Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mám k dispozici:) Žel bohu za 2,5 hodiny je cca hodina cut scén, a zbylou hodinu a půl se to snažím rozjet, aby to nepadalo. Mizerná optimalizace, jedna z nejhorších, co jsem měl to neštěstí potkat.
    • Sr_Lobo
      Horsi nez u predchoziho dilu ? Pamatuju si, ze kdyz sem pak jednicku dostal zpetne v nejaky sleve tak mi po x zaplatach nesla dohrat kvuli technickejm chybam.
    • Lhari, kazdy vi, ze na PC vse funguje vzdy bez problemu.
      • v 90% pripadov ano a tych zvysnych 10% plati aj pre konzole.
    • Jack1947
      Že by to bylo touu ATI , nebo zelení mají taky problémy ?? *7*
  • jamar28
    Velké zklamání. Těšil jsem se právě na mix partyzánské akce a taktické strategie. Klasická střílečka, ovšem s vedením skupiny rebelů, takže rozhodovat, co se půjde dobýt, jak se to udělá (třčeba na styl heistů v GTA V) a samozřejmě aby to mělo dopad. Takhle si počkám, až to spadne na takových 15 éček.

    A mimochodem SPRAVTE (nikoliv ZPRAVTE) si tu hrubku v posledním nadpisu.
  • Běží to Cryenginu?
  • Jack1947
    Welp Better "hard" luck next time, nebo ne kdo říká že potenciál co obě hry měli měl zaujmout každého prostě kdo chce akci alá COD musí počkat a kdo chce něco jiného nebo čekal něco jiného, Life sux i know... má holt smolíčka pacholíčka, bez čokolády *4*

    Jináč, jináč... supr že recenzi sesmolily tak rychle za to Respect největší, narozdíl od protájlejšího Doomu i když chápu tohle byla hra na jedno doppoledne *6* *5*
  • Až spadne cena minimálně na polovinu asi to zkusím. Za plnou cenu ta hra asi nestojí, bohužel.
  • neměla jednička stejné hodnocení?
    • Jack1947
      Úplně tak ne *3* http://games.tiscali.cz/recenze/homefront-pc-recenze-55254
      • ok diky *3*
        • Jack1947
          Nemáš vůbec zač *5*
  • Amici a jejich vojenske herni namety. Oni si fakt libujou v roli svetovy policie a zachrance sveta. Opravdu smesny. Nechci se tu zastavat Severni Koreje, ale ja bych spis ocenil vic her typu zachran svet pred Amerikou. To by odpovidalo realne situaci ve svete mnohem vic.
    • Jack1947
      Amíci jsou zlý a Korejci jsou ti hodní, ti neutlačovaní a ti milý pánové a dámy kdo tuze neradi komunismus vííd? Krátkozrace, se nekoukáme.
      • Pro pripad kdyby sis neprecetl cely muj komentar, tak mimo jine stoji "Nechci se tu zastavat Severni Koreje". Severni Korea jsou magori, o tom zadna. Ale nejspis sis spletl poentu meho komentare...
        • Jack1947
          Trošku jsem na tebe narazil, nic víc. Já se nezastavím ani jednoho vše má své mouchy "Necht, kdož bez viny at hodí kamenem, jak nejdál muže" ale ale, to sem nepatří to za prvé za druhé, napsal si to až moc útočně. Jistě taky bych si konečně "zabil svého Amíka" jenže morální zábrany a jiné svinstvo nám to nedopřeje.
          • Jasny, hlavni poenta je, ze ve vojensky ladenych FPSkach se nam serviruje porad a vice mene to same furt dokola, to znamena, hrajes za Amiky, tj. za ty hodny a spravny a mas za ukol jit kosit ty zly, jako Severokorejce, Araby, Rusy, Irance, atd. proste takovej ten stereotyp. Chtelo by to trochu osvezit tenhle zanr a dat hraci na vyber, tj. chces hrat napr. za Rusa nebo Cinana a jit kosit Amiky? Neni problem. Neco takovyho jsem naposledy videl v serii Red Alert ale od ty dobu uz uteklo hodne vody. Nic vic.
            • Jack1947
              Mají totiž ehm dlouhé pohlavní orgány a těch se bojí hodně lidí bohužel, herní studia nevyjímaje *7*
            • jamar28
              V Medal of Honor stačilo, že v multiplayeru šlo hrát za arabského teroristu a už bylo zle, že je to výcviková pomůcka pro teroristy atp. Myslím, že to nakonec nějak změnili. Osobně nechápu, proč se herní společnosti bojí různých femi/politicky korektních attention whores, když to tak či tak není jejich cílovka.
            • Tentokomentář mi připomíná feministky s jejich "ve hrách je moc mužů měli by jsme hrát za ženu".
              Napíšu ti co píši i jim, když takvou hru chceš tak si ji udělej...
            • Jack1947
              Jn a ja řikám bud to udělaj Indie nebo holt budeme muset překousnout... že Amíci jsou ti hodní myslíš že mně to taky neštve už po těch X letech... třeba kdyby tam byla jen krátká kampan i COD k tomu mělo už blízko ale néé radši Amíci jsou hodní to by tu emérickou hru nikdo nehrál a emríci už vůbec ne a svět se v prdell obrací *7*
    • Doporučuji jít zachraňovat svět na jistý novinkový server. :)
    • Amici tyto hru nedelali. :D
      • Tak to je snad jeste horsi nez kdyby ji delali Amici :)
  • ringmancz
    tak třeba trojka napluje potenciál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit