Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kedze ma SEV2 naozaj bavil co viedlo k tomu si hru objednat koli multaku a prachy som naozaj nelutoval a doteraz nechapem ako takuto pecku multak hra tak malo ludi ale nudza o hranie nieje serv.bezia vzdy nejake s dost ludmi.zrazu z nicoho nic sa objavil zombie a ja ze to musim skusit tak som skusil a vyklula sa z toho celkom dobra a pomerne na SE obtiaznosti slusna zombie sekacka s perfektnym hororovym ozvucenim a temnym prostredim.mna to urcite nesklamalo a to ze v tejto dobe hier robenych pre deti aby ich presli bez problemov niekolko nasobne opakovanie checkpointov urcite velke plus.je to kvalitna hra pre narocnejsich hracov,ktory si chcu hru co ich bavi naozaj uzit
  • Vyliž mi zmrzku, ty můj zrzku.
  • A jéje, první ohlasy jsou více než příznivé, hráči jsou celkem spokojení a hraje se to velmi dobře. To je přesně ten důvod, proč není dobré plivat na hru, o které se nic neví, před jejím vydáním. Vezměte si z toho ponaučení.
  • michaliuz18
    najtrapnejsi zombie "mod" v hre ,vsade len drbat tych zombikov
  • KIMCID
    To bude krásná ptákovina *1*
  • kkING
    uz se nemuzu dockat vlny lego zombie her :D
  • No mě přijde vtipné že hra se jmenuje Sniper Elite, takže bych od ní čekal to co je v názvu. Přitom ten trailer tu sniperku prezentuje spíš jako doplněk arzenálu...
  • Akorát na nejtěžší AI měli mušku, kterou by jim záviděl i Zajcev
  • Nj, zase jednou originalni namet *7*
  • ZvacA
    Polib si prd*l, předsedo....
  • no me spis prijde, ze v tom clanku neplive na hru, ale na ten dementni napad a v tom snim souhlasim
  • myslím tím gameplay video samozřejmě...
  • Možná zbytečně sarkastickej článek, každopádně mě dost udivuje, že hra vychází za 3 hodiny a nikde žádnej gameplay. To smrdí...
  • Hm, profesionální preview či články na podobné bázi by se měly psát nezaujatě a absolutně nestranně s prakticky žádným hodnotícím významem. Až v recenzi se pak má finální produkt hodnotit, kde dostane verdikt a příslušné číslelné hodnocení. To Alešek stihl poplivat hru ještě před tím, než vůbec vyšla. Případné slovní průjmy by si mohl dovolit v recenzi, ale tady by na ně rozhodně nemělo být místo.
  • Ti zombie SS se samopalama nebo co to měli v ruce mi připoměli Hellsing
  • MidnighT91
    A jakej bude rozdíl? AI se jako zombie chovaly už předtím, teď akorát nebudou střílet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit