Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zanek.s

    Jak moc je to ukecané? Počítám že VR hry nebudou v češtině už vůbec. 

    • Pavel Makal

      Dialogy tam jsou, není jich ale moc a nejsou zvlášť komplikované, myslím, že s nějakou základní hráčskou znalostí AJ nebudete mít problém :)

  • Stormangels

    Počkám si na PC verzi, nebudu kupovat další VR když mám Index.

    • Mám to úplně stejně, jen mám Oculus 2. Doufám, že i tohle na PC převedou. Resident Evil 7 VR, zůstal jako exkluzivita na PS.

      • LessPh

        Mám to hodně podobně, počkám si až bude konečně použivatelný VR zařízení a pak to toho půjdu :D

        • A rovnou si kup pytlíky blití... vzhledem k tomu jak ti bylo blbě va Valheimu je budeš potřebovat :-D

          • LessPh

            Ja premyslim mimo krabici a ve velkym obrazu😂🤣😅 Takze relevantni zarizeni je pro me ne nejaka helma na motorku, ale dalsi stupen HW, se kterym uz budes v realite te virtualni a jelikoz v normalni realite se mi rozhodne blbe nedela.. tak ocekavam ze v te opravdove virtualni realite v relevantnim VR zarizeni to i pro me bude uplne v pohode.. a opet nemluvim o helme na motorku😅😂

            • Tak potom nazdar v dalsom zivote. :D Pochybujem, ze sa v nasej ere dockame takej VR alebo ze budeme mat na taku vykon. 

              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                Kdyz to nebude za meho zivota... tak jsem s tim porad naprosto v pohode. Nepohodlny VR, ktery extreme namaha oci fakt nepotrebuji😅

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit