Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarma na Gamepassu? A já si dosud myslel, že Gamepass je placená služba...

    • Gamepass je samozřejmě placená služba. To nikdo neřeší. 

      Ale já (a myslím si, že spousta dalších) tam hraju hry vlastně s pocitem "zadara". 

      Stojí měsíčně jak jeden, maximálně dva obědy, takže to spadá do kolonky marginálních výdajů.

      Nemluvě o spousty penězích, které bych jinak utratil na Steamu, které převáží roční platbu GP. Takže za mě cajk služba.. (až na ten interface atd. 😃 - mají co vylepšovat) 

      Takže ano, máš pravdu, že služba není zdarma, ale skoro to tak někomu může připadat.. 😉

      • Derp_1337

        Jo, ale to předplatné je dost limitující. Musíš pořád platit, aby ses dostal k hrám, co chceš hrát. Jeden měsíc nezaplatíš a jsi nahraný. 

        Navíc nikdy neovlivníš ty hry, co tam jsou. Hry na které se člověk nejvíc těší, tam dost možná nebudou přidané. A stejně tak se může stát, že nějakou hru odeberou dřív než ji stihneš dohrát.


        Já třeba druhou polovinu roku 2023 strávil hraním BG3, CP2077 Phantom Liberty a Warhammer 40K Rogue Trader. Pro mě je GP zbytečná věc a zbytečný výdaj.

        • Je hezké, že reaguješ po téměř roce.. 

          V druhé půlce loňského roku jsme evidentně hráli stejné hry... 😉

          Furt občas lítám Flight Simulator a čas od času si tam něco dalšího zahraju.. (Třeba Lies of P na GP překvapil) 

          GP stojí to tak málo, že mi to je jedno, i kdybych na něj půl roku nesáhl. Navíc tam občas mají docela dobré indie hry (které jinak kupuju často na Steamu), takže opět ušetřím.. A taky tam bude Stalker 2.

          Přeji hezký vstup do nového roku 2024 a také přeji mnoho přínosných diskuzí.. 😀

          • Derp_1337

            Sorry za necro. Ale Games vyhodil tenhle článek na úplně první místo a už jsem nekontroloval datum.

            Na Lies of P se chystám, ale takových her mám naplánových podstatně víc, takže nevím kdy. Času málo.

            Jinak taky vše nej do nového roku. 🙂

  • J.V.Stalin
    "Datum vydání: 21. srpna 2001
    Vývojář:Capcom
    Vydavatel: Capcom
    Platformy:PlayStation 2"

    😱

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit