Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady nekdo vubec netusi o cem zvani. Zrovna nedavno sem si vyzkousel, healer, nastavil sem si follow na tanka a pak se uz jen vez. Se spravny setem mi mana nikdy nedojde. Uzasna zabava ... ostatne jako cely wowko, nez me to pusti do dungu, tak pribehnu ke qsthubu, odklipu, obehnu kolecko, dobehnu zpet, odklipu, dam si druhy, mozna treti kolecko a premistim se do dalsiho qsthubu. Odemknou se mi dungy, hodim se do fronty, behem 5-15 minut probehnu dung, a mam lv az dva. Qsty nikdo neplni, protoze to nema smysl.

    Kdybych u toho hodlal travit celej vikend, tak za tech 48hodin namaxuju postavu.

    Samo jako low lv dostavam par bronziku ... pribehnu do mesta a zjistim, ze obyc hadry se v aukci prodavaji za 30g, tak je nabidnu za 25 a obratem mam kilco na ucte. Pak potkam nejakyho robota, co mi da qst, abych si snim pokecal ...lol. A za to mi da trash za dalsich 100g ... jo, tomu se rika korekce nefunkcni ekonomiky.

    Dostal sem mesic hrani gratis, full hry, zadny to demo do lv20. Odehral sem mozna nejakych 12, mozna 15 hodin (a dostal postavu nekam k lv 45). Pak sem dosel k tomu, ze jit na freecko hrat cata je daleko vetsi zabava. A to nemluvim o desitkach jinych, zcela free games, ktery i pres ruzny omezeni poskytnou vic zabavy nez wow.
  • Tiffi
    Souhlasím, taky bych nějaké ty titulky snesl :-)
  • Shania
    Dokument je pravdivy, to že je tam ukazana jen ta pozitivni strana Blizzardu na tom nic nemeni.
  • A takhle milé děti vypadá propaganda *2*
    taky jste měli pocit že se koukáte na hodinovou reklamu :D
  • Heh ,kde je TheGGG a jeho uzasne neoriginalni vlakno? *1* *3*
  • Aha, to je to looking for group? Sem na to malem klikl, ale myslel sem si, ze je to naka chujovina :) Dik
  • Na YT: World of Warcraft: Looking for Group Documentary
  • není tu někde odkaz na originální source? koukat se na to přes tiscali stránky je neuvěřitelný pain in the ass
  • Asharak
    Tady někdo hrál wowko co *15* kecy *3* Buď lidí ví co mačkat a zvládají to, nebo ví a nezvládají to, nebo neví nic. Těm co neví ani gear a "build/combo" nepomůže *5*
  • 2autor: Kdyz nahodim na webu kampan, ze rozdavam zlato gratis, tak mi na web taky prijde miliarda lidi, nez si prectou, ze kocici. To neni problem predpokladu, to je problem idiotu, kteri tomu sefujou. Pronajmout si na par dnu HW nebo zvolit nejaky jiny system rozmelneni uvodniho naporu je zcela trivialni. Jenze to by dotycny nesmel mit mozek hodny slepice.

    A ad wowko a jeho uspech ... je to velmi podobne jako FB. Taky hromady idi.tu. A to myslim smrtelne vazne, spousta "hracu" je zoufalstvim bez sebe, kdyz si nemuzou s nejakou webovou kalkulackou spocitat "the best" equip, neuzasnejsi set abilit ... a v tomhle ohledu je wowko proste primitivne jednoduchy. Dtto kdyz se de zabit nejakej ten boss, tak se proste predem vi, kdo kde kdy ma mackat jakou abilitu a idealne na to 3/4 tymu ma nainstalovanej nejakej plugin, kterej jim to minimalne rika, nebo to i dela za ne. (a pak samo prave ti nadavaji ostatnim do noobu, protoze oni si trebas chteji zahrat, a ne koukat na bota, kterej rozdava dmg/heal/agro).
  • Vegen
    Některé jejich přešlapy byli vtipné :D
  • Asharak
    Myslím že se určitě objeví, nechci říkat jestli do týdne ale tipoval bych to tak. Možná bude na videacesky ko vi, taky bych tipl že jo.
  • Učím se neboj... ;) Myslím, že toho tolik nechci. Jen se v klidu podívat na dokument a nechci, aby mi něco uteklo...
  • Nauč se anglicky. Zrovna v tomhle dokumentu se mluví srozumitelně a spisovně.
  • Nechcete do toho udělat titulky české?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit