Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Aj ked jednotku považujem za nadhernu a velkolepu, možnosti skutočnej volby mi v nej chybala, a teši ma, že v dvojke na tom popracuju a pribeh sa bude podla nej vetviť.

    Vďaka tomu bude znovuhratelna, hrač bude mať pocit že ju hra skutočne on a nie, že sa hra sama, a on je iba aktivny divak:

    Od Raisa som krvopotne zohnal bedňu Antazinu na zachranu komunity, ale musel som ju spaliť, lebo mi to prikazala organizaceee-žiadna možnosť volby...

    Rais sa so mnou hral ako mačka s myšou, cely čas v jeho pevnosti som vedel, že idem do pasce, ale nič som s tym nemohol urobiť !

    Raisovi som odsekol ruku ? Ale prd...spravila to za mňa hra...

    Chcel som zachraniť Jadeinho maleho brata, ale nemohol som mu včas pichnuť Antazin, hra mi to nedovolila...

    Mohol som zachraniť Jade, ale vlastne nemohol, lebo injekciu som mal jednu a keby som ju nepichol sebe, bol by GAME OVER...

    Tato nemožnosť volby je riadne depresivna, ale možno toto tvorcovia vlastne chcu...netvrdim, že všetky rozhodnutia by mail byť iba dobre a zle, ale radšej sa rozhodujem sam...😛

  • ALHAZRED

    Uvidime ako to spravia, sam som velmi zvedavy.

    V jednotke som sice nakazeny bol, ale na hratelnosti sa to prejavilo, iba ked to vyhovovalo tvorcom. Polku hry ti nič nie je, a zrazu dostavaš zavrate, krče, rozmazane vydenie a potom filmiček a môžeš sa pozerať, čo sa s tebou deje...a to je to čo nemam rad ja!

    Ked už som nakazeny, rad by som to ovladal, staral sa o seba, a sam rozhodoval kedy si pichnem Antazin a kedy nie...samozrejme pichať si to za každym rohom je extrem a hluposť, dufam, že to dobre vyvažia...

    ...nepači sa mi ked mi hra berie ovladanie z ruky ... a ide filmeček v akych som ... v ktorych by som nebol, keby som si pichol liek, keby mi to hra dovolila...

    BTW dufam, že hra bude dosť zaujimava a napinava aj bez pichania Antazinu, ale nič netreba prehaňať, možno by sa hodila možnosť volby v ramci obtiažnosti...

  • Derp_1337

    Tak TLoU2 ještě pořád (teoreticky) může vyjít koncem roku 2019...

    ...ale s postupem času se ta pravděpodobnost neustále snižuje, takže máš asi pravdu, když to počítáš do roku 2020 🙂

  • Corvus

    To ano, sháněl (nejen sobě), ale bylo to postavené v jiné rovině. Pokud by se mělo ukázat, že ve dvojce to bude mechanika hry, která má nějaký pravidelný interval užívání, tak mě to fakt mocně nase*e. Pokud to bude v rámci úkolů, tak klidně. Mě osobně jde ale o ničím nesvazující, svobodný zážitek. Doufám, že léčení implementují v nějaké rozumné míře.

  • Corvus

    No, tak já nevím, ale nadšený z toho nejsem. Tedy samozřejmě za předpokladu, že by to byla nějaká "survivalová mechanika", kdy mě autoři NUTÍ každých cca 3,5 minuty k nějaké činnosti. Nejsem v práci, abych něco musel... Nemám nic proti hlídání si hladin vody, jídla (případně léku) atd., ale musí to být nastaveno smysluplně a normálně. Jenže když si člověk vezme takřka libovolnou hru ze škatulky survival, tak nás autoři nutí během 15 minut, kdy uběhne ve hře jeden den, sežrat 180 jablek, 3 peceny chleba, 250 litrů vody, 10x Xanax, 15x Espumisan a jednu kyselou okurčičku. Co to ku*va jako je? Přesně tyhle monstrózně debi**ní mechaniky, které někdo šílený v těchto hrách nastavuje, totálně zničí jakýkoliv zážitek. Než člověk dojde z jeskyně pro dříví, tak 5x umrzne, 10x si dá energeťák a pak zlomí poslední sirku a je hotovo... Jasně Dying Light není survival. Já doufám, že vakcína nebude nějaká nutnost, která mi nedovolí prozkoumat svobodně svět této hry. Protože přesně tohle survival mechaniky dělají. Člověk se vydá 20 metrů od chaloupky a během toho musí 10x nocovat a 5x se léčit. Na tohle já nemám čas. Chci si hru užívat a především objevovat. To je to, co mě na hrách baví prioritně - explorace. Ne se za každým třetím rohem vydýchávat a pumpovat do žíly vakcínu, protože mi pípá náramek... No, uvidíme. Ale tohle mě tak úplně nepotěšilo.

  • Corvus

    Má pravdu ten chlapec!

  • chce si to najit praci, prestat hry krast, pak bys to mel opatchovany a nemusel by ses menït na zrudu

  • Jack1947

    Hlavně aby to nebylo jak v Dead rising2 kde jsem chytl bug a nešlo si dát zombrix a vždy sem se přeměnil na ta zrůdu, to by mě dost unudilo proto jsem taky nedohrál.


    Ted ještě aby oznámily že se dělá stále na nadhodily kdyžtak info Dead island2 a je klid. Chce to pořádnou Zombiií akci a ne cooplé cintky jako World war z ale něco s příběhem!

  • Jack1947

    Jak se to vezme...

  • tak vasek je zrovna typoman, takovej motor celyho tymu, ale nektery jiny cleny redakce v tom docela poznavam

  • ALHAZRED

    Jasne, polovica prace je napisať članok, a druha polovica vymyslieť zaujimavy nazov, aby na to klinkli...hehe budem nakazenyyy NOVINKA 😱

    Inak Dayng Light baštim, grafika atmosfera, štylizacia, stvarnenie sveta, zvuky hudba ako celok MŇAM, predtym všetky pecky pchali na listopad, teraz je velka moooda březen, neviete prečo ??

    Škoda mohlo to byť o pol roka skôr...😛

  • Johny666

    mě to spíš přijde jako že tu představujou nějakou novou fičuru, když týpek v jedničce taky celou hru sháněl pro sebe léky/protilátky. už si nepamatuju, jestli byl přímo infikovanej, ale bylo to sakra podobný

  • dworkin

    Jako bys nevěděl, jak se tady píšou články.


    Titulek: Hlavní hrdina nové hry bude králík.

    Obrázek: Králík coby hlavní hrdina nové hry

    Text: Hlavní hrdina nové hry bude králík. Bude chlupatý a bude mít dlouhé uši. Mám rád králíky. Moje babička jich má plnou králíkárnu. Jednou jsem uklouznul na bobku. Na králíka se v redakci všichni moc těšíme. Tady to máš, Aleši, peníze pošli jako obvykle. Tvůj Vašek.

  • mr.clayman

    Za sebe přidám ještě The Last of Us Part II. 😇

  • Derp_1337

    Patriku, ty se musíš dost nudit, když máš potřebu napsat komentář ke traileru z E3, kde hlavní protagonista sám prozradil, že je infikovaný, že? 😎


    Jinak rok 2020 bude náročný na peněženku: Cyberpunk 2077, Dying Light 2, VTM: Bloodlines 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit