Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomíná mě to výborný Freedom Fighters *14*
    • Ach jo, polku kralovstva za Freedom Fighters 2 :( Idem si aspon hned pustit famozny soundtrack od Jespera :)
  • DeDy
    Konečně to někoho napadlo! Můj sen je tedy vést partizánskou válku za rusáky. Tohle by mohlo být dostatečné zadostiučinění. Co-op pro 4 hráče považuji za velký plus.
    • Partyzánská válka za rusáky?
      Ukraine Crysis: Donbas fighters?
  • Buď to zapadne do šedi průměrnosti prezentované CoD a BF nebo to mile překvapí. První díl v mnohém nevyužil nabízený potenciál ale svoji syrovostí ve stylu Spec Ops: The Line se rozhodně odlišoval od tuctových konceptu FPS.
    Vydavatel Deep Silver, to znamená Cenega? *8*
  • Proradný krysy...můžu hrát za korejce ?
  • nechapu ten hate na Homefront mne se jednicka libila hlavne se mi libilo, ze je to strilecka s koridorem je to proste nahrada za 2D strilecky tam clovek taky sel jen dopredu a strilel a o tom to je, je to hra ne simulator!
  • Pete.palis
    co se týče MP v původním díle...pro mě kvalitní záležitost
  • Homefront byl dobrej, docela se tesim. Jen o jedno mam u Cryteku strach a to je scenar...vsechny dily Crysis byly graficky nalesteny, ale pribeh dost pokulhaval co se tyka stotozneni hrace s postavama a dejovy linky, ktera by stala za to.
    • Jack1947
      Crytek? No tak to bude tedy opravdu kvalita. *7*
  • no proc ne,minulej homefront byl docela dobrej
  • Zayl
    No Kim říkal, že se jim teď někdy povedlo připravit zázračný elixír z houbiček, takže já bych té premise i věřil!

    Seriózně, Korea? Uvěřitelnější by byla i invaze hobitů. Na druhou stranu Homefront nebyl o ničem kvůli premise (ve WiC byla taky pěkně humorná a přitom decentní hra) ... ale kvůli tomu že to byla jen další nudná střílečka bez špetky nového nápadu.
  • Blbější námět pohledat,- světový "policajt" okupovaný sev. Koreou ?- kdo to bude v dalším díle-Sýrie ? lol.
    • Jo je to trapné, původně to měla být Čína, což už by představitelné bylo, ale v rámci zachování prodejů to museli změnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit