Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno tak na tohle moc radostne cekat nebudu. Vypada to jako HOMAM s mechama. Prtavy areny, jen misto fantasy potvurek dostanete mechy. Moc mala mapa na nejake taktizovani. Ale treba tam udelaji i neco vetsiho.
  • MrSanta
    Hexíky já tuze rád, ale on-line nee. Škoda *9*
  • hexofilie:)...
  • Určitě mezi váma budou znalejší než jsem já, chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějakou hru která je na podobné bázi jako tahle, prostě tahovka, díky za návrhy *3*
    • Missionforce Cyberstorm ... sice docela stará a nepříliš známá hra, ale stojí za to

      tady je na ukázku video ... http://www.youtube.com/watch?v=CorIEds6qpY
    • Záleží co hledáte, zůstanu u toho, že hledáte něco novějšího pro PC, takže vynechám jiné platformy a starší (nejlepší) klasiky.
      Panzer corps (2WW)
      Mysterious castle
      Armageddon empires

      ale ty připravované věci jako banner saga nebo třeba legend of grimrock vypadají famózně. Jsem rád že po letech dementního chování od bussinessu se vše srovnává a dostáváme se v některých případech zpět na úrověň druhé zlaté éry her co se kvality herních mechanismů týče. A jsem rád, že po pár posledních letech, kdy se daly do kupy žánry jako adventury a plošinovky...se konečně zmátořili tahovky...jupí. Několik připravovaných ufo likestyle a jedna vypadá i dobře. Zmíněný panzer corps je sice trošičku horší než panzer general ale i tak je boží. Je toho určo více, ale jen z hlavy a z nových dostanu teď tohle.
      Michal "Hochy" Hochmajer
      • nechápu co má legend of grimrock společného s tahovou strategií.....
        • nic, proto není v seznamu, ale jenom jako zmínka další dobré a/nebo připravované hry. Kvalitních starších tahovek bych dal dohromady možná dvě desítky, ale také je nedávám do seznamu, stejně jako jsem přímo nepsal o dalších připravovaných. Prostě jsem tam napsal i zajimavé oldschool krokovací RPG. Dva moje nej žánry-subžánry a kdyby se človíček chytil, tak bych poznal, že jedeme na úplně stejn0 vlně.
      • Jsou to offline hry. Záměrně nazmiňuji online super hyper free to cokoliv hry...
  • Mechwarrior_bw
    nečakám od toho zázraky, takže rád sa nechám prekvapiť :) nevyzerá to najhoršie...
  • Zboznuji takticke tahovky a zboznuji mechwarriora, kombinaci obeho muze vzniknouř genialni dilo. Doufam, ze ta hra bude licencovana a drzet se pravidel battletechu (alespon co se tyce vyzbrojovani, pancerovani, prehrivani a pohyblivosti). Doufam, ze bude k dispozici editor mechu a clovek si je budf moci vypiplat k obrazu svemu. Doufam ze vznikne moderni dilo na urovni JA2, ktere bude mozno hrat po desetiletí.
    • :/ to bych taky rád viděl něco jiného než prvoplánovitou online mlátičku , ale zatím to vypadá na jednoduché arény, kde si to rozdáš proti partnerovi z druhého konce světa ... tak na několik minut .
  • Hmm, dal jsem upravit, a vlozilo se to jako novy prispevek :-(.
  • Stále to vypadá nadějně ( když hexy fakt nic neznamenají - Shattered Union vypadal skvěle , ale hra to byla děsná )...i po tom videu kdy mech vyskakoval z orbitu což se v Battletechu nedělo .
  • Vypadá to skvěle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit