Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    "Přichází nepozván, odchází nepoznán."

    (obálka nějakého hodně starého Levelu)
    • Tohle poznávám, starý dobrý časy. *1*
      Ad. Gamestar, ještě pořád mám někde jeho historicky první (nulté) vydání s NFS 3. *4*
      • jop, tehdy z invexu jeste... mel jsem asi tri a vsichni jsme byli odvazany, ze na cdckach budou konecne i nejaky poradny add veci ke hram..
    • Chybí mi starej Level *9*
      • calwin
        level a gamestar :)
    • Ten mám pořád ještě někde doma :D je to snad ročník 2000, nebo 2001 a na obálce byl detail obličeje samotné čtyřicet sedmičky :D
  • Ja jsem si par misí ze starších dílu zahral celkem nedavno, po znechuceni z hitmana 5. Za archeologii to rozhone nepovazuju. vsechny dily vcetne prvniho petku prekonavaji ve vsem krome grafiky a animací.
    • kubi-wan
      To já se musim zase přiznat, že mě pětka dost baví. Zezačátku jsem se toho hodně obával, všecky ty změny a tak, instinkt a podobný chujoviny... to všecko jsem si povypínal, dal si to na jednu z těžších obtížností a nemůžu si stěžovat. Teda můžu samozřejmě. Pro kovanýho Hitman fanouška (he, původně se mi popletly písmenka a já napsal "fanošuka" :D), za kterýho se považuju, je tam spousta věcí, na který si jde stěžovat. Ale jak to tu vždycky někdo napíše, už nemám holt tolik volnýho času, abych u Hitmana vysedával dvě a půl hodiny nad jednou misí.
      Beru to prostě tak, že se hratelnost musela uzpůsobit dnešnim standardům. A všecky ty změny a novinky jsou (teda pro mě) udělaný asi nejlíp, jak mohly (když už tam musej být). Je to evoluce a ač na Silent Assassina nedám dopustit, Absolution mě prostě baví hrát. A o tom to je.
      • hitmana 5 jsem koupil v den vydani na steamu, strasne jsem se na tu hru tesil, po tech letech cekani. na zacatku jsem si porad rikal ze to je jen rozjezd, a byly tam naznaky neceho dobryho (jako mise ve strip baru nebo v cinsky ctvrti) ale proste to je, ve srovnani se starsima dilama, strasne malo.. tesil jsem se na otevrenou mapu, kde budu moct prozkopumavat a hledat zpusoby, pritom zustat nezpozorovan, a dostal jsem sice kvalitni, ale velmi linearni skriptovanou pribehovou hru. problem je ze me tenhle moderni typ her prave moc nebavi.
        • kubi-wan
          Jako jo, taky bych byl radši, kdyby mi tam dali víc volnosti a vůbec tam bylo víc klasicky střižených levelů - prostě máš cíl, ňák ho zab. Ale zvyknul jsem si na to, co můžu dělat. Jasně můžu si to nekoupit, ale... pořád je to Hitman. A toho můžu.
          Doteď si pamatuju, jak pětku oznámili a já se zaradoval, ale zároveň zděsil, protože jsem věděl, že už to nebude jak díly předtim. Nainstaloval jsem si Blood Money, který jsem měl doma už dlouho jako restík (kvůli fakt starýmu kompu jsem si to nemoh zahrát). A když jsem to hrál, užíval jsem si to ještě víc, než díly předtim, protože mi hlavou neustále rotovala myšlenka: "Jó, užij si to pořádně. To je poslední klasickej Hitman..."
          A taky je.
          • DusanMPupak
            V čem vám chyběla volnost? Způsobů řešení úkolů bylo v Absolution pořád mnoho.
            • kubi-wan
              U Absolution jsem si prostě připadal, že mě do těch úkonů autoři trochu tlačej. A to se mi u žádnýho ze starších dílů (krom tutorialu Blood Money) nedělo. Tam jsem byl svym pánem.
              Pětka je prostě oproti staršim dílům tak trochu podbízivá.
            • kubi-wan
              Jo, volnosti bylo dost v momentě, kdy tam byly klasický mise se zabitim cíle. Bohužel tam ale převládaly mise typu "dostaň se z bodu A do bodu B".
              • DusanMPupak

                Reakce na příspěvek:

                Dostaň se z bodu A do bodu B bylo i v Blood Money. Ano, někdy bod B byl na stejném místě jako bod A, ale nevím proč by to mělo nějak zásadně měnit tu volnost.
  • Za vrchol považuju druhý díl, ale kulisy v Blood Money taky stály za všechny pence.
  • hral som dost intenzivne vsetkych 5 dielov. podla mna je doteraz najlepsia jednotka - codename 47. mozno aj preto ze v dobe ked vysla nebolo nic podobne - pripadala mi velmi originalna. super grafika , animacie a smozrejme hudba. zvlastny humor. a obtiaznost. dalsie diely mi pripadaju akesi strasne farebne a nerealne. neviem - moj nazor...
    • kubi-wan
      U mě vede dvojka, to je srdcovka... jednička je na mě koneckonců dnes už velkej hardcore.
      Mise v džungli byly peklo! Peklo!!!
      • jacks11
        Pro mě je peklo Lee Hong Assassination :D :D :((
        • jojo, pořádně tuhá a dlouhá mise ale taky mi zůstala v paměti, nádhera
        • kubi-wan
          Taky pravda.... památná mise *3*
      • mas uplnou pravdu. v džungli je chaoz... Tata mi slibil ze mi koupi novu VGA , no doufam ze na : AMD Radeon HD 6350 512MB to rozjedu alespon na high pri 60 fps *16* uvidime , no ale jakos ta VGA stoji pres 1000 Korun českych tak musi jit jako hodinky ! pak vam napisu, pripadne napisu i nejakou ctenarskou recenzi
        • Koukam ze stare grafiky co vyhazuju by se nekomu jeste hodili
    • Presne, a vtedy mi fakt ta hra slapala mocenky dobre. Neznamena, ze sem admin PC foru tak budu kupovat compjuter kazdych 5-6 let ! pche *11*
      • no ja si pamatam ze jednotku som hral na nejakom celerone 466 @ riva TNT2 32MB :) demo strasne trhalo pretoze tam bola nejako zle urobena akceleracia , ale plna verzia uz bola hratelna. ale na tu dobu to bol velmi slusny stroj a hra bola dost HW narocna. ale vyzerala fakt super...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit