Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hodin hrani mesicne a bude to zabirat misto na disku celej rok ... genialni.
    Ocividne dostanu vsechnu vybavu hned na zacatku takze tam nebude zadnej progress a zadna odmena (proc bych mel kupovat dalsi casti?) krome dementnich leaderboardu *11* . A pokud bude v prvni misi jenom struna s pistolkou tak je to jeste vetsi demence.
    Nejspis jenom chteji nasadit kazdej mesic nove denuvo kvuli tem straslivym piratum. Uz se tesim az budou zas brecet , proc bych mel kupovat demo kdyz za 10e muzu na steamu vybirat ze stovky plnych her ...
    • jj jsi fakt re1ard *4*
  • Takže takové placené demo co? :D
    • jojo práce betatestra, ale plat dostává vydavatel ne pracovníci *1*
  • Docela se mi to zdá fér. Vyzkouším, jak je nový Hitman dobrá hra a doplatím zbytek za 50 euro. Naopak, pokud se mi hra nebude líbit přijdu jen o 10 euro.
  • To je kurwa takovej problem vyfat hru celou ? To studio se hrde radi po bok ubisoftu a EA.
    Proc delat hry poradne kdyz lidi zaplati za cokoliv co ma znamou znacku.
  • Originálnější název hry je asi nenapadnul :/
  • kubi-wan
    Hmm... tak si prostě rok počkám, no...
    • ja rok a pul az to bude komplet za 450,-
      • socko
  • Kravicka
    Vam se nikdo nezavdeci lol, fakt ultra tezky pockat na vsechny epizody. Kdyz se vam to treba v pulce hry prestane libit tak za to utratite jen 30e misto 60e
    • tak 35€ mne stal v den vydani predchozi dil a to KOMPLET!
    • ale co když se nám to v půlce začne hrozně moc líbit a budem chtít hrát dál, ale nepude to, protože to bude useklý
      • Tak si počkáš a koupíš si to až to vydají celé. Kdyby to měli vydat neepizodicky, taky by to přišlo stejně o dost později.
  • del0
    Růžová budoucnost AAA hraní...
    • že těch AAA her v takovém stavu vychází. Letos hitman. Loni Resi:R2, ikdyž je to je spíše budgetovka za málo peněz a AAA je jenom značka. Spíše je to nešvar KS projektů a epizodických "adventur"
  • nerekl bych nic kdyby vydali plnou hru (treba 6 misí) a pak vydávali další mise formou DLC, ale ne takhle a s takovou cenou
  • jakubc
    To to nemohli rovnou odsunout na konec roku a vydat to celé za stejnou cenu? Nechci hrát jednu singleplayer hru celý rok... Já si teda rozhodně počkám, byť mi ten model nepřijde nefér, spíš se mi prostě nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit