Přejít na výpis diskuzí

Hey! Pikmin - recenze

26.7.2017 20:14
Miloš Bohoněk 9 příspěvků

Nenechte se zmást velikostí. Skutečnost, že se ta konzole vejde do kapsy a hry na ni mají pár stovek megabajtů, vůbec neznamená, že byste si na Nintendo 3DS zahráli jen drobné tituly. Jen se podívejte na Zeldu. Nebo na Fire Emblem. Nebo na Pokémony! I malý displej umí nabídnout velikánské herní zážitky....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha, vzbudte se tam v redakci uz. Vychazi spoustu normalnich her na PC a vy recenzujete budte hipsteriny, nebo tohle...
    • Já jsem naopak rád, že se věnují i 3DS.
      Miloš je, pokud vím, dočasně v zahraničí, takže se může zaměřit na handheld. A na něj dám, co doporučí, stojí za to.
      Před demem a recenzí se hra jevila jako zajímavá,takže jsem rád za zhodnocení.
  • "sympaticky sníženou cenu 999 Kč" - jaký je proboha rok? :-D na mobilu by to mělo problém s cenou okolo dolaru.
    • Jenže mobil nemá tlačítka.
      • Výhody hraní 3DS naprosto chápu, ale asi vyniknou u komplexnějších her, než je podprůměrná hopsačka
  • maros.goc
    na základe dema by som hre dal 1/10 ...neuveriteľná blbosť
    • Na základě dema? Pořád tady čtu, že se někomu nelíbí, jak málo času věnoval recenzent při recenzování dané hře a tím pádem to není kvalitně odvedená práce, takže je vtipné, když tady píše někdo verdikt po půlhodině ve hře... snad se nebude redakce inspirovat *1*
  • Zir074
    Doufám, že až vyjde Elex tak bude mít Bohoněk na recenzování něco pořádného, ať se nemusí chudák pořád s-át s takovými braky.
  • ''jen se podívejte na zeldu, pokemony'' Mám dost *1* *1* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit