Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je fajn, že ty HD verze vycházejí. Nedávno jsem se snažila všemožně rozjet Contracts ve widescreen, ale přestože jsem měla nějaký patch na změnu FOV a podrobný návod jak na to, tak jsem se "normálních" proporcí zkrátka nedočkala *9*
  • Teda zestarnuli ty hry hodne to je pravda, ale dohral jsem ted tu edici celou a bavil jsem se narame.Ani jsem se moc nevztekal, je to tezsi nez dnesni hry, ale pro nas veterany je to pouze navrat domu.
  • moc pekne napsana recenze.
    souhlasim s tim, ze HD verze ma vyjit bez velkych zmen, jen nejaky bugy by se mohli opravit. a nebo kompletne prekopat do novyho enginu, coz je ale docela nakladny bez jistoty vydelku a hlavne by to uz nebyla ta tezka nostalgie.
    zatim jsem kolekci nekoupil, protoze se obavam, ze uz bych na to nemel trpelivost a presne jak pise autor recenze, akorat bych si kazil dobry vzpominky.
    prvni dil byl docela hardcore, hlavne ta mise v dzungli, jak se tu pise, to byl masakr. ale dohral jsem a skvele si to uzil. u dvojky vsechny mise na nejvyssi hodnoceni bez navodu. hral jsem furt dokola, dokud to tam proste nepadlo. a pak zase znovu a zkousel jiny postupy. neni moc her, u kterych jsem stravil tolik casu, jako u druhyho hitmana. trojka a ctverka dobry, ale jednicku a dvojku z myho pohledu neprekonaly. novy dil jsem zatim nehral, z videii me moc neoslovil. nevidim tam tu volnost. ale casem urcite poridim.
  • Občas si lehnu na břicho a představuji si, že je Ježíš ve mně.
  • ja absolution ani nedohrál, to zamerení na príbeh mi vadilo, takdy dizajn levelu. a to jsem počítal hitmana mezi moje nejoblíbenejší herní serie a predesle dily znam jako sve boty
  • kubi-wan
    Vzpomínám si na první regulérní misi v Hitmanovi 1. Byl tam za úkol zabít nějakýho toho číňana v parčíku, když se bavil s nějakym dalšim gangsterem. Pamatuju, jak jsem šel se svou sniperkou v kufříku, obešel jsem celý místo budoucího činu, až jsem si našel barák, ze kterýho budu střílet. Vyjel jsem nahoru, zatim přijeli oba šéfikové na jejich randevů, stoup jsem si k okraji střechy, otevřel kufřík a poskládal jsem si svou sniperku. Měl jsem pocit těžký profesionality :)
    Zaměřil jsem... a najednou koukám, že přesně v místě, kde má můj cíl hlavu, mám v dráze kulky lampion. Sakra! Tak jsem si zase sniperku rozložil, zabalil do kufříku a sjel výtahem z budovy. Postranníma uličkama jsem náměstíčko obešel, až jsem našel další vhodnou budovu. Vyjel jsem na střechu, opět si požitkářsky složil sniperku a zaměřil jsem. Tentokrát jsem měl parádní místo. Pic ho, čistá rána! Přiletěl vrtulník s ozbrojenym týpkem. Zaměřim... pic ho, padá dolu. Složim si sniperku, páč na místě činu ji nenechám, a se svym kufříkem sjedu ze střechy. Zatimco je všude dole panika a číňani naháněj vraha jejich šéfa, já se potichu dostávám ke svýmu autu. Konec mise a krásnej pocit.
    ...
    Pak jsem stejnou misi nechal zahrát bráchu.
    Ten jde uličkou, až se zastaví na jejim okraji a čeká, než přijedou členové triád. Za chvilku se tak stane, vystoupěj hlavouni a jdou si pokecat. Brácha odkládá kufřík se sniperkou. Pak vystartuje, přiběhne k cíli, vytáhne bouchačku a vypálí do něj dva zásobníky, načež zdrhne k autu a dokončí misi.
    Vždycky si na bráchu vzpomenu, když se to v Hitmanovi zvrtne.
    • filias
      Aj, tuhle misi si pamatuji taky. Byla to jediná věc co jsem tam zkoušel. Tenkrát mi tyhle věci moc nešly, ale teď je Stealth můj nejoblíbenější styl. Skoro mám chuť si to nainstalovat a zkusit to konečně dohrát alespoň tuhle úvodní misi *14*
    • Tvůj brácha to hrál líp než ty, rychle a bez zbytečných caviků
      • az na to, ze pak z te hry vubec nic nemas.
        • A co zábavnýho je na tom jezdit hodinu výtahem a pak si jednou vystřelit? Přece si nekoupím drahou hru a pak si ani pořádně nezastřílím. Posledního Hitmana jsem hrál stylem gears of war a byl jsem nadmíru spokojenej.
          • Však kamaráde, hraj si Hitmana jak chceš, ale to neznamená, že ho hraješ správně a zábavněji, i když TheGGG je TheGGG a my nejsme TheGGG, takže přícházíme podle TheGGG o to, co je správného na TheGGG, ale proč si nedopřejeme odkazu TheGGG, aby si to každý dělal, jak mu to vyhovuje? To by nebyl TheGGG.
            • TheGGG
              Toto bylo vtipné tak v komediích z 80. let
  • Hral jsem pred rooem blood money (na pc) a v pohode, ale resident evil starsi nez 4. dil byl pro me nehratelny, skrze ovladani.
  • "Nezaručím vám, že vás budou Silent Assassin a Contracts bavit. Tyhle hry, na rozdíl od Blood Money, zestárly nejvíce a v mnoha ohledech tohle zjevné ohlodání zubem času narušuje pohodové hraní a atmosféru."

    CO prosím? Silent Assassin je ze všech dílu nejlepší a nezestárl ani o chlup, atmosféra skvělá.
  • Trisska
    A to HD je jako kde? Koukla sem na obrázky, pustila si video, ale žádný HD tam nevidím... Všude jen samý hranatý, zubatý a rozmazaný textury. Opravdu tomuhle konzolisti říkaj HD? *15* Vždyť to vypadá naprosto stejně jako na počítači před 10 lety.
    • Nahodou, nechte trola bejt. Je mozny ze se tu pohybujou studenti psychologie a pro ty bude velice cenym exeplarem pro zkoumani. Jeho potreba dosahnout zviditelneni (pravdepodobna pricina je, ze ve skutecnym zivote neni schopen se dostatecne sebevyjadrit) vedla od vypjatyho anonymniho exhibicionismu az po rozdvojeni osobnosti a to dokonce opacnych pohlavi.
      • a jeste pro tebe mily trole, nechci ti do toho kecat, je to tvuj zivot, ale ono neco muze zacit jako legrace, ale lehce se z toho muze stat opravdovej pruser, dusevni nemoc.. apod..
        • Trisska
          Nestačím se divit, kde se ve vás kluci bere tolik nenávisti... *9*
          • Ne všichni tě nenávidí *14* *14* *14* *14*
            • Trisska
              Těžko věřit tvým slovům *miluji tě* ... nejspíš myšleno ironicky, ale aspoň mi nenadáváš... Za to jsem ráda. *4*
    • davidBray
      napíšu něco ošklivého. umři už.
    • Miluji Tě *14* *14* *14* *14*
    • vlastik.plaminek
      A cos jako čekala? Že to předělají na Cry3, nacpou do toho 4k rozlišení? Tyhle "HD" předělávky byly vždycky hlavně o přizpůsobení širokoúhlým obrazovkám, aby to nevypadalo jak africké děti s hlavama tvaru melounu.
    • Doufam,že nedostaneš ban jako já,a to jsem se jenom vyjadřoval k oblečení pana Smutného....
      • Seš si jistej, že si nedostal ten ban za to, že jsi püčus? Jen se ptám.
      • Pššt je to klasika, tak to musíte jen chválit. Má to krásnou grafiku pane cenzor moc krásnou. Jako vypelichaná třikrát přežvýkaná kočka.
      • Trisska
        Ahoj... Tak to je mi líto kamaráde. Je fakt, že člověk se občas nestačí divit, za co všechno tady může dostat ban... Já měla už 17 banů a ani jednou jsem nevěděla proč. *9*
        • ucho
          no jo, trol diskuzní se nezapře :D
          • Trisska
            ?
            • To vykládej lidem co okupuji GoG Rhulade
            • Rhulad
              Tohle jsou naleštěny vykopávky.Opravdu nevidím důvod se vracet do doby čtverečkované.
            • ucho
              Rhulad: vloudilo se ti tam slovíčko "remake"... tahle kolekce ale není remake...
            • Rhulad
              A co třeba HD remake Escape from Butcher Bay? Hmm?
            • ucho
              Rhulad: ty jsi asi neviděl moc HD kolekcí, co za poslední rok na konzole vyšly, co? například Resident Evil 4, Silent Hilly, Princ z Persie, Ico, Shadow of the Colossus, a tak dále...
              opravdu ty hry nepředělávají do nových enginů, nevytváří nové polygonové modely...
              v prvé řadě jde o to, že to na ty konzole vůbec je a že si to na nich můžeš konečně zahrát... a to ve větším rozlišení, než bylo třeba původně. Samozřejmě je naprosto zbytečné to srovnávat s PC verzí...
            • Com_Truise
              Ty seš fakt kus vola, že tě to furt baví *15* oblíkáš se aspoň do šatiček a maluješ se, aby to bylo autentičtější?
            • Rhulad
              Ale má pravdu. Šoupnou tomu podporu pro 16:9 a hned je z toho HD. Easy money *3*
  • Nejlepší stealth byl stejně Messiah *5*
    • jedna z Nejoriginálnějších her :). Hrálo se za anděla, ale bylo to peklo.
      • Coffin.Corner
        A ještě s parádním soundtrackem. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit