Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok přiznávám že jsem musel Banner ságu dohrát na nižší obtížnost protože to na mě bylo už moc drsný. Asi stárnu. Každopádně osobně nemůžu říct že jedním z neduhů prvního dílu byla moc nízká náročnost :)
  • tesim, prvy diel bol super aj ked trochu kratky. Inak toto bude samostatny release alebo ti co mame kupene jednotku to dostaneme zdarma?
  • kostejnesmrtelny
    Ano prosím *14*
    • jen se netes, oznameno to bylo i na konzole, takze se muzes tesit na zmrseni hernich mechanik a dodrbany ovladani...
      • kostejnesmrtelny
        Není mi jasný, co konkrétně by se na ovládání Banner Saga dalo konzolema dodrbat. V podstatě to samý platí pro ty herní mechaniky, nic tak PC specifickýho jsem tam neviděl.
        • Neni problem s jednoduchym ovladanim konzoli, problem jsou jednoduche mozecky konzolistu a aby to proslo na nich.
        • zaty
          Asi tak. Ja si Banner Sagu uzival na tabletu, coz je v ocich nekterych jeste vice pod-platforma nez konzole. Vcera mi sice scipnul, ale az se vrati z reklamace, tak budu pokracovat.
      • Oproti konzolovym turn-based RPG strategiam bola uz prva banner Saga neskutocne zmrsena, takze konzoly k tomu vobec nie su porebne *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit