Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je u nás na disku PL?
  • Tohle jednou vstoupí do análů jako nejvíc přeceňovaná hra historie, grafické pozkátko zešedne, prázdná hratelnost vystoupí na povrch
    • Hratelnost to má právě naopak vynikající, díky ní se k této hře vracím, což je u mě dost mimořádné. Většinu her ani nedohraju, moho her, málo času. Ale k tomuto se vracím.
  • Lukass
    Hlavni hrdinka je odpudiva, proste se me tenhle fetka styl nelibi *11*
    • Bože to jsou zas kydy .... Co je na ní za "fetka styl"? Vždyť má jen sem tam copánek. Bych řekl, že na post-apo domorodkyni je až moc načesaná :). Já se teda podle ohlasů na hru moc těším, je fuk jak vypadá hlavní postava (osobně proti vzhledu hrdinky nic nemám).
    • Mne se libi, bral bych ji za manzelku hned
      • Zatím si musíš vystačit s rukou a ubrousky. Vlastně nejen zatím, napořád až do smrti. Ale nebreč, vždycky můžeš skočit z mostu. *1*
        • Mimochodem i hnusni retardovani a osklivi jedinci si vzdycky najdou partnerku a maji deti, o cem svedci priklad tvych rodicu. Pise se o tom i v Bibli: retardi splodi retardy 10x vetsi nez jsou oni sami
        • Popisujes sam sebe (podle sebe soudim tebe)? Tak to mas fakt smutny zivot
    • nightborne
      A mně se docela líbí, čéče.

      Ono to bude asi tim, jak sem vadnej na zrzky, žeano.
      • Každej zdravej heterosexuální chlap je vadnej na zrzky, to je přírodní zákon.
  • Hnisavec
    ty voe GOTY 2017 a nedostalo to 10/10. Február a už to prebilo všetky nominácie z roka 2016.

    Najkrajšie, naoriginálnejšie a najzábavnejšie RPGčko za posledné roky....ak si odmyslím Witchera ale ten je z inej dimenzie
    • Zaklinac je proti tomuhle odpad. Jeho technicke zpracovani je tristni, hlavni dejova linka uboha, vizualni zpracovani kycovite a hlavne, co mi nejvic vadi, zaklinac se nechova jako zaklinac. Geralt s kusi je fail. Jedine co je na tom nadprumerne je zpracovani vedlejsich questu.
      • Takovej denial. Zaklínač 3 ohulenej na max na solidním PC si s tímhle vytře. To popírání skutečnosti mě fakt dostává u těchto zoufalců...
        • Porovnej jeho konzolovou verzi, ktera pada k 20 fps.
      • uaxpk
        Samostříl jsem nikdy v Zaklínačovi nepoužil. Máš na výběr.
        • Jenze si ho vzal, ta hra te nuti delat nesmysly a to me stve. Nuti te to chovat se hloupe (to vycitam treba i hlavni dejove lince). Ta hra dela z Geralta idiota, kterym nebyl, neni to dobre napsany.
  • Uz se tesim, jak se pocet komentaru pod nejblizsi PC exklusivitou prehoupne pres 200... :D
    • Na PC snad existuji nejake exkluzivity, kdyz vynechame ruzne rozpixelovane indie hruzy?
      • Veskoslav
        To je tak "vtipné". Jenom např. Event 0, Factorio, FTL, Total War Warhammer, Grim Dawn, Tyranny, Civilizace VI. série Anno, Banished, Battlefield 2142, Battlefield 2 (neplést si to s Battlefield 2: Modern Combat, která je i na konzole), Contagion, Company of Heroes, Starcraft, Warcraft, AoE atd.
        • EvE online. Proti němu je Horzion takhle malej -> . Nemluvě o vizuálu a komplexnosti...
          • Kozy
            Páni, tak tohle srovnání je už na hospitalizaci.
            • Vezmi si arkadovy zavody a simulator jezdeni v nakladaku a trochu se nad zamysli jake jsou vnich rozdily.

              Pak ti treba dojde jaka je blbost srovnavat komplexnost tech dvou zminovanych titulu. A srovnavat grafiku na to uz nemam ani silu reagovat *6*
            • Škoda, že si neuvedl argument proč, asi žádnej nemáš. Vzhledem k tomu, že tu nebyla řeč o žánrech, ale o exkluzivitách, takže můžu logicky uvádět cokoliv. Že by rage z toho, že je to pravda? *7*
      • Nope, dokonce i Torment byl primárně prezentován v trailerech na PS4...
    • věř mi nebo ne, i kdyby ta hra byla na PC, tak bych ji nehrál, protože se mi prostě vůbec nelíbí. Nemám rád ani Far Cry ani Assassins Creed a tato hra je jejich klonem. Má nesympatickou hrdinku, má hnusnou grafiku, má infantilní motiv jako střílej s lukem do dinosaurů, vypadá neskutečně nudně a genericky a casualsky a mainstreamově a já bych s touto hrou neplýtval časem. S PS exkluzitivitou a jakousi hypotetickou "závistí" to nemá absolutně co dělat.

      Když se člověk rozhoduje, jaké hry bude hrát (za jaké zaplatí), tak hrajou roli jeho preference, co baví a nebaví, co se líbí a nelíbí. Tato hra nevypadá jako něco, co by mne jakkoliv zaujalo. Je to přímo inkarnace současné herní průměrnosti a plytkosti.
      • Takze mam ted zacit lezt do diskusi sportovnich her, a vsem tlacit do hlavy, ze to je jenom dalsi blba sportovni hra, ktere miprijdou jedna jako druha a ze me vubec nebavi? To muze delat jen nejakej zakomplexovanej hnup.

        Tato hra neni klonem FC ani AC a dokonce neni ani od ubisoftu. Charakterizoval bych ji jako tomb raider a monster hunter se stealthem ve svete zaklinace s daleko lepsim technickym zpracovanim. Ve hre je dominujici silny pribeh a zabavne narocne takticke souboje s velkymi monstry. Kde v tom vidis FC a AC mi neni jasne. Snad jen FC Primal s tim muze souviset skrz primitivni spolecnost a zbrane, hratelnost je ale odlisna.
        • Velice trefne, za zminku o monster hunter davam +. Vzdycky, kdyz dojde na boj s watchery, tak si vzpomenu na tygrexe x]

          Jinak AC bych se nebal zminit ve spojitosti s prirozenosti pohybu po svete a splhanim po skalach.
      • Paulcz
        Hlavně je to postava z Game of Thrones. Dokonce tam byla i stejně nesympatická. což je ale teda v GoT takový trademark :)
      • A ty jsi prece taaaaaak nadprumerny a hluboky... :D
        • něco jiného než ad hominem komentáře k jiným uživatelům nemáš?
          • jo, já bych měl. jak si přišel na tu hnusnou grafiku?
          • Neco jineho nez komentare k hre, kterou nikdy hrat nebudes, nemas?
            • Chápu. Negativní názor ti nevoní. Co se dá dělat, asi nic. Nicméně pokud ti to vadí fakt hodně, zkus konzolistu. Tam je to samý srdíčko, rip pc&xbox, masterpiece a SONY je nejlepší. Můžete si notovat.
            • Jasne, protoze cist glorious srance jak je ta hra hnusna, jak je hnusna postava a jak to nikdy hrat nebudou je taaaaaaaak neskutecne k veci... :D

              Ale jako diky hosi, bavite me vazne skvele...tohle clovek zazije jedine na gamesech, nepolevujteve svem smysluplnem boji!
            • Říká člověk, co tu předvedl 3 offtopic posty od začátku vlákna, ten první je troll bait. Skutečně sad. *15*
  • Hru urcite v budoucnu vyzkousim, ale od zacatku mam problem s hlavni hrdinkou. Proc je tak strasne oskliva? Je odula, dredata, zcela neatraktivni a ma tupy vyraz v obliceji. Jako by si vyvojari modelem vzali nejakou levicovou obyvatelku amsterodamskeho squatu proti par jointum. Je pak hodne narocne za tak nesympatickou a nehezkou postavu hrat. Na rozdil treba od Tomb Raidera nebo Assassin's Creed, kde jsou hlavni hrdinove vzdy atraktivni a clovek jim vice fandi a rad se s nimi ztotozni.. V Horizon to moc nejde.
    • No vidíš, mě se zas nelíbí nová Lara, ta je teprv děsně umělá :), modelína. Hrdinka z Horizon mi přijde daleko simpatičtější, přirozenější. Rozhodně mi její vzhled nebude bránit při ztotožňování s hrdinou hry. A pro "experty", žádný dready nemá, má jen sem tam nějakej copánek. Alespoň co jsem viděl obrázky, ale třebas tam jdou měnit účesy? Já bych jí dready klidně nasadil :D. No jo jsem holt starej pankáč a upřednostním trochu "alternativní" vzhled před nějakou diskantkou :D.
    • A ja si zrovna rikal ze je moc fajn ze i do pocitacovejch her se dostanou postavy se zajimavym oblicejem.
      • Holt nekdo je na osklivky, ale objektivne vzato je Aloy nepekna a naprosto neatraktivni zena. Pusobi nejapne (takova vykulena) a ma odule tvare, zcela ji chybi zakladni "atributy krasy" (vyrazne oci, plne rty, jasne ohranicena a vyrazna celist, uces) - srovnani s Larou nesnese. Navic po proslunenych a teplem zalitych planich pobiha v kozichu, coz je dost trapne.
        • Holt je nekdo povrchni a nekdo ne :-).
        • nightborne
          Jak můžeš v jedný větě použít atraktivitu a objektivitu =)?

          Ale ne, není to archetypální kráska, to souhlasím.
    • Hnisavec
      to je preto aby ti bol viac podobný hlavný hrdina...chod do kúpelne a kuk do zrkadla
      • Podle me by herni postavy mely byt "hezke". Ta Aloy je navic oskliva az takovym iritujicim zpusobem, vypada jako ty pseudonahodne generovane modely z rpg, kde si vytvarite postavu sami. Podle me je to ulitba aktivistickym liberalum, kterych je v Nizozemi (a ostatne i vsude jinde) plno, aby hlavni postava nebyla redukovana na sexualni objekt, coz je pry sovinisticke a ponizujici, tak ji radeji udelali osklivou a zahalenou az po krk.
        • Ja mam rad nezavisly holky, me se Aloy libi. Tim chci rict, ze je to individualni. Ty bys mozna rad nejakou prsatou skoro nahatou barbinu, ale me je Aloy blizsi.
    • Vzhledem k tomu, jak strasne nesmyslna ta hra je, bys mel byt rad, ze neni obezni.
  • TheGGG
    luxusní hra a jak dohraju nioh jdu na to... *14* *14*
  • Slysim nejake praskani...jako zilky, nebo co...
    • Rejsek
      Tak to ti pravděpodobně hrozí těžké poškození mozku. Pokud v něm teda ještě něco k poškození je *2*
      • Jdi si ulovit nejakeho brouka...
  • Hnisavec
    Kto pindá na vizáž hlavnej hrdinky, tak len tolko: " You know nothing Jon Snow!"
    • Výbornej postřeh!
  • flash789
    No uvidime, far Cry a Assasin z toho smrdi na sto honu, ale snad ne. Za chvili se na to vrhnu.
    Dle recenze to vypada jako idealni novinarska basta, hra nikoho do niceho nenuti a neni se treba o nic zajimat, protoze to funguje i tak, doufam ze to jsou jen novinarske zvasty a bude to mit nejakou hloubku a nebude to ploche jako UBI tvorba. Kazdopadne aspon svet me asi nezklame, tak trochu mi pripomina knihy Harryho Harisona smichane po ruznu dokupy, a ty ja mam rad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit