Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ma niekto chut hrat coop mody - xbox360
    moj GT svkG JOZKO
  • Ty vole, kdo komponuje ty screenshoty? To ho jako nikdo z těch vojáků za tím plotkem nevidí?
  • Chtělo by to nějakou pořádnou WW2 hru, kde budete hrát za Wehrmacht, ale to asi nehrozí, protože všichni Němci byli vlastně dementní nacisti, kteří chtěli vyhladit celý svět a Rusáci s Amíkama jsou naši velcí dokonalí osvoboditelé, aspoň tak nám to říkají ve všech filmech a hrách, takže je to určitě pravda
    • Kozy
      nebo počkej na Heroes and Generals
    • Zkuste Iron Front: Liberation 1944.
      • To jsem zkoušel, ale na to je můj HW krátký, tak jsem se jen kochal vizuálně dokonale zpracovanou bojovou technikou.

        Kdybych byl herní vývojář, tak bych si předstaoval nějakou realističtější FPS hru (aspoň tak na úrovni Red Orchestry 2), kde budete hrát za příslušníka Wehrmachtu, začnete někde v kasárnách, pak by následovala operace Barbarossa, jen o chloupek byste unikli kleštím u Stalingradu a pak už se jen stahovali směrem na západ a hra by končila třeba zajetím v Československu nebo Berlíně. A ve hře bych záměrně ukázal všechno, o čem se tak málo mluví, třebaže část Rusů vítala Němce jako osvoboditele od Stalinova krutého režimu, násilné osvobozování od spojenců a nebo zacházení s německými zajatci po válce... Ať to lidem trochu otevře oči. Nechci tím nějak glorifikovat Němce, ale byli to taky jen lidi a rozhodně ne všichni byli nacisti a ne všichni uctívali Hitlera... A vojáci museli bojovat, bez ohledu na to, jestli se jim to líbí nebo ne. Válka není černobílá, ja nám to ukazují filmy a hry.
  • A co takhle hon třeba na Stalina, Obamu nebo Rooswelta - to by nebylo?
    • Roosevelta samozřejmě. :)
      • Na Obamu jo? Myslis ze mel v Evropě behem druhy svetovy nějakýho dědečka ?
  • erikse
    Hra me nijak moc nikdy nechytla, takze by to byla pro me osobne ztrata penez.

    PS: Na pc je dlc take k porizeni, na steamu se normalne prodava za 4 Ecka.

    http://store.steampowered.com/app/222021/?snr=1_5_9__405
  • frajeri si pusti editor army 2 v modu a.c.e.2 a skutecna zabava s odstrelovanim zacina....
  • Mě hra dost bavila. Snad jen jedna mise mi moc neseděla. Jak máte dát ty bomby v tom tunelu, snad třetí nebo čtvrtá mise to je :P.
    Jinak dobrý, sice stereotypní, ale dobrý. Co se jinak týče DLC - je to sice hezký, ale pro hru podobného typu je to jen marketing, aby se ještě něco málo přivydělalo :P. U velkých her to jde, ty si to mohou dovolit, ale hry podobné Sniper Elite V2 (tuším, že správné označení jsou "budgetovky" ;)) to mají spíše z trucu :P.
    • Nemyslim si, ze by Sniper Elite V2 byla budgetovka... Byla to relativne "velka" hra
      • Zajimava hra na kterou se za jedno odpoledne zapomene. To uz radsi Sniper: Ghost Warrior.
        • To Sniper Ghost Warrior je taky ale děsivej...
  • Hra poměrně dobrá ale příliš stereotypní. A tyhle DLC už slouží pouze jako přivydělávání firmy. *5*
  • no nevim, mě to teda moc nevzalo, hrozně jednoduché a působilo to na mě nějak neuvěřitelně, radši bych si zahrál za úplně obyčejného snipera někde v troskách zamrzlého Stalingradu. Nechapu proč do toho cpou pořád něco spešl, např. američan co střílí rusy i němce wtf? potom ten pohled, střelba, ai atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit