Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matejhanc

Moc nerozumím tomu, jak si někdo po shlédnutí traileru mohl myslet, že by šlo o Kojimovu hru. To teď u každýho oznámenýho hororu budou "odborníci" spekulovat, jestli náhodou nejde o novej Kojimům špílec? 

• JohnnyLegend

Mene cringe, tabulek na odklikavani a nesmyslne vyroby nepouzitelnych tools a vice dobreho gameplaye a mohlo by to byt dobry.

K DS jsem pristupoval velmi skepticky, cekal jsem, ze me bude nudit hratelnost, ale bude me bavit technicka stranka hry, cutsceny (vyjma cringe obsahu), vykony hercu (mam rad Madse Mikkelsena).

No a bylo to naopak. Cutsceny byly az moc velkej cringe, Mads tam skoro celou hru zmatene pobihal a porad dokola rikal "bíbí" - az v zaveru hry dostal prostor neco zahrat a bylo to velmi dobre.

Hratelnost skvela. Sice miliony zbytecnych tabulek a miliony zbytecnych toolu (vyuzil jsem motorku a to jen v urcitych lokalitach, asi 2x truck na velmi kratkou vzdalenost a 1x vznasedlo na tezky naklad pred koncem hry, jinak nic dalsiho, zbrane vzdycky cca 2 a granaty 4). Dost srandy jsem si ale uzil s lanovkou v horach, kde jsem sestavil sit lanovek a jedna dostala snad tisice lajku od jinych lidi. Cela pasaz v horach byla 10 z 10, zbytek hry 7-9, celkove osmicka a hodnotim to jako nejlepsi Kodzimovu hru od MGS 1. Snad prekvapi i tentokrat.

• Lukass

Ja sem to dohral pred 14 dny,  za me 10/10.

Kdyz to srovnam z hovnama od Ubisoftu,  tak je to hra tak na 20/10.

I ta hratelnost me ani chvilku nenudila,  a od setkani s Mamou uz sem to zral i s navijakem,  a zaver ve spalovne,  no tekly me slzy. 

Neskutecna hra

• JohnnyLegend

Jo ten twist na konci byl fajn. Mne to prislo hratelnostne skvele vcetne krititovanych souboju, ale az v horach to dosahlo max potencialu. Hlubokej snih, vanice, resources dostavaly zabrat (baterky v exoskeletonu) a strasne moc moznosti traverzovat sem a tam (postavit si sit lanovek na pozejsi hrani je asi nejlepsi strategie).

Libi se mi, ze ti da hra moznosti volby, aniz by ti to rikala - muzes jit dlouhou jednodussi cestou s neprateli pri ceste nebo kratkou slozitou bez nepratel.

No a taky kdyz jsem se brodil ve snehu prave s mamou na zadech, tak se mi povedlo udelat asi nejhezci screenshot, kterej jsem kdy ve hre udelal. Za me osobne 8 z 10 a lepsi nez Cyberpunk, kteremu davam 7 z 10 (coz bych si loni touhle dobou nedokazal predstavit).

Top hra minuleho roku pro me je Ghost of Tsushima. Prave jsem dokoukal cutscenu s koněm (kdo hral vi) a bylo tam vic emoci nez v celem DS nebo Cyberpunku.

• uher

Co je to cringe? Neexistuje na to český ekvivalent? 

• JohnnyLegend

Mozna fraze "az mi je za nej stydno" by sedela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit