Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo
    Kdyz hry co vysly v roce 2012, tak:

    PC - Dark Souls
    PS3 - Journey
    X360 - Witcher 2
    • S tím dark Souls u pc chceš provokovat ? :D
      • Kdybys nebyl 100 let za opicema,tak bys vedel,ze uz nejaky patek se to da hrat na klavesnici a mysi ;) .,..
        • :D pořád lepší než být 100 let před opicemi že budha ? Teda škoda že se to dá hrát jen v pátek to zrovna nemám moc čas :D ale co to mě na té hře ani moc netrápí že se nedá hrát s klávesnicí a myšákem...
  • 1) nic
    2) nic
    3) X-COM
  • Walldstein
    1) Mass Effect 3
    2) Dishonored
    3) Chivalry: Medieval Warfare
  • God-of-War
    Za me nejlepsi RPG: DRAGONS DOGMA
  • Osobní údaje za flashku byl dobrý business (díky, Tiscali!), osobní údaje za možnost hlasovat v anketě není dobrý business. Navíc není zjevné, kde skončí, jak s nimi bude dále nakládáno, apod. A zejména není jasno, proč vůbec je potřeba shromažďovat osobní údaje tam, kde by stačilo navázat hlas na konkrétní IP adresu (založit tisíc fake e-mailů je podle mě o dost snazší než sehnat tisíc různých IP adres).
    • Coffin.Corner
      Sorry, ale vyměnit osobní údaje za flashku, která se dá koupit za stovku, nepovažuji za výhodný business pro obě strany. *3*
      • Ale tohle je flashka Games.cz *5* Limited edition, chápeš.
        • ne, položil bys za games.cz i život, že je potřebuješ mít vytetované na flešce ? kdoví, na co čínského to logo nalepili a češi se můžou zbláznit, jen když to budou mít zadarmo, já se nikde tam kvůli flešce neregistroval, spamu mi chodí už tak dost a usb disk stejně mám
          • nemluvě o tom, že se nejspíše většina nově registrovaných od registrace na svůj účet ani nepřihlásila, neboť to dostali jen jako tip od kamaráda zase něco vymlátit ze systému zadarmo
      • V dnesni dobe,kdy jsou po tobe pozadovany osobni udaje i pri uprdnuti,mi to prijde prinejmensim jako zajimava nabidka *1*
    • davidBray
      tobě přišla? kdy? brácha na ni čeká a zatím nic
      • Nevím přesně kdy, ale týden už to bude. Obyčejnou poštou.
      • blixa
        At posle mail na helpdesk@tiscalimedia.cz
  • rancor1223
    1. Walking Dead
    2. Borderlands 2
    3. Shogun 2 Fall of Samurai
  • Za mě Far Cry 3
  • hitokage
    1. Journey
    2. Dishonored
    3. Dragon's Dogma
    • ringmancz
      DD jsem nehrál, takže místo toho Mass Effect 3, jinak pořadí stejný
  • Amylee.Anderson
    1. Mass Effect 3
    2. Dishonored
    3. The Walking Dead
  • hyperborian
    1. XCOM Enemy Unknown ..a basta fidly.. *1*
    • Ale to neni volba Zklamani roku:)
      • smejki
        no však
        • Zklamani to bylo,ale hrat se to dalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit