Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hitman byl vždy až ta třetí stealth série.
    • spoock
      pro mě byl vždycky ta první stealth, páč mě bavilo víc hrát za zabijáka, MGS je u mě ta druhá, protože její stealth je dost fantaskní (jinak je to moje nejoblíbenější série vůbec), no a Splinter Cell měl dobrý stealth snad jen v Chaos Theory. To byl nejlepší rok, kdy vyšlo Chaos Theory a Hitman Blood Money.
      • Tvůj pohled, ale i menší Pandora Tomorrow nakope všem dílům Hitmana zadnici...
        • Ristoro
          Jedním slovem, ne. Hitman má něco speciálního, soundtrack od Jesper Kyda ke 47čce pasuje jako kladivo na hřebík a dohromady to tvoří neskutečnou atmosféru a tak originální, že to nikde jinde člověk nenajde. Sam Fisher mi přišel vždycky jako takový slabší odvar Jamese Bonda, kdežto 47čka přinesl do herního průmyslu něco nevídaného a dneska už zná oblek, škrtící strunu a Silverballery téměř každý hráč.
          • Možná by to chtělo řešit herní mechanismy, hratelnost a samotný stealth. V tomhle směru jsou první tří díly SC úplně někde jinde než Hitman. Samozřejmě Hitman má dva strašné filmy, ale to je tak vše :D
            • Ristoro
              Filmy jsou totální kravina, souhlasím. Bohužel s tím zbytkem už ne, ale hádat se mi nechce, tak se oba vraťme k tomu co nás baví :D.
        • spoock
          No, vesměs jsou to dost odlišné stealth hry. Je to jak srovnávat Thiefa s Dishonored.
          • myslím, že ty TPS můžeme srovnávat. Thief je samozřejmě trošku něco jiného.
    • A co jsou ty první dvě?
      • Metal Gear Solid a Splinter Cell
        • MGS nikdy nebyl 100% stealth, velká stealth trojka je Splinter Cell, Hitman a Thief.
          • iSpirit
            Metal Gear je samozřejmě 100% Stealth série i Splinter Cell můžeš hrát jako TPS, to samé MGS.

            Všechny magazíny, všechny žebříčky, všechny statistiky dávají vždy na první místo Stealth her nějaký díl MGS.

            Pokud MGS nepatří do trojky, tak potom nic.
        • jeanczarny
          A kde je Thief?
          • A kde je Riddick? Prostě beru série, která má více povedených dílů a ne dva :)
            • LOL a cpt. Obvious Vy co tu davate :D :D .... ocividne Vas bavia rovnake hry len to ze komunikujete cez nejaky pseudo odkazovy system tak sa tu hrate neviem naco kto ma vacsi p€nis.. mali by ste ist na pivo a verim ze by to nedopadlo tak ako tu :)
            • skripty jsou v 99% dnešních her, jak už jsem psal, nemáš zjevně teroetické znalosti abys mohl vést takovou diskusi

              a ano, Thief 4 nebyl špatný, nebyl to zázrak, ale ani špatná hra, pokud s tím máš problém, jdi se vybrečet do kouta, já si narozdíl od tebe za svými názory stojím

              jen tak pro zajímavost, co bylo v poslední misi Thiefa I na konci?
            • "Všechny díly Thiefa byly povedené" To tě cituji.

              Takže i skriptovaný odpad považuješ za povedený dil *15*

              Ještě něco napiš, rád ničím dětské sny...
            • a jsme zase u té tvé neschopnosti chápat psaný text
            • samozřejmě na jednom vypadlém písmenku může postavit diskuzi jenom chudák. 85% má i ten Double Agent a co jako? Pro mě průměr, mě jsou nějaká čisílka uprdele. Jinak ty považuješ za dobrý díl i nového Thiefa, což jsi jasně napsal, takže považovat za dobrou hru skriptovanou blbost ve stylu CoD může jenom člověk, co nehrál ani jedno Thiefa, takže nevím, proč se vůbec o Thiefovi bavíš, když jsi původní díly nehrál.

              Jinak jak začneš tahat do diskuze klikaní, tak jsi naprosto zoufalý :)
            • taky jsem někde četl, že když si olajkuješ vlastní příspěvek, zmenší se ti přirození o 1mm, krom toho že je to směšně ubohé, napíšes nějaký z těch svých nesmyslů a okamžitě +1, lol, to si fakt věříš *1*
            • pokud jsem já v těcho bodech neuspěl, ty jsi dosáhl nové hranice failu, nadávát ostatním, nevědět jak se hra jmenuje a říkat o hře co má meta ranking 85, že je špatná, o chápání textu ani nemluvě, utrhl sis slušnou ostudu oslíku *1*
            • základ diskuze je nebýt p*ča, chápat psaný text, znát téma problému. Ani v jednom bodě jsi neuspěl *1* Jako psát o čtvrtém díle Thiefa, že je povedený, je velký kus ignorace. *3*
            • PS: hlavně ještě přepiš několikrát každý svůj příspěvek, to je taky známka diskuse na úrovni, evidentně jsi si svými tezemi opravdu jistý *5*
            • základ diskuse na úrovni je umět diskutovat slušně nebýt vulgární na ostatní, to by ses měl naučit ještě k té herní hisorii, jinak budeš vždy všem jen pro smích, tak jako doteď *1*
            • "Pc hráči napálili Double Agentovi 5,7, konzoloví hráči jsou holt ovce no, ale to neni žádná novinka"

              Tomu říkáš argument? *15*

              Asi žiješ v nějaké jiné realitě. Až začneš chápat psaný text, můžeš začít diskutovat na úrovni, ale do té doby budeš dostávat takové sody jako od mě...
            • zahnal jsem tě do kouta, dokázal že nemáš pravdu a rozbil všechny tvé pokusy o argument, tak ti nezbývá nic jiného než štěkat osobní urážky a vulgarity? číňani pro to mají takový výraz, říká se tomu "ztratit tvář" , já odcházím se širokým úsměvem na oběd *5*
            • takže Metacritic jo?

              MGS 1 - 94%, MGS2 - 96%, MGS3 - 91%, MGS4 - 94%, MGSV - 93%

              Splinter Cell - 91%, Pandora Tomorrow 93%, Chaos Theory 94%, Double Agent - 85% a to je už první špatný Splinter Cell.
            • Ps: je to Shadows, ne Shadow jak myslìš ty, jak říkám, jdi se něco naučit o herní historii, ať ze sebe nevědomky neděláš oslíka, dobrá rada *3*
            • Deadly Shadows meta od recenzentů 85, takže jsou to tvé dojmy vs obecný fakt, ne tvé dojmy vs moje, ještě v něčem se chceš shodit? To že jsi lama a nedohrál jsi to je zajímavá, leč dost zbytečná informace
            • Usvědčil jsi jen sám sebe z blbosti. Deadly shadow jsem ani nedohrál, jak byl "skvělý" a poslední díl je pak propadák. Takže dva dobré díly, které jsem dohrál. Pokud to máš jinak, tvůj pohled na věc...
            • Všechny díly Thiefa byly povedené, štve tě hodně, že tě někdo usvědčil z napsaní hlouposti? *1*
            • Možná by to chtělo se naučit chápat psaný text :)
            • Tak to by chtělo trochu naštudovat herní historii, Thief měl 4 díly
    • A Call of Duty byla vždy first person střílečka
      • přesně tak. Máš pravdu jako já nahoře...
  • Denuvo - zahraju si až bude komplet hra za 5 euro, což byl např. Hitman Absolution ani ne rok po vydání.
    • jeanczarny
      Kdyby jen všechny dlc, ale to, že tam přidali preorder-only bonus mne docela pobavilo...
      • Tyhle ty bonusy stejně následně seženeš za nějaké drobné. Pokud o ně tedy stojíš :)
  • spoock
    6/10? jako vážně Honzo? Je to naštěstí subjektivní známka, takže každý ať si vylévá zlost po svém. Pro mě je "Prolog" vítaným překvapením. Absolution nemůžu vydýchat ani dneska. Srovnávačka s MGS GZ tu je, ale když si vezmu, kolik ta sranda stála, tak pouhé zabíjení za 350kč (Steam verze) ve třech misích mi příjde férové. Problém se servery tu jistě je, ale za celý víkend co jsem Hitmana mastil celkem intenzivně mi to nepadlo ani jednou. NPC má své mouchy, ale upřímně, pokud se člověk snaží hru rozbít, vždycky si najde hůl. V reálu nikdo po kameramanovi ani po lidech neháže mince, když se má chovat nenápadně. :)
    • Ground Zeroes kolem 10-12 hodin... Tohle?
    • Bozinku na mlynku, proc se rozcilujes, vzdyt tady to hodnoceni nebere nikdo vazne... je to dobry web na prehled o hrach, ale ty srando-recenze jsou jen prostor pro diskuzi, nic vic
    • No stim kamaramanem jsem to bral uz jako takovou ukazku vtipne situace, ale aby to desilo lidi na tanecnim parkete uz prece jen divne je ne? A nevytahujte furt to srovnani s realem proboha, dit je to na palici :D To by se hitman musel chovat trosku jinak celkove a ta mince uz by byla jen tresnickou na dortu
      • Ristoro
        Kdyby ta hra byla dělaná podle reálu, tak je nehratelná. Stealthové hry musí mít kompromisy, jde jen o to posouvání hranic, kam až to může dojít, aby to bylo reálnější, ale stále hratelné.
  • Teď záleží, jestli to Honza hrál s pomocníkama (jako pCARS - sorry, to se nedá jen tak zapomenout *1* ), protože jak píše Ristoro, četl jsem i jinde, že s vypnutýma pomocnýma nesmyslama pro "hráče" je to (logicky) uplně jiná hra.

    A pochvala za to, že konečně někdo napsal "technické problémy", protože 30fps je fakt technický problém :)
    • Ristoro
      To máš pravdu co se optimalizace týče. Jedu sice většinu na high, ale když jsem to "vyhulil" na ultra, čekal bych, že na kartě za 10 táců to pojede na 60fps naprosto bez problémů. Jo, nemohl jsem se mýlit více, 20fps :D. A to ta hra nevypadá tak dobře, aby měla takové požadavky, navíc má pevně dané prostředí, takže se nemusí řešit dynamičnost nasvícení a podobných věcí. Je tam vidět ta uspěchanost, což je škoda.
      • LV462
        Chce to AMD kartu. Takový bude pod DX12 trend. Podle testů 380X dává stejný výkon jako 970ka a obyčejná Fury (bez X) drtí jak 980Ti, tak Titana X.
        http://www.pcgameshardware.de/Hitman-Spiel-6333/Specials/DirectX-12-Benchmark-Test-1188758/
        • Ristoro
          To není DXkem, to je tím, že Hitman propaguje AMD, bylo tomu tak i u Absolution. Jinak jede 99% her lépe na NVidiích. Fury karty mi přijdou zacílené na lidi, kteří se v tom moc nevyznají, protože vidí vysoká čísla, VRAM, sběrnice, ale ve finále taková 8GB Fury dostala ve Witcherovi od 4GB GTX970 pořádný kotel.
          • A neni to zase trochu tim, ze Witchera naopak propaguje nVidia? ;)
            • LV462
              AMD včera demonstrolovalo na GDC 2016 mainstreamovou kartu Polaris 10 z nové generace, na které jel Hitman v rozlišení 2560 × 1440 v 60 FPS (lock). Takže mainstream nové generace je rychlejší než nynější highend. Máme se na co těšit přátelé.
            • Ristoro
              Tady jde právě o to, že většina firem propaguje NVidii, proto většina her jede lépe na NVidiích. Je to hnusný marketing, ale je to tak.
              PS: Nemluvě o technologii výroby, tam taky není moc co řešit.
  • diky nechci *9*
  • MickeyMutant
    "Existuje něco jednoduššího a zároveň elegantnějšího než černé sako, bílá košile a červená kravata? V jednoduchosti je zkrátka síla."

    Ne!
    • jnsCZ
      Ó, svatá hrůzo! To mi nedošlo! *13*
    • MikeR
      Agent Hitman je gentleman.
      -- Miloš Zeman
      • MickeyMutant
        "Agent Zeman je gentleman"
        - Hitman Peroutka, 1947
        • MikeR
          Hitman byl toho večera poněkud neklidný.
      • Tilwaen
        • MikeR
          Přesně tak, ano. *1* Jen je škoda, že bez kontextu by to lidi nepochopili.
    • Miloš Zeman, agent Kremlu s povolením popíjet.
    • *1* *1* *1*
      Dat si po ránu buřta je dobrá prasárna... *15*
  • Hru sem hrál se známkou souhlasím.. hra mohla být ve všech ohledech prostě lepšííí... a trochu víc novinek by taky potěšilo když už je to tolikátej díl v sérii. Prostě technicky neuhlazenej Blood Money což je vtipný jak se ta serie sekla v progresu jen mění grafiku .. která ano, taky není bůhví jaká.
  • Ristoro
    A to, že to je hra pro fanoušky série bych bral jako plus. Navíc když si zapnete všechny ty blbosti v HUDu, tak vás ta hra vede za ručičku tak, že to musí projet i váš pes. Naopak vypněte si tyhle věci a dostanete Silent Assassina mixnutého s Blood Money s nejlepšími prvky z Absolution. Vynikající díl, uvidíme, jaké budou další epizody, Showstopper nasadil laťku hodně vysoko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit