Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    No Kim říkal, že se jim teď někdy povedlo připravit zázračný elixír z houbiček, takže já bych té premise i věřil!

    Seriózně, Korea? Uvěřitelnější by byla i invaze hobitů. Na druhou stranu Homefront nebyl o ničem kvůli premise (ve WiC byla taky pěkně humorná a přitom decentní hra) ... ale kvůli tomu že to byla jen další nudná střílečka bez špetky nového nápadu.
  • A třetí díl bude o tom, jak Monako dobylo Francii. Nechápu, proč vytvořili tak naprosto dementní námět pro docela dobrou hru.
  • x_ander
    První díl měl fajn atmosféru, přece jen USA okupované Koreou mělo něco do sebe, jakkoliv to může znít klišovitě. Ale ta hratelnost stála s prominutím za hovno; nebudu tady flamovat o tom, že to je klon CoDu, ale jakmile mi hra háže mission failed pokaždé, kdy se jen o kousek uhnu z místa, kde mě hra tlačí, tak je to na facku (např. "stealth" mise se snajprováním v cizím táboře, kdy musíte vystřelit přesně v okamžik a přesně z místa, kdy Vám to řekne druhý týpek, jinak konec, mi lezla na nervy neskutečně. Ať žije kreativita).

    Vím, že prostě "moderní" hry takto fungujou, ale v Homefrontu to bylo tak okaté, až mi z toho bylo zle. Kéž by se pokračování vydalo v tomto směru úplně jinam. Zatím to vypadá, že změny opravdu budou.
  • Cože? Far Cry 1 v městském prostředí? Sem s tím!

    Jak mi přijde označování nepřátel a jejich viditelnost skrz stěny trapná, tak jejich označování do radaru v FC1 mělo něco do sebe (donutilo to člověka udělat pořádný průzkum)...
  • Blbější námět pohledat,- světový "policajt" okupovaný sev. Koreou ?- kdo to bude v dalším díle-Sýrie ? lol.
    • Jo je to trapné, původně to měla být Čína, což už by představitelné bylo, ale v rámci zachování prodejů to museli změnit.
  • Mato1987
    Keď mám byť úprimný tak neviem čo si mám o tom myslieť, v mnohom mi to pripadalo ako killzone shadow fall, čo nie je na škodu, ale pochybujem, že toto boli skutočné in game zábery :)
    Ak to bude také krátke a nezáživné ako jedinčka a dôraz bude kladený na multiplayer tak už teraz som stratil záujem.
    Mimochodom, čo je to teraz za módu prezentovať hry za dažďa :D
    • Souhlasím ve všem. Až na to, že tento díl bude taky "blbost". Říkám to hodně naostro, protože mě to mrzí... Bude to další tupý singl ala CoD, Battlefield. Anebo spíš Watch Dogs. Žádná hlubší výzva. QTE eventy. Označování nepřátel... I kdyby šlo vypnout, herní design tomu bude odpovídat. AI taky. vsadím se s Vámi všemi o své boty, že to bude další nahypovaná blbina *4* Na vysoko budgetové AAA hry už jsem nějak alergický poslední dobou... Snad se to zlepší.
      • Opravdu bych chtěl mít tvé věštecké schopnosti. *6*
  • DeDy
    Konečně to někoho napadlo! Můj sen je tedy vést partizánskou válku za rusáky. Tohle by mohlo být dostatečné zadostiučinění. Co-op pro 4 hráče považuji za velký plus.
    • Partyzánská válka za rusáky?
      Ukraine Crysis: Donbas fighters?
  • nechapu ten hate na Homefront mne se jednicka libila hlavne se mi libilo, ze je to strilecka s koridorem je to proste nahrada za 2D strilecky tam clovek taky sel jen dopredu a strilel a o tom to je, je to hra ne simulator!
  • Buď to zapadne do šedi průměrnosti prezentované CoD a BF nebo to mile překvapí. První díl v mnohém nevyužil nabízený potenciál ale svoji syrovostí ve stylu Spec Ops: The Line se rozhodně odlišoval od tuctových konceptu FPS.
    Vydavatel Deep Silver, to znamená Cenega? *8*
  • Připomíná mě to výborný Freedom Fighters *14*
    • Ach jo, polku kralovstva za Freedom Fighters 2 :( Idem si aspon hned pustit famozny soundtrack od Jespera :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit