Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosíme vyspoilovat všechny levely pred vydanim. open world je v kurzu tak to udelali i 47, hitman ma byt sandbox ne skyrim omg *11* zase špatne
  • to asi není in-game grafika, že?
    • proč by nebyla? Takhle třeba GTA V vypadá normálně, a to je to 2 roky stará hra.
      • ale na PC ne na konzolich *3*
    • V podstatě to může být in-game grafika, ale nevíš za jakých okolností - může to být renderováno v hodně vysokém rozlišení a pár snímcích za vteřinu, s tím, že do finální verze se ta grafika stejně ve jménu optimalizace zkrouhne...
  • Kdopak si při pohledu na tu vilu vzpoměl na Anathemu ze Silent AssassiN? ^^
  • V tomhle traileru byl taky jeden záběr na budovu, která se dost podobala sídlu z první mise v Silent assassinovi, což muselo trknout každého fanouška... stejná architektura, hezké připomenutí :o)
  • BoB.2
    Ten poslední film je fakt srágora tak škaredýho chlapa co by zahral agenta 47 hledaly opravdu dlouho,o ději ani nemluvím.
    • Jack1947
      Je to výbornej herec a bez výčitek kosí zlosyny v Homelandu, nicméně tady byl aby jako "zahrál" moc mu navýběr nedali ano našlo by se spoustu lepších herců ale nicméně i horších. Béčkovina dobrá... jednou to zas bude v tv jako MEGGGAFILM jako ted po 3(!!!) letech premiéra Pacific rim.
    • ten je fakt prisernej misto profi zabijaka tam dali plesatou fetku
    • Paul_cz
      Ten herec co ho hraje je výbornej v Homelandu, ale na 47 to byla otřesná castingová volba, stejně jako u Olyphanta (kterej je zas výbornej v Deadwood/Justified). Jako 47 bych si dokázal představit jen Batesona, a možná s přivřeným okem Marka Stronga.
      • Ja jsem si vzdycky rikal ze by na 47 byl dobrej Statham.
  • Lukyz
    Vypadá to krásně, teď jen jak se to bude hrát a kolik toho vlastně vůbec vyjde...
    Bates potěšil, ale ta puška levitující na zádech mě pořád štve *16*
  • Az na to "vypadni" z te zriceniny, dobrej trailer.
  • kubi-wan
    HA! Konečně ho nechali v nějakym videu mluvit... takže mi tim ověřili účast Davida Batesona! :)
  • Jááá už to nevydržíííííím!!!!!
  • kennyB
    Skvělé, městečko jako z Bourneova světa. Těším se na ní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit