Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak svym zpusobem ma pravdu...budou tam questy a kdyz budes prolezat nejakou opustenou stanici tak to bude takovy dungeon a pokud budes v nejake organizaci (coz je vlastne guilda) a budete vlastnit treba Javelin, kde je posadka 20+ lidi a vyrazite s nim do akce tak to bude takovy raid :)
  • walltar
    Hra bude mít systém opotřebení (jak vizuální, tak funkční) takže když koupíš novou loď tak bude vypadat jako by zrovna opustila výrobní linku a po nějaké době létání se to bude zhoršovat.

    Používají na to systém, který pomalu blenduje textury nového a použitého... myslím, že něco takového chce používat i Kingdom Come pro oblečení.

    Nedávno to ukázali třeba na jedné nové zbrani...

    http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2016/08/StarCitizen-Preview_BEHR_P8SC_01-pcgh.jpg
    http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2016/08/StarCitizen-Preview_BEHR_P8SC_01B-pcgh.jpg

    A funkčně to bude fungovat tak, že když svou loď nebudeš udržovat opravenou, tak budeš mít větší šanci že se ti na ní pokazí nějaký komponent, takže potom strávíš mnohem víc času tím, že to budeš sám opravovat.
  • ta grafika se jeste dost upravi, protoze zatim nejsou zaple zadne pokrocilejsi efekty
  • walltar
    Jo ti lidi co si tak postávají venku na přistávací ploše to je dobrý. Kdo ví, jestli už mají ty NPC plně automatický a jestli je tam umístila hra sama, nebo jestli se nějakej dev spletl.

    Ale tak já už několikrát chodil v riflích, bundě a čepici po přistávací ploše ve vesmíru, takže jsou třeba taky jen imunní vůči smrti.
  • walltar
    Jak říkal Artos, klasické dungeony a raidy tam nečekej... Ale přece jenom by tam něco takového mělo být.

    Jako dungeony by mohly jít popsat procedurálně generované stanice, které se někdy vytvoří jako součást mise a zase zaniknou po jejich splnění. Takže to nebude chození jednoho dungu pořád dokola. Některé určitě budou dost těžké. Člověk napřed bude muset vyčistit lodě venku a potom lidi vevnitř.

    K raidům bych zase přirovnal takový útok na Vanduulské území... tam určitě bude potřeba dost lidí, kteří budou spolupracovat a celá logistika, jako industriálky s palivem a municí, lodě který budou umět opravovat ostatní lodě i ve vesmíru, materiály, které budou nutné na takové opravy. Atd...

    Developeři už před nějakou dobou řekli, že se pokusí do hry dát content jak pro jednotlivce, tak pro menší a větší skupiny lidí. Takže bych se nebál, že by zapomněli na něco vy stylu dungeonů... I když to zase udělají podle sebe.

    Každopádně, je to v současnosti nejambicióznější hra... jak se jim tyhle ambice podaří naplnit uvidíme v budoucnu.
  • Bezplatma registrace do Star Citizenu. https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-2JTM-YXPW
    5000 UEC (in-game mena) jako bonus
  • nightborne
    Battlefront na plnou palbu je minimálně srovnatelnej, graficky =).

    Ale vim, jak to myslíš, Crysis 3 je pořád jedna ze suverénně nejhezčích her a už má pár křížků na krku =).
  • kkING
    Uz si ani nepamatuju, kdy jsem se vydrzel divat na hodinove video ze hry :-) Par veci mi prislo dost zvlastnich. Treba po pristani na Levsky tam postavaji lidi bez nejakeho skafandru a postava hrace se teprve chysta projit dekompresi *1*. Palne zbrane a rakety mi tam taky moc nesedi. ALE jinak naprosta parada!
  • Jen ať si dají na čas. Nechceme další quick buck typu NMS, který se jen svezl na vlně úspěchu Star Citizena (resp. space sim žánru) na Kickstarteru...
  • budeš moct plnit úkoly pro jednotlivá NPCčka, ale i pro hráče a nebo nějaké organizace hráčů/NPCček.

    budeš si moct dělat v podstatě co chceš...někdo napočítal až několik set různých profesí...

    ale pokud ti půjde o něco opravdu velkého, tak se například účastnit bitev kde budou desítky lodí ( některé budou i několik set metrů dlouhé ), stovky hráčů + NPCček...budeš se moci účastnit jako pilot stíhače až po službu na bitevníku...tato diskuze není vhodná k popisu SC...to by zabralo pár dní :D
  • No uvidíme jak to nakonec bude vypadat ono stejně ještě není ani datum a i když bude tak stejně se to může pár let odkládat, to je hned datum třeba léto 2018 a najednou zima 2018 a nakonec zase léto atd atd... u takových her není jisté nic
  • šlo mi o to, že zde nebudou žádné "instance" bude to prostě živá galaxie a vš se bude dít ve společné galaxii v reálném čase a co budeš/te dělat je na tobě/vás
  • konzole maju uplne nah0vn0 zelezo.. takze tam si mozete hrat akurat nejake arkady alebo auticka :]]
  • Ve wowku se to jmenuje takhle to ano, ale víš co myslím prostě něco co budeš dělat s lidmi, nevím ale když říkáš že tam tohle nebude tak co tam budeš dělat ? nevím nesleduji moc tuhle hru jenom zřídka, když je někde článek nebo video, ale nechci aby to dopadlo jako no man sky že budeš letět sám někde ve vesmíru něco vytěžíš a prodáš a koupíš něco co nepotřebuješ ...
  • Toto je v podstatě první AAAA hra. I kdyby se jim vše podařilo splnit jen z 50%, tak to bude největší a nejkomplexnější hra v historii a minimálně na dalších 7-10let i zůstane.
  • Paulcz
    Vypadá to skvěle, jen ať se komplexním hrám daří.

    Docela mi ale vadí ten plastový vizuální styl a divný kontrastní nasvícení alá Doom 3. Scenérie jsou samozřejmě úžasný, ale předměty, lodě, palubní desky atd. to jde nějak mimo mě a navíc všechno vypadá jako kdyby to právě opustilo výrobní linku (asi mají v budoucnosti dost odolný materiály :)). A to svítící UI, plný hejbátek a animací mi taky úplně nesedne :)
  • Přesně jak si nám to předvedl Ty. Stačily 2 řádky a každý ví že si ko*ot.
  • "pan megaloman" měl více-než-dost nahrabáno už před tím než šlo SC do vývoje, tak tvá teorie trošku pokulhává
  • Vypadá to peckově. Moc jsem tento projekt nesledoval jenom z povzdálí a vím že spousta lidí kteří na to přispěli tak na to nadávají že vývoj trvá moc dlouho že tam není tohle a támhleto ale čas k dobru bude pro tuto hru jedině dobře. Čekám že by to mohlo do 2-3 let být venku a už se moc těším *1*
  • Vždyť je retardovanej....on za to nemůže...pravděpodobně vznikl incestem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit