Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *10* Nehorazna s r a c k a ,kterou snad nemeli ani delat,a to nemluve o steemu... *10*
    • Jack1947
      To je zase přehnané a to dost, není jiné volby když chce člověk hrát podobnou hru a tak to hodně lidí vyvrátí a sračkaa to rozhodně není jen trochu nenaplněnej potenciál to jo.
  • Ja ji vcera zacal hrat...a rozhodne tez nemuzu souhlasit. Sice mam za sebou 2 hodiny hrani...ale zadny bug, zadny framedrop (zalezi co mate za stroj). Prvni pocity jsou takove, ze tu na me dychaji hry jako Division (otevrene mesto), Far Cry (obsazovani), Metro (postapo metro) a trochu HL (boj za odboj). Az dohraju....podelim se vic
  • Hra je docela jakžtakž já bych dal 7 z 10 jelikož mě hra neuvěřitelně bavila ale byl sem hrozně nas.... na ty bugy ale jinak grafika hezká přestřelky také nemám s tím nemám problém *4*
    • ALHAZRED
      Hele, bugy bugy sem, bugy tam, muže to nekto upresnit, co jako se to projevuje??
      Mne se jednou ! stalo, že proste ti korejci chodili zleva, zprava, ja bjehal po patrech, daval je, akce, no a sčista jasna se prede mnou zjevil zničeho nic korejec, proste se zhmotnil...tak sem ho strelil do hlavy, no ale jinak sem žadny BUGY jako takovy *1* nezažil.
  • Jack1947
    Musím trochu uzemnit fanboje téhle hry téma zajímavý ale hru pokazilo množství bugů neoptimilizace na baterky... slabé dolepení pomocí DLC 6/10 ano proč? 4roky ve výrobně a dostali jsme tohle, nemastné neslané a občas až depresivně frustrující kvantita jednotek za 6dollarů 1 DLC které nemá ani hodinu ugh oh ( kdybych musel kupovat) na Aftermath poslední misi jsem si dokonce musel zapnout trainer na nekonečnou munici protože mi vždy došla *7* ale jo hezká grafika ale ta dobrou hru nedělá... moc nebavilo ale dotrpěl jsem. ( takové 50:50 - nudný nutný grind + špetka zábavy která šla udělat i jinak).
    • Taaak mam taky dohrany, a nemužu souhlasit s ničim co pišeš, bez hejtu...bugy sem nenašel (ne že bych je hledal), optimalizace v poradku - žadny přepady frejmu se nedeli...kvantita jednotek...nooo jo myslim že slušne zatapěli ti korejci - akorat mě to drželo v akci a adrenalinu, jo frustrujici nooo musiš prijit na to, co vod tebe hra jako chce: je pravda že když utočiš na jedno misto, a korejci se tam furt spavnuji, je to jak když beran mlati hlavou o zeď, musiš to proste udelat jinak...je tam celkem velka svoboda hrani, takže si tu hru delaš SAM...
      Taky sem to hral: Jo narodim se, vyskočim z okna a podrežu prvniho korejce, co mi prijde do cesty...tvl masakr, nebo hele konvoj - osvobodim vjezne... :-DDD nene, takle ne, potrebuješ chladnou hlavu, upresnit si prioritu cilu, a vyhnout se zbytečnim konfliktum, prece jenom seš odboj ne TERMINATOR.
      Nutne grinďeni: to ani nestoji za zminku, tech par šupliku, sem nedelal, stejne me zabili a neměl sem NIC...ňakou tícku sem si nechaval v talonu, lekarničky dokoupil, byli za 50, naboje se do doplňuji pri nakupu automaticky...hral sem utočna puška + raketomet...
      Co se tyče posledni mise...jo munici si musiš brat z mrtvol jinak to nejde *1* za mne: PARADNI, ADRENALINOVEJ TANEC SMRTI za rok si to asi znovu přejdu... *3*
      • Jack1947
        Projed pro mě to nezchanránily ani ty DLC ( které stealth za Walkera nebylo špatné). Prostě pachut tam byla noo... na poslední DLC jsem si dokonce musel zapnout trainer protože se to nedalo vůbec uhrát a bylo to nudné. Jo to byl ten zajímavý Stealth za Walkera a potom to spadlo do nudy.
        • ALHAZRED
          To DLC jak mate odpalit tu raketu, no ja pochopitelne vylez na strechu, abych měl prehled, no a tam za prdeli maš bedynku, kde maš naboju kolik chceš a i když chodi Goliathy, nemaš problem je sundat, pak na tebe vola ta holka, jenom k ni probjehneš a GAME OVER.
          Jinak ale, mne se moc libila posledni mise, nebudu spoilerovat...ale DLC byli hodne kratky, a sice akčni, ale podle mne za ty penize asi nestali...
          • Jack1947
            Ne to ne ale tto nemyslné na střeše za Walkera, po 20té už jsem nemohl jinak než si zapnout nekonečnou munici a bedničky se zdravím.
  • Hrozná sraczka ta hra
  • Jack1947
    Je tam spoustu bugů, občas se musí zemřít restartovat checkpoint... prostě nedotažené.
    • Jo, jednou se mi stalo, že sem spad nekam mezi bedny a zeď, a už se odtamtud nevyškrabal, tak se se musel upalit zapalnim granatem *1*
      A jednou sem zaboha nemoh prijit na to, jak se dostat korejcum do zakladny, tam sem stravil hodinu, protože to strežili a furt nabihali novi, pak sem našel skulinku mezi plotem a střechou prelez sem to a všechny je podřiz . *14* ...ale jinak všude se da dostat, všechno se da vyřešit, trošku koumani, jo a ty napady se moc neopakujou, pokažde je to trochu jiny...
  • Ja som velmi nas*any z tejto recenzie, myslim si, že tento pan recenzent, by mohol kludne robiť pomocneho robotnika na stavbe, a hadzať piesok do miešačky !
    Ako infaltilne zvratky, pre deti do 12r, a mentalne zaostalych jedincov tu dostavaju 9tky, a su chvalene, a takato SKVELA hra "no neni ničim vynimočna" dostane 6 do*iče s takimito recenziami, keby som vedel, aka skvela hra toto je, kupujem hneď...ale dostal som sa ku nej až teraz...
    V skratke: Je to velmi podobna hra ako Dying Light, skoro fotorealisticka grafika, uveritelny, otvoreny svet, uveritelny konflikt, slobodne volby, vyborna atmosfera, fungujuce mechaniky, hra pre dospelych...ak teda recenzentovi vadi "americky patriotizmus" v tejto hre, tak neni kompetentny, ani kompletny...
    Nenechajte sa odradiť, davno som sa tak dobre nebavil...9/10 a kedže vychadzaju take odpady, ake vychadzaju, dal by som aj 10 !!
    • Ta hra je neskutečnej fail ty idiote
      • Jack1947
        Dá se to vyjádřit i slušně a ne hned nadávat.
    • Jack1947
      Vždyt já ti to neberu, si prostě jednodušší je to pro tebe pecka pro mě zase nadrůměrná hra.
      • Jo a dej ňakou lepši, realističnejši... treba Dark Soul ne, nebo Zaklinač...tak to bys mě pobavil...
        • Jack1947
          Ty ses nějak rozohnil :D

          Já nevím jen nebudu vyzdvihovat druhý (zbytečný) díl hry která nikam beztak nemířila.
          • No jo, beztak, ja jen že bych si hrozne rad zahral ňakou alespoň stejne dobrou hru jako je tahle, treba mi ňaka ujela, jenomže to mam stejne beztak SMOLIKA moc jich novejch neni... *1*
  • Jack1947
    Myslím že je velká škoda že to dopadlo takhle přitom námět je moc zajímavej ale bohužel chorOBA dnešní doby kdy se nehraje na mise ale na polo open world a taky na vedelejší mise. Navíc optimilizace spíše hrůza každou chvíly zámrz - oddychové to taky moc není. Nedá se tam moc taktizovat ale ani ratata styl. 6/10 akorát.
    • ...žvasty, sami žvasty, co takle dopadlo, co polo open world a taky vedlejší mise... SE TI NELIBI TAK JE NEŘEŽ, to sou žvasty, jak mužeš vjedet, co budeš chtit rešit když to budeš hrat...uvidiš AŽ to budeš hrat, co te chytne, a co ne...co recenzent piše neber ani 5% zahraj si to, pribjeh te zaujme a zahraješ si, jako malokdy...
      ...ja chapu že namisto severnich korejcu tam mjeli bejt treba čiňaňi...nebo nekto jinej...ale politicky vztahy...vime vocode...
      Hned na začatku si v odboji, chyti vas korejci, nebo proste nepritel...mohli to bejt klidne talibanci, nebo fašouni, vyslichaji vas a zaprodanec z vaši strany co vas vyslicha voddela, kamošku a priteli rozmlati hlavu kladivem, ty s toho vyvazneš jen tak tak, pak když te chytnou z odboje, tak si mysli že seš špeh a zradce, šefka odbojovy buňky ti chce uřiznout bradavky, protože je jednoducho ťežce uchylni *1* pak zjistej že seš DOBREJ a jedeš jako pila...a takle to pokračuje dal...
      To mi reknete... v jaky hře je to takovydle husty...DPC... rad si ji zahraju !!!
      • Jack1947
        Vždyt to hraju ty sonicku, jaký pak žvásty jen to je prostě klasickej grind... neřikám že špatné jen to mohlo bejt jiné. Na spojler tu slouží tag ok ?
        • proste Klasickej grind ...ale to nemysliš važne...treba jako ve WoWku... *1*
          ...kdybych nevobiral ty mrtvi korejce, namam čim strilet...ke skutečnim prachum se dostaneš, jenom po splneni naky pribjehovy misi...a jesli neco nahodou malo nagrindiš, jesli se ti chce vobirat stari monitori, a skrine, vyjde ti možna na lekarničku...ovšem, jesli te kilnou a neprodaš to, nemaš nic *3*
          ...ješte za ty zableskovy mise sou naky penizky, jo jenomže to musiš hnout kostrou treba prez pul mapy, abys je stihnul, ak je ti to pravě vhod...
          ...ja sem velmi rad že je to takovidle, že je tam prima priběhova linka, ale popri ni mě bavi obsadzovat ty budovi...co se priběhu tyče, moc toho načteny nemam, ale mne se zda DOST dobry...
          ...jo a diky za radu o spoileru... *3*
          • Jack1947
            Prostě se ti to líbí a já ti to neberu, jen i to příjde poněkud zbytečně natahované tot vše. ( hraju to z nudy)
            • Jack1947
              Copak, ty jsi můj osobní stalker že víš co dělám z nudy ? *7*
            • Ty toho z nudy děláš mnohem více *1*
  • Hrajete někdo http://plaaay.cz/pc_games/shooters_and_actions/overwatch/ ???
  • Stupidnější hru už vymyslet nemohli *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    Jednička byla celkem bezva ale tohle to je nejhorší hra se kterou sem měl vůbec tu čest!!!
    Po hodině hraní (utrpení) sem to odinstaloval škoda místa v PC!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit