Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Predpokladám, že v CD projekte nespia a chystajú aj niečo ďalšie. 

    Ale zas nemám predstavu ako fungujú takéto pracovné pozície. To by tiež nebol zlý článok opísať niečo také. Lebo ak už je príbeh hotový, tak scenárista nemá čo robiť. chyby sa opravujú technicky (bugy, grafika, zvuky) a laikovi príde, že potom už tam nemá čo robiť. A či si na iné hry budú brať iných ľudí, alebo s ním počítali a odišiel len kvôli peniazom - to by bolo zaujímavé vedieť. 

  • No, nevím, kolik prostoru dostane v Blizzardu. Bude dělat příběh nějaké nové Destiny nebo Diabla?

    Mohl se přidat k tvorbě na nějakém jiném cyberpunku. Nebo rozjet pořádně tenhle cyber projekt... :)

    https://www.youtube.com/watch?v=iYspmkTo1Fg

  • já jsem to hrál chvíli po vydání, tak nevím jestli to neopatchovali, ale loot byla další hrozná věc v té hře. Jakmile člověk získal zaklínačskou sadu mečů/zbroje, tak nemělo prakticky smysl nic dalšího sbírat, tj 95% těch otazčníčků ve hře bylo úplně zbytečných. Další hrozná věc v té hře byly ty červené fleky v trávě. Dále spousta nudných filler questů - vezmi kontrakt z nástěnky, sleduj fleky, zabij potvoru, vyzvedni odměnu. Rozhodně se nejdná o žádné nej RPG všech dob. Osobně se mi líbil vic Witcher 1 a Witcher 2. Zejména Witcher 1 byl super.

  • Row

    pozde... skellige je cisty :D (mam na to hrozny OCDcko :D - ostatne dohrat zakladni hru mi trvalo 240 hodin :D )

  • yeniczek

    S otazníčkama možná pravdu máš, ale nikdo tě je nenutil vyzobávat, pokud teda nemáš OCD. Ale sám moc dobře víš, že o struktuře příběhu kecáš...

  • triptich

    to môže byť dobré znamenie, že cyberpunk je na dobrej ceste a cieľ v dohľade + nádej, že sa blizz pozbiera? na druhej strane, aby nechýbal pri vychytávaní múch. ono aj jeden malý nešťastne urobený zásah do príbehu vie narobiť veľkú paseku.


  • Vojtzech

    Ideální je vypnout si minimapu a zobrazování otazníků, vyzobal jsem jen to, na co jsem narazil při hraní, a zároveň jsem neměl nepříjemnej pocit z "nedokončenýho"  :-D

  • Row

    Tretiho zaklinace jsem prvne dohral zrovna minuly tyden a musim rict ze nad Skelligskymi vodami random zaplavenymi otazniky jsem fakt kroutil hlavou. :D To byl na te hre opravdu velky WTF moment... ona ma vubec hromadu ruznych chyb... ale zrovna scenar, dialogy a postavy to bohate vynahrazuji. :)

  • Vybral si dobrou dobu...Blizz je na dne, muze jen prekvapit

  • Veskoslav
    Jsi jak ohranná deska od doby, co vyšel Zaklínač....
  • to je ten, co umístil všechny ty otazčníky na Skellige, a jehož představa o kvalitním příběhu spočívá v neustálém hledání někoho? Najdi A, který by mohl vědět, kde je B. A bude chtít splnit nějaký úkol, a pak mi řekne, kde je B, protože B bude vědět, kde se nachízí C. B bude chtít splnit nějaký úkol a pak mne pošle za C, který bude vědět, kde se nachází D atd. A takový byl de fact celý příběh té hry. Myslím že si Blizzard mohl ušetřit prachy.

  • Pravdu díš.. bohužel 

  • risa2000

    Na dukáty bych to nesváděl. Po více než deseti letech v CDPR si prostě mohl říct, že by to ještě rád zkusil jinde. A vida v jaké situaci je Blizzard, třeba mu tam dají stejnou volnost jako v CDPR.

  • Nebo to taky znamená, že scénář Cyberpunku je opravdu hotový a on šel někam, kde mu (snad) dají prostor, když v CD Projektu jeho práce na projektu skončila. 

  • Asi jo, což mu nelze vyčítat, nějak živit rodinu musí. Ale čekal bych že v CD Projektu bude dukátů dost, zřejmě ne.

  • LiarForHire

    Tak snad konečně pořadné SP RPG od blizzardu.

  • jenda84

    Blzzard - to je ta firma kdysi "by gamers for gamers" - dnes "by bussines for money" vypouštějící tituly a nic neříkající IP typu mobilního Diabla nebo inkluzivního Overwatche? aha tak to si borec pomohl :-)))) asi zacinkaly dukáty :-)

  • TheGGG

    chudák, to je propad v kariéře

  • Haha, všichni víme oč tu běží. Warcraft GO na mobily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit