Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to na hovno že to nebude na PC *10*
  • Stahuje ... teda nevim, jak to presne probiha na PS3, Xbox mi napise, ze je dostupny novy patch a da mi vybrat mezi nainstalovanim patche a odpojenim od Xbox Live.

    Taky myslim, ze se strasne hroti porovnavani grafiky na PS3 a Xboxu (at uz to porovnani dopadne jakkoliv). Jsou to dva ruzne stroje s odlisnou architekturou a nekdy neni proste mozne, udelat nektere veci uplne stejne. Verim, ze vyvojari delaji co muzou, aby hra vypadala vzdycky na vsech platformach co nejlip.
  • Takže když jsou na xboxu ostřejší stíny a víc trávy tak je hned grafika na PS3 zmršená? Trochu to přeháníš hochu.
  • Ten rozdíl není velký. Trávy je opravdu víc, ale i na PS3 je jí dost, takže se toho nevšimeš. Ostřejší je verze pro Xbox, což ale zase může zvýrazňovat některé její nedostatky. Jinak je to ale skoro stejné.
  • Hral sem to na PS3. na XBOXu ne nemam ho doma, ale dival sem se na videa a prislo mi ze tam sou ostrejsi stiny a trochu vic travy :D
  • Jakou zmršenou grafiku? Hrál si vůbec obě verze?
  • Doufam ze to nebude met tak zmrsenou grafiku na PS3 jak ma RDR oproti X360 je to celkem znat. Pro majitele Xboxu: stahuje vam xbox patche do her stejne jak to dela PS3?
  • RakeW
    Trull: Jo!
  • Asi by si poridili PC...:-) Coz ma zrejme vetsina z nich, jen ne vsichni na top herni urovni. Jako tahle zurivost, kterou nekteri ukazuji, nerikam, ze ty, je absurdni. Proste maji nektere platformy to, co jine ne. Bylo to tu vzdycky, od dob prvnich konzoli, ale najednou z toho deticky a hovadka trpi.
    Na konzolich taky neni treba SC2.
  • misho8723
    Tak napríklad Batman:Arkham Asylum, Assassins Creed 1 + 2, Mass Effect 1 + 2, Gear of War, Resident Evil 5, Street Fighter 4, Mirrors Edge , atď..
  • RakeW
    Nevím, co u her děláš ty, ale já si teda do prdele nic nestrkám :). Move ani PS3 sem v ruce v životě nedržel a na PC hraní jsem rozhodně nezanevřel. To, že se pod kdejakou novinkou ke konzolovkám objevuje naprosto bezpředmětné a zbytečné "mě by hlavně zajímalo, kdy to vyjde na PC" je fakt.

    To, že je celá tahle diskuze zase plná podobných kydů z obou táborů, místo aby se diskutující bavili k tématu, je prostě škoda, nemyslíš?

    EDIT: Jo a ještě k té prdeli, to spojení růžová kouličky a teplého zvuku "uááá" (které jsem původně myslel jako drsné "uááá") je docela vtipné, to se ti musí nechat :).
  • A jak se by lidem s konzolema libilo kdyby někdo udělal hru jen na PC a ne na konzole......
    Myslím že by taky nebyli nadšení jak mi s PCčkáři.A zítra mi snad už přrijde Two Worlds 2 Royal Edition.
  • Snadno se to řekně ale hůř se to udělá...takže taky laskavě mlčte konzolisti *6*
  • tak teda nebrečte, že si to nemůžete zahrát *9* *9* *9* *9* *9*
  • až zamrzne peklo tak možná..
  • Možná právě proto velká část dospělých vlastníků Xbox má Gold účet, že ano... Hrát na Xboxu bez možnosti online si nedokáži představit. Zrovna to byl jeden z důvodů, proč jsem si koupil RDR, který měl sice pouze fajn příběh (s vynikající pointou, to pravda), ale největší trumf byl multiplayer. To samé platí pro Gears of War atd.
  • kupte sííííí koNzolÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ WUHŮŮŮŮŮŮ
  • Taky mne zajima priklad vyborneho portu hry z posledni doby. (Na PC nehraju, takze nevim ... jen z kazde strany slysim, jak ktera hra je zmrseny port ... nepamatuju se, ze bych nekoho slysel nejaky port chvalit)
  • Ty nejlepší jsem hrál skoro všechny a ty podobné GTA bych hrál na čemkoli. Na konzolích hraju jen kvůli kvalitě titulů. Když budou i na PC, budu hrát na PC. GTA 4 i RDR jsou jednoznačně jedny z nejlepších her všech dob. Také nejdražších, ale ty peníze tam jsou vidět. RDR dostávalo nižší hodnocení hlavně kvůli bugům, které tam už nejsou.
  • Tak to vezmeme opačně, ty jsi snad hrál VŠECHNY hry na trhu napříč platformami, že si můžeš dovolit tvrdit, že to jsou nejlepší hry? Jinak totiž pro tebe platí přesně to samé co pro mě, vlastně víc, já totiž netvrdím, že R* dělají nejhorší hry, ale jen že bych netvrdil, že jsou nejlepší. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit