Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VR jen tak tak přežívá kvůli nedostatku her a oni ještě mají potřebu takhle fragmentovat trh. 

• Pro me vychazi Hitman 3 az 21.ledna 2022. Takze si jeste docela pockam

• Hitsuran

Ano další podpásovka od IOI . VR exkluzivně jenom na nejhorší VR platformě na trhu....PS VR.

• Thanquol

Nemel howna. 

Samozřejmě ze začneš u nejslabsiho. Otevírat výstup můžeš vždycky až vytvoris slusne optimalizační mechanismy.. a otevřít je můžeš ná tolik, ze multispec platforma PC čítající šroty i NASa počítače muže klidne dostat 100% výstup oproti konzoli s 60% ve 360 stupních, pokud na to samozřejmě 1/1000 bude mít masinu. 

Kdo vás debily vyrábí? Vávra? Konzole je baseline. A ano, samozřejmě se to tímto stylem dostane na PC a to bez problému.

• Hitsuran

To co sem napsal sou fakta. 

PS VR je odpad, podřadná vr zkušenost.....jedinej důvod proč je jen na playstationu je, protože si sony zaplatil exkluzivitu

Ale to intelektuální spodina jako ty nikdy nepochopí.

• Přesně tak. Já jen doufám, že to je jen časová záležitost, protože jinak to vypadá fajn. Ovšem PSVR je už teď mrtvá platforma.,

• Maxianimal

Je to smutný, po Alyx jsem svý VIVE neměl důvod vyndat...

• Jarisko84

Ja mat na to stroj a vr tak idem do fly simulatoru....

• Maxianimal

To mě bohužel nic neříká.  Ale určitě je to na to super. Hrál jsem Elite: Dangerous a to bylo hodně slušný :)

• Stormangels

Mám nově Valve Index, vím že Elite Dangerous není zrovna jednoduchá hra na pochopení či naučení, jaký je to ve VR? :D

• Maxianimal

Je to jak říká kolega. Ještě navíc zmíním, že Elite je šílený časový žrout, takže pokud chceš mít i nějaký život, tak opatrně s tím :)

Každopádně doporučuju všechny hry od Valve ve VR, korunovaný samozřejmě nejlepší VR hrou na trhu - Alyx :)

• dds72czech

Elite vypada ve VR uchvatne. Ale pro poradny zazitek doporucuju nejaky poradny HOTAS. Ja hral se Saitek  X52 a uplna parada. Dokonce se da hra i ovladat hlasove, ale nejak se mi to nepovedlo doladit. Asi mam spatny anglicky prizvuk :( Ale i tak, HOTAS ma vetsinou dost tlacitek na nejdulezitejsi funkce.

• Ono záleží. Pokud máš rád třeba horrory, máš tam rozhodně pár slušných kousků. Myslim, že i nový MoH by mohl být ještě po pár patching docela slušný. 

Mám Index on června a prakticky se nezastavil a mám tam už tisíce hodin a stále hry, co ještě chci hrát. Ano, není jich tak moc, ale podle mě už teď se dá vybrat. A to ještě doufám, že by letos nebo příští rok mohl příjít další Half-Life

• Maxianimal

Sakra, Index závidím :) Další HL bude, to nám, co Alyx dohráli, už musí být jasné :)

• Reakce na příspěvek:

Akorát to bude něco trochu jiného. Hybridní multiplayer spojující VR a non-VR. Ale snad se dočkáme i HL3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit