Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pamatuju prvni recenze na codename 47, kdy se recenzenti pohoršovali jaka je to nemravni hra, dnes se dočteme že vraždeni v hrach je vlastne humorne *7*
  • Inquisitor
    Hlavně aby přinesl unikátní singl který nebude na jedno odpoledne.
    • trolo
      priprav sa na sklamanie uz teraz. hitmana mam rad a tiez si prajem aby bol singel dlhsi ako 4-5 hod ale treba byt realista. tych max 6hod to bude mat. profici to prejdu este skor.
      • ja mam spis obavu jestli ty mise budou tak komplexni a nelinearni jak predtim. presneji receno na 99% jsem s jisty ze nebudou
  • No proc ne. Tenhle multak hrat asi nebudu. Ale porad doufam, ze statistika:
    svedci = 0
    pocet mrtvych tel = pocet cilu v misi
    styl = potichu jako mys, aniz by si kdokoliv cehokoliv vsiml
    bude zamyslena pro idealni projiti singlu, aniz by clovek musel nejak krkolome obchazet herni mechanismy a vyuzivat chyby v hernim designu.
    • doposud v žadnem dile nebylo k tomu nutne obchazet herni mechanizmy a vždycky se to dalo udelat enkolika zpusoby
  • no nevim ale těšim
  • SUPER ještě multiplayer další hřebíček do rakve celé sérii ! DĚKUJEME ani kdyby mi za to platili tak bych tohle zostuzení nehrál
  • Tohle poměřování údů mě nikdy nebralo, je to taková obdoba challenge maps z Batmana no. Nicméně na hru se fakt těším *4*
  • těšim se nato hodně, nevíte jestli to bude jen pod win 7 a vista?? nechce se mě to hledat :)
    • jenom pod 2000, vývojáři se snaží držet krok
  • To zní dobře,takovy bonus navíc ke hře.Ale víc mě zajíma jak si povede samotný singl.Těším se na hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit