Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    2 věci:

    1) ve firefoxu se mi nenačetla hlasovací část článku i když jsem vypnul doplňky jako ghostery atd., v edge bez problémů.

    2) znemožnit hlasování neregistrovaným čtenářům vidím jako chybu.


    • ales.smutny

      1) ve Firefoxu mi to normálně šlo, mám ho také jako default, weird

      2) To je víc weird, zítra to proberu s vývojáři, právě, že jediná povinná věc by měl být email...ale vypadá to, že s redesignem stránek dostaly ankety drobet zásah :(

    • Thanquol

      1)Nainstaluj si normální browser.

      2)Chyba proč ? 

      • 0011

        1) mám i chrome, na firefoxu není nic nenormálního.

        2) od roku 2016 se toho mohlo dost změnit, ale v tehdejší anketě vyšlo, že do diskusí přispívá 6% z dotazovaných, čím větší vzorek máš tak tím přesnějšího výsledku dosáhneš. To byla data před zavedením povinných registrací takže teď jich bude spíš míň než 6%, vůbec bych se nedivil kdyby to byl malý zlomek z 1%.

        • Ilusiveman

          1) krom toho, že 3z5 uživatelům zlobí tady a támhle. Jestli tohle je norma tak to je smutný. Osobně nějak nevidím žádnej důvod používat něco jiného než Chrom, ale jestli tě to baví.

          2) Ok jelikož musíš zadat email, tak registrace je nadbytečná. (jinak vzorek jde taky zruinovat botem.., ale jelikož stejně je potřeba email - registrace, tak Ok)

          • 0011

            1) nezlobí mi nikde jinde než občas na games a má doplňky, které chrom nemá a které používám.

            2) V době kdy jsem to psal jsi mohl hlasovat pouze pokud ses přihlásil = registrace byla povinná, což přiznal za chybu i sám šefredaktor viz jeho reakce na můj příspěvek, proto anketa na den zmizela aby to opravili.

  • Thanquol

    lol. hrál jsem asi jen Cyberpunk z 2020. 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit