Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me to cele pripomina "Dont Starve", akorat v "Dont Starve" nejsou zombici.
  • Jack1947
    Konecne poradny "SURVIVAL HORROR" *4* .
  • xnire
    Chtěl bych někdy vidět/hrát survival hru, něco jako Last of Us v otevřeném světě. Kdyby se do toho pustil rockstar, jo to by byla bomba *4*
  • Ten tablet-oidný menu design.. Kde mám ten kýbel, idem hodiť šabľu.. Inak prečo nie, izometrické ARPGs v dnešnej dobe stagnujú, až to nie je pekné. Toto nemusí byť špatné.
  • kubi-wan
    Zase zombie? Kde já už jsem je, mršky, viděl?
  • ucho
    na traileru to vypadá dobře, ale o hře to zatím bohužel moc neřekne. jsem velmi zvědav na první recenze. může to být slušný, ale zároveň to může být nudná kravina, která po hratelnostní stránce nefunguje. uvidíme.

    edit: jinak tedy v předprodeji na GMG za 8,4 dolaru. je to velmi podezřele nízká cena, až to vzbuzuje nedůvěru :)
    • přemejšlím, jak bude fungovat ten hlad a žízeň a únava, zatím to ve hrách skoro vždycky bylo řešený dvěma způsobama (oba dost blbý):
      - časem jsi našel čutoru na vodu, přenosnej batoh na spaní atd., takže jsi to vlastně už moc nemusel řešit a bylo to tam zbytečný
      - nic z toho nahoře tam nebylo, a děsně to zdržovalo od hry, protože ses musel pořád někam vracet pro vodu, vyspat atd.
      • Nj,
        vim ze to hratelnosti neprida, ale jak by jsi to resil v zivote? ;-)
        Urcite cutorou ;-) spis by me zajimala velikost cutory co vezmu (klasicke vic vody, min veci protoze nosnost, tu to vypada ne zcela sikovne na policka [kanistr vody proste ne, max z mista na misto]) ;-)
    • Lukyz
      50min gameplay pro zvědavce *2*

      http://www.youtube.com/watch?v=Tj8qKv6LPsc
      • ucho
        jo, ten jsem si včera projel, ta hra mě zaujala, ale překvapila mě i ta nízká cena a pořád si nejsem úplně jistej celkovým vyzněním té hry. na úplný propadák to nevidím, ale neodhadnu, jestli to bude nadprůměr a nějak kvalitativně vybočovat :)
  • BoB.2
    Ten jelen byl hluchej a slepej ještě že ho sejmul dlouho by nepřežil.
    • Třeba neměl zaplou češtinu. *3*
      • Jazz
        Měl jsem nutkání napsat to samé, ale pozdě... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit