Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Páni zlatí..bohužel jsem prošvihl éru prvního dílu HW a přišel jsem úplnou náhodou až k HW2 jako slepej ke struhadlu, ale od té doby to považuju (a věřím, že oprávněně) za nejlepší RTS s kosmírnou tématikou, co kdy byla! Snad jen ten první díl to mohl ve své době předčit. Co říkáte? Škoda jen, že se nikdo nechce dokopat k HW3. To by bylo žůžo!! *1*
  • to nekdo hraje vanilla verzi bez complex modu? *6*
  • Ta muzika v Homeworld jedničce je původní klasika upravená Opus 11 "Agnus Dei" od Samuel Barber. Docela z ní mrazí.
    https://www.youtube.com/watch?v=fXRJBK8oJSA
    Do dvojky už dělaly hudbu na zakázku. Paul Ruskay
    https://www.youtube.com/watch?v=juOB-IbCwJc
  • gearbox??tss....zatim všechny předělaný hry od nich jsou totalní sračky,tak radči bacha,protože to smrdi...
  • Tož kde mám to prasátko...? *1*
  • Este teraz si pamatam tu epicku hudbu, ten uzasny pocit vo vesmire pri hrani Homeworldu.
    Uz sa nemozem dockat ked si zahram znova :)
  • Pecka, tohle mi udelalo opravdu radost. Uz aby to tu bylo.
  • Kr.Pa
    Byl bych radeji pro mothership z H1, vypadala líp. Tato je z 2.
  • Super Vánoce 2x v roce :-P. Nevím proč, ale takhle úplně nejví našený jsem nebyl snad posledních 5 let!!!! Sem s tím!!!
  • Asi se nevi, zda to bude i na Steamu? Bohuzel tu lodku nemam kam dat, takze bych se spokojil s digitalni verzi.
  • Ano ano ano! Ano!!! *14*
  • Black_Hand
    no standardni odpustek. aspon ten odpustek "nekoho" zajima, takze zas tak mimo to neni :).
  • poradil bych ti, ale z tveho prispevku neni moc jasne, jestli to chces nebo ne.
  • VaZqeZ_EU
    Opravdu jsem na tohle zvědavý!
    ..Homeworld 2 Remastered bude doufám kompatibilní s mými 2 nejoblíbenějšími módy:
    "Homeworld 2 Complex" a "Tactical Fleet Simulator" *7*
  • Must.Not.Fap
  • *jizzedinmypants.jpg* *6*
  • "nebudou nejenom"?

    *1*
  • Ano ano ano!
  • Veskoslav
    No mě láká ta sběratelská edice, vypadá pěkně:)
  • Naopak to moc dobre vi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit