Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Ha, rikal jsem si ze s tim hlasem vsichni prehani, ale ono je to vazne jako nebe a dudy oproti puvodnimu dabingu Ironsida. Jo Ubi neni R* kterej podlehl talku fanousku a navratil do role dabera puvodniho herce (viz. jak to bylo s Max Payne 3)...
  • Jack1947
    Fisher uz neni fisherem, co byval uz je to nejakej mladej zoldak , co zacina a uci se, no budiz to nevadi kdyz si odmyslime minulost, Sama fishera jako takoveho, trochu styl AC myslim ze by jsme se zabavit i mohli. Kdovi...
  • Generalmagor
    Já si nemůžu pomoct, ale Sam Fisher bez Michaela není Sam a absolutně mi nesedí k němu hlas od toho Johnosona nebo jak se jmenuje... Sorry, ale tohle není jako změna v nadchazejícím titulu Batman Arkham Origins, JOKER - tam co jsem slyšel nový hlas, tak to je luxus a člověk si rychle zvykne a joker neztratil osobnost, ale tady Sam ztratil...Tohle je opravdu opravdu omyl a tím vysloveně Sam ztratil to, co ho dělá Samem... Michael.
  • Lukyz
    Můžete mi někdo prosím připomenout, proč Ubisoft vyměnil Ironsida za někoho jinýho?
    Sam je teď starší, šedivější a má mladší hlas a ještě k tomu děsnej... škoda.
    • http://www.youtube.com/watch?v=qlUnTcjlkd8
    • sám Ironside to řikal v nějakém videu
    • právě proto aby byl mladší
  • B.o.b
    @Kim: Příšernej.
  • ten hlas je špatnej moc špatnej
  • frag.ment
    Vzhledem k tomu, jak dlouho už se vývoj táhne, si nemyslím, že z toho vznikne kvalitní produkt..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit