu. Ach jo, ach jo...
          • Omyl, já mám peníze dokonce i HW ale ne tak dobrý abych se mohl rovnat lidem na nějaké úrovni v multiplayeru, ale na to abych si zkusil kampaň mi HW stačí. Za to přece nebudu hned platit ne ?
    • Magister_Peditum
      Vážně se musíš ptát? *15*
  • Danny28
    Je to prostě Codko...Říkejte si co chcete ale nic světobornýho to prostě není a nebude.
    • oktavius66
      Strč si COD někam. Tato diskuze je o MoH a kdyby něco...COD se inspirovalo u MoH takže COD je vlastně kopíračka, která to bohužel dotáhla dál.. Když byl Medal ještě ve II. světové tak to byla nepřekonatelná hra. Ještě tedka věřím v to, že se mu to snad někdy povede.
    • MOH byl dřiv než CoD
      • Caincz
        To byl, než ho začal kopírovat moderním válečnictvím. Kéž by zas někdo udělal dobrej oldschool Medal...
        • No kdyby zase vyšel nějaký "oldschool Medal" tak by se to neprodávalo, protože pro americké děti by to bylo moc těžké *3*
  • poslední Medal of Honor mě nepřesvědčil a ani tenhle to nedokáže, přeci jen padající mrakodrap v CoD je honosnější než nákladní jeřáb v přístavišti :)
    • A stejne se mi zaryl do pameti vic padajici mrakodrap :-) nedavno sem zjistil, ze si vubec mw3 nepamatuju
      • Teda, padajici kontejner, sem deb*l :-)
      • dafuq I've just read :D
      • no pokud si ho nepamatuješ, jak je možný že si vzpomínáš na padající mrakodrap? :D
        • Možná proto, že si jej zmínil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit