Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Spousta lidí pořádně nedoceňuje jak velkej skok v technologii tohle je. Tohle video to ale ukazuje opravdu dobře. Do SC jsem zatím nedal ani korunu, ale na singleplayer kampaň Squadron 42 se těším. Předpokládám že přístí rok by mohla vyjít první část, když to v říjnu chtějí představit.
  • A vyjde to kdy za pet let?
    • walltar
      Výjde to až to bude hotový... CIG má to možnost pozdržet věci, které nefungují tak jak by měly, nikdo na ně netlačí.

      První díl SQ-42 si myslím výjde o dost dřív (můj odhad bude první, nebo druhá čtvrtletí příštího roku). Druhý asi 2 roky potom.

      PU odhadovat je šíleně těžký. S 3.0 budou ve stavu, kdy se například Elite označila za Betu + budou mít planety a FPS. Taky už budou mít většinu technologií hotovou takže se budou moct věnovat gameplay mechanikám a contentu.

      Vývoj jako takový se celkem zrychluje... lodí za rok přidali do hry víc než za 3 roky před tím, skok z 2.0 do 3.0 je mnohem větší, než z 1.0 do 2.0.

      Takže si nemyslím, že to bude trvat dalších 5 let.
      • Hlavní je že ve verzi 3.0 bude asi tak stejně obsahu jako v ED a NMS dohromady
        • walltar
          To bych neřekl, Elite má dneska celkem pěknej seznam featur. SC bude mít asi navrch v některých ohledech, ale jinde zase bude ještě pokulhávat.

          Třeba těžba ve 3.0 nebude vůbec a pochopil jsem že první verze bude třeba jen těžba s ručním vrtákem, protože nebudou těžební lodě. Průzkum taky nebude... kromě chození po planetách.

          SC a NMS bych k sobě nestavěl vůbec... NMS je čistě survival, takže jeho feature set je úplně jinde. A i když podle mě je to dost podprůměrnej survival, tak to chce spíš srovnávat s ostatníma survival hrama.
  • walltar
    Pokud někoho zajímá výpis informací z prezentace samotné, kde jsou informace o patchi 2.6 a 3.0 tak se mrkněte na SC Fansite... http://www.star-citizen.cz/9747-2/

    Pokud vás to nezajímá, tak se tam nedívejte. *3*
  • No, alespoň ten Squadron 42 bych na konzolích uvítal (pokud to bude aspoň trochu dobrý). Scifi her není nikdy dost.
    Nejsou nějaký novinky o konzolových verzích?
    • konzole maju uplne nah0vn0 zelezo.. takze tam si mozete hrat akurat nejake arkady alebo auticka :]]
    • Radkaa
      Nevím co je to za hru, ale podle obrázků a náhodného přeskakování videa bych řekla, že kdyby to ta krabička spustila, tak se uškvaří už při načítání. *15*
      • Mě to běhá jak hodinky na vysoké detaily. GeForce 970. Ovšem běží to i na levnějších kartách. Procesor Intel i5 3,4 MHz. Načítání z běžného disku je vcelku OK, ale SSD jen prospěje. V době vydání budou ceny karet zase o něco níž. Ale zkrátka, ultimátní gamesa si žádá ultimátní HW.
      • Nevím, no, co jsem koukal na YT, tak ta hra jede i na slabších kompech, takže bych to s tou HW náročností taky nepřeháněl.
    • walltar
      Zatím se s konzolovýma verzema nepočítá... Co bude v budoucnu, těžko říct.

      Já si myslím, že malá šance na vypuštění SC na konzolích existuje... ale bude hodně záležet kolik nových technologií do toho nacpou. A určitě by to bylo až po vypuštění SQ-42, protože na tohle nebudou používat peníze od backerů. Imho, by ale byli sami proti sobě, kdyby neudělali konzolové verze aspoň pro SQ-42. Přece jenom by to mohlo být celkem hodně peněz, které by mohli použít na další díly.
    • eStar
      Žádná konzolová verze nebude. Chris Roberts o tom mluvil už před nějakou dobou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit