Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Mně se na té hře líbí i ten nadhled, že se nebere zcela vážně. Použité mechaniky jsou docela jednoduché, přesto občas nápadité. V podstatě náhodně jsme zjistili, že jde vzít ulovené maso a hodit ho do vody a tím odlákat piraně, což se doslova hodilo při útěku z Dark ZOO v MP výzvě. Vše je ve hře postupně dávkováno a příjemně to šlape. Hra pravda není dlouhá, ale to je adekvátní k ceně. Výtky recenze chápu a beru. Sám bych dal asi o bod víc. Už jen za ty videotutoriály (zmíněná pravidla Kovace)
  • Když máš břicho zjihlé, tak máš potíže…
    Tak dej cihlu k cihle, zombie do díže…

    Bacha aby vás někdo nezažaloval :-)
    • Přeposílám Svěračovi *1*
  • michaliuz18
    suhlasim z hodnotenim, snazil som sa tomu prist na chut no nedalo sa, stereotip atd, to ze mam pit jest aby som prezil nestaci
    blbost je ze zvladnem aj 10 zombov naraz z obycajnou palicou,aj to s kungfu kopancom.. tak kde je survival... aj kovac cely trapny obrneny typek nevim ci ta hra ma byt parodia komedia alebo seriozna zombie hra
    ked tak radsej state of decay ,tomu vravim survival na urovni
    • celoush
      Ono, když člověk potká zombie jelena, k tomu toho sviňáka tlustýho vybuchujícího a nějakou UZP, tak se docela spotí, aby to přežil...
      • Obtížnost Ironman by tam měla být jako jediná, pak je to docela survival...hlavně ten konec :)
    • ty 3-4 druhy zombii dle screenu atmosfere predpokladam taky moc nepridavaj.
  • Pete.palis
    "Kovac Rules" byli z celý hry best *1*
  • Podle me ne.
  • Stormangels
    Podle mě si to zaslouží aspoň 8/10
    • Miserius
      A podle ní ne, co teď?
      • PravyMonty
        Jsou dvě možnosti- upálit nebo ukamenovat, jen si vybrat...
    • Já si dovolím oponovat,podle mě 9/10
      • Jack1947
        Ja naopak souhlasim 6/10 je adekvatni mozna ze by se hodilo 7/10 ale 8/10 je az moc. *3*
        • Stormangels
          7,5/10 ? :D
          • Jack1947
            To zas ne, jestli by te to potesilo tak jo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit