Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ad Jarda ten navíc myslím že už na obalu byl *7*
    • Jen v české verzi, v mezinárodní nikdy nebyl. A už ani nebude :)
      • Jack1947
        Jo ? takto jsem nevěděl ale dává to smysl když ještě hrál tehdy v čechách.
  • Na pc je díky modifikacím nejlepší stále NHL04 Rebuilt 2015-2016
    http://z15.invisionfree.com/NHL04Rebuilt/index.php?showtopic=1

    Bohužel to je lepší i jak ty nové NHL na konzole *15* Protože tam upravili AI atd. směrem k reálnosti hokeje. A reálnost hokeje není záměr EA. Proto to je vždy rychlé, hráči se tam ničí jako v aréně apod. Navíc EA na PC kašle viz další NHL na PC které se ovládalo špatně v menu a nové NHL nedělá vůbec. Přitom náklady na port jsou minimální pro takovou firmu.

    Grafika je vylepšená, zvuky jsou reálné dle týmů a komentář je jiný atd. Jediná chyba je, že to je založeno na NHL 04 a v té době byla Clutch & Grab Era. A to dnes již není a proto se nemůžete divit, že se něco nepíská atd.

    Navíc to má skvělé ovládání na PC jako základní NHL 04. Jestli někdo chce hokej na PC, tohle je jasná volba. Snad i za článek na games by to stálo. Ta hra je zcela jiná a o dost lepší.

    Něco jako http://rv12.revoltzone.net/index.php pro Re-Volt (to by také mohlo být jako gamesplay). Je to stále jedna z nejvíce HC závodních her. Schválně....Kdo to dohrál na obtížnost simulace? Anebo jen na arkádů? :) To nebyla sranda jak to bylo rychlé a divoké.
    • Mám vtom nějak zmatek. Můžeš mi tedy poradit co všechno nainstalovat, když chci hrát pouze čistou NHL. Nebo mi někam nasdílet celou tvoji složku s hrou?
    • Vypadá to parádně. Vyzkouším. Díky
    • Mart9
      Tak lepší než konzolová verze ten rebuilt rozhodně není, to prosím nebuď směšný. Já jsem tady ten rebuilt doporučoval loni, je to rozhodně to nejlepší na PC, to bezkonkurenčně. Ale pak jsem si koupil PS4 s NHL 16 a to je o 1000 % lepší hokej, úžasná hra.

      Ten rebuilt je něco jako dobře vytvarované h o v n o
      • PS4 NHL 2016 je totální odpad pro děti. Pěkná grafika a fyzika, ale s hokejem má mnohem více splečného právě ten remaster NHL 2004 Myslete si o tom co chcete, ale to tak to jediné co můžete
      • https://www.youtube.com/watch?v=yn3hL8yeaEk

        Zejména vlnící se hadry celou dobu *15* a další srandy.
        • Mart9
          Je mi tě líto, že musíš hledat videa na youtube a omlouvat si, že to vlastně nechceš hrát, protože je to špatná hra, místo toho, aby sis tu konzoli koupil.
          • Si upad, ne? :D Kvůli jedné hře si přece nebudu kupovat konzoli?!
            • Mart9
              No taky jsem to říkal a teď si PS4 nemůžu vynachválit.
          • Proč se s ním hádáš ? Prostě je to blb, jako souhlasím, NHL16 se opravdu povedlo akorát pořád se mi nezdá inteligence golmanů chybí jim taková ta přirozenost reakcí...(Kolikrát se mi stalo, že mu pomalu projíždí puk mezi nohama a golman kouká a kouká a kouká a můj ovladač už je zaraženej v televizi a golman stále kouká *1* )
            • Mart9
              Samozřejmě se chyby najdou, mně tam taky vadí některé věci, ale on to srovnává s NHL 2004 *1*
  • Kdyby to na PC vycházelo alespoň třeba po třech letech když už jim PC verze tolik nevynáší, ale takhle to má EA bez konkurence snadný. Fakt mě tohle štve ... kdyby se Bethesda vrátila k hokeji jako tomu bylo na Amize to by bylo super. EA by sklapla a Bethesda by vyřešila díru na PC trhu. Stejně tomu je i s kvalitním boxem na PC .. safra proč tohle nikdo nedělá.
    • Mart9
      Protože to všichni hrajeme na konzoli. Já jsem si kvůli tomu konzoli koupil a i proto si nepřeji, aby to vydali na PC.
      • Typicky česká povaha *12*
        • Mart9
          Já myslim, že by se našla i ve světě.
      • Co to je za odpověď ? :D Protože všichni hrajeme na konzoli ? Vůbec tu tvojí větu nechápu ale to nevadí. Pokud souhlasíš s tím, že všechny licence skupuje jen EA a žádná jiná firma si díky tomu už nemůže škrtnout je to samosebou tvůj názor, ale nerespektuji ho. Já raději vidím svobodu. Například v tom, že by monopol neměl být jako jediný u koryta, ale mohl by nechat nakouknout do koryta i ostatním firmám. Nemám rád když je něco jen černé nebo bílé, mám rád když má člověk na výběr a bohužel například u hokeje je na výběr jen EA .. dříve tomu tak nebylo, jenže tyhle herní časy jsou bohužel dávno pryč.
        • Mart9
          Já rozumím tomu, že hokej je populární jen v S. Americe a 4 státech v Evropě. A S. Amerika hraje na konzolích, takže jsem na to po několika letech hokejového strádání přistoupil. A zatímco jsem si 7 let NHL na PC přál, teď bych to nesl těžce, kdyby na PC vyšlo taky. Jelikož teď mám, kde NHLko hrát, můžu se smát těm, kteří ne.
          • ale NBA na PC je :D Což je prostě k neuvěření...
            • Mart9
              vážně?
  • FattyPillowFan
    woratchek borec good job!
  • Bez Džegra to nebude ono. Anebo Gudas - můj tajný typ.
    • To tvrdé y z tebe dělá homosexuála, víš to? Tudíž si neodpustím:
      https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c
  • Mart9
    Z ČR tam měl být Jarda, legenda nejen v Česku, ale i celé NHL. Škoda.
    • Jágr už na obalu NHL byl.
      • Jo ale jen v české verzi, ne v mezinárodní.
    • Jack1947
      Ten už dávno je za zenitem a měl být v důchodě, jenže kdo by pak reprezentoval čr na mistrovství nikdo schopný mladší bohužel není. Taky se tam chystá hokej se nedá hrát věčně. Stejně jako fotbal.
      • Jagr mel fantastickou sezonu a Panthers zacinaji kazde rano na kolenou a dekuji bohu ze ho maji.
        A navic na mistrovstvi nepojede, takze ocividne vis o cem mluvis :)
        • Jack1947
          Prostě ho to baví no, má furt energii většina hráčů to zabalí těsně po 30 ti a někteří hrají i do 35.
    • Už je starý a ojetý, na obal je potřeba někdo mladý a perspektivní.
      • karlman.hajsky
        Přesně tak, ale za mě bych tam dal spíše Krejčího.
        • Mart9
          To už teda radši Pastrňák nebo Hertl. Krejčí už je taky ojetější.
      • Však bude hrát dalších 10 let. *3*
  • vyhraje to jamie benn , ale vorasovi bych to přál
  • Obávám se, že NHL asi už nikdy nebude na PC.
    • Taky si myslím, že nebude. A není to asi na škodu, ještě by zase vydali nějakou přeskinovanou starou verzi místo aktuální...
    • Mart9
      Já v to pevně doufám. Kvůli NHL jsem si koupil PS4 a neskutečně si tu hru už půl roku užívám. Lidem, kteří brečí (nemyslím tebe), že to na PC neni, se už můžu jenom smát.
      • A já se zase směji lidem, kteří mají rádi hokej. A trosky, které si koupí konzoli, jen aby si tento debilní sport mohli zahrát virtuálně? Tak to už není k smíchu, ale k pláči.
        • Mart9
          A jéje, tady někdo závidí *16* *1* *15*
          • Já hokej nesnáším, není co závidět. Ta trapná celonárodní euforie kvůli zcela minoritnímu sportu, který většina světa nezná a neprovozuje... Těší mě jen ty protažené ksichty vždy když prohrajeme ve vyřazovacích bojích. Jediné k čemu je dobrá hokejka, je zasunout ji do tvého kakaového otvoru. Širším koncem napřed. A brankářskou.
            • Tilwaen
              Vocas: Tvůj názor na hokej je jen tvoje věc a máš na něj bezpochyby právo, ale prozraď mi jednu věc: proč vlastně vůbec lezeš do diskuze k NHL, když máš k hokeji takovou averzi? Vždyť téma článku a diskuze už musí být patrné z titulku. Je to u tebe nějaký projev sebemrskačství? Nebo se zde spíš cítíš jako misionář na osvícené výpravě, abys konvertoval k hokejobijným myšlenkám co nejvíce kacířů? Vážně nemám tušení.
            • Mart9
              Dej si s ní krosček ty hrdino.
      • A kdy ses přidal k al káidě?
        • Mart9
          nerozumím?
          • Směješ se cizímu utrpení a očividně chceš vidět jak svět hoří. Vtip. Neřeš...
            • Nesměje, protože mám doma XBOX ONE a kde si též náležitě NHL užívám...
            • Mart9
              Prej utrpení *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit