Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeptám se, v čem to má být HD ? V traileru jsem si bohužel ničeho HD nevšiml. Má to textury ve vysokém rozlišení, objekty mají víc polygonů a nebo v čem je to HD ? A nebo snad to HD znamená akorát to, že to půjde normálně hrát i na monitoru s jiným poměrem stran než je 4:3 ?
    • v podstatě sis odpověděl sám. Ať žije recyklace starrejch her až za hrob;)
  • Warriosparky
    Co to je za trilogii bez prvního dílu? Na Steamu je něco podobnýho, tam zase chybí trojka. *7*
    • Trojka na Steamu neni z duvodu ze obsahuje jednu pisnicku s autorskymi pravy a dotycny dela problemy *16* A tak rad bych koupil protoze mi Contracts chybi ve sbirce *13*
      • Kvůli autorským právům na skladby byla stažena i Mafia 1 a některé GTA (po odstranění skladby se vrátilo).
        • *9* Mafii 1 jsem jeste stihl koupit pred lety. Kvuli takovym blbostem trpi hraci kteri maji oblibeny Steam *13* I Wolfenstein je v pr*eli :/ ale udajne kvuli jinym problemum.Asi distribuce
  • Přeji konzolistům příjemně strávené chvilky s Hitmanem :), a já se pomalu připravím na šestý díl.
  • aby se redakce nepo...na PC je to už léta a nikoho to netankovalo. Mohli byste být trochu nezávsilý a nedělat stupidní reklamy. Minimálně se tohle mohlo objevit jen jako bleskovka. Přitom je spousta dobrejch her, který tu nikdy recenzovat nebudete. Možná není distributor, možná není v zorném poli vašeho zájmu. Zato tu člověk furt dokola čte stereotypní články na AC, Skyrim, CoD ... furt dokola...
    • pravdu má ten chlapec. O spoustě věcí se tu člověk vůbec nedočte, zato se tu pořád do kola omílá AC,Elder Scrolls, Mass Effecta jiný marketingový perličky...což mě samotnýho zaráží. A že se v tomhle konkrétnim případě jedná PS3/360 verzi na tom nic nemění. Jako chápu, že se spoustě projektů zákonitě musí dávat větší přednost, ale člověk pak nabývá dojmu,že se hraje 10 her a tim to hasne
    • kennyB
      Pokuď jsi si nevšiml, tak vedle nadpisu je ps3 a x360. Ne každej hraje jenom na pc-čku a já se díky tomuto traileru dozvěděl, že součástí těchto hd her bude i sniper challenge.
  • Zrovna hraju Absolution a je to pecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit